Očkovanie v 3 mesiaci do oboch nožičiek

myreason
17. aug 2011

Ahojte. Za pár dní ideme na očkovanie, neviem si spomenúť presne proti čomu, ale ževraj do oboch nožičiek. Je to druhé očkovanie,to prvé bolo ešte v nemocnici proti TBC. No a chcem sa spýtať, ako toto druhé očkovanie vaše deti prežívali., lebo kamoška hovorila,že jej malá príííšerne plakala,až sa zajakávala.. A ževraj je dobré potom na miesto vpichu dať obklady z alpou? prosím o vaše skúsenosti,lebo ja asi budem plakať s našim malým ☹ 😢

moonlight1210
8. aug 2017

@peter952 Peter, tvoja osoba a rodina je irelevantna v tejto diskusii, pretoze nikto po tebe zatial nechcel, aby ste sa konkretne vy zaockovali. vsetci respektuju tvoje rozhodnutie neockovat a neriesia tvoje dovody k tomu.
nerespektuju len tvoj sposob snahy ovplyvnovat nespravnymi informaciami inych.
tak prestan, jednas uz trochu ako clovek so stihomanom.

co mi ale ale chyba, je tvoja definicia presnej vzorky, na ktorej by tu studiu mali robit. o ktoru som ta poziadala.

mmch, som rada, ze uznavas, ze následky ockovania su neprenosne na dalsie generacie. urcil si tak jedno z celkom dolezitych kriterii tvojej budúcej studijnej vzorky a vyrazne tak rozsiril spektrum deti, ktore su prijatelne pre tuto vzorku.

dalej:
mocova kyselina v krvi je tiez bezna vec. bezna hodnota u muza napr. 220 – 420 μmol/l.
ci je problematicka, zalezi od mnozstva, nie od toho, zeby sa tam nevyskytovala. (ak bude nad tieto hodnoty, mas uz problem).
tak prestan neustale prekrucat fakty a podsuvat nepravdive zavery.
alebo si ich aspon over, nez ich pouzijes.

formaldehyd v krvi je bezna vec. vsetci ludia (aj ty) maju vo svojom krvnom obehu meratelne mnozstvo formaldehydu. cca 2.5 μg formaldehydu na mililiter krvi.
co znamena pri priemernej vahe 2 mesacneho dietata (povedzme 5 kg), a priemerneho mnozstva krvi 85 ml na kilogram, ze celkove mnozstvo formaldehydu v krvi toho dietata je asi 1,1 mg, co je 10 násobne viac ako vo vakcine.

moonlight1210
8. aug 2017
moonlight1210
8. aug 2017

len som si skusala, ako sa pridavaju obrazky.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
8. aug 2017

@moonlight1210 Fandim ti s tym obrazkom s hruskou, aj ked sa obavam, ze jemu ani tak nevysvetlis. @peter952 Co hovoris, je jedenie hrusiek OK? Alebo myslis, ze sa latky z traviaceho traktu nevstrebavaju do krvi?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
8. aug 2017

@peter952 no jezis, jasne, ze ked si natiahnes do ihly moc priamo z toho, co vycikas do kyblika a pichnes do zily, tak je to nieco ine.

ty tiez vies veci potiahnut ad absurdum.

ale ak mas ukazku, ako formaldehyd z vakciny a bezne sa nachadzajuci v krvi ma inu molekularnu strukturu, tak to sem proste normalne napis.
(lebo to by bol cca vzdialene porovnatelny priklad, ako ten tvoj s močom a kyselinou mocovou v krvi).

bluka2
8. aug 2017

@peter952 V krvi ma kazdy clovek koncentraciu formaldehydu, ako citam, normalne okolo 0.1 mM. Uz ti to napisala @moonlight1210. Co sa vygeneruje, to sa v tele odbura. Mnozstvo vo vakcine nie je nic, s cim by si nase mudre tela neporadili inak, ako robia kazdy den.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
8. aug 2017

@peter952 utocis celkom primitivnym spôsobom.
mne je fuk, ze ta ide rozdrapit od hnevu a je mi jasne, ze este chvilu budem s tebou normalne diksutovat, tak zacnes aj so zelaniami vsetkeho zlého ako mne, tak mojej rodine.
(inak, nie je teegreen tvoja zena? v tomto ste ako z jednej rodiny. vy toto beriete ako hru na vitaza v argumentoch. a ona tiez spociatku hadze falosnym súcitom, a ked uz nevie, cim by prebila argument, tak jej rupnu nervy a priamo zela ludom najhorsie.)

mas smolu v tom, ze nemas najmensiu moc nic u mna ovplyvnit. ani to, ci sa budem ockovat, ani to, ci nie. dokonca sa to ani nedozvies, takze mozes iba fantazirovat, co bude-nebude.

a teraz k tej tvojej nenavidenej vsemocnej a vsade peniaze a uplatky majucej farmamafii:

narodil si sa a uz ti farmamafia osetrila pupocnik, umyla ta, drzala v sterilite. nie, neboli to bylinky zbierane za splnu a varene v bio vode z vysokohorskeho pramena.

ked si ako decko kaslal, kychal, soplil, horuckoval, zlomil si ruku, nohu - bol si v nemocnici. a krmil sa liekmi od - aka nahoda - farmamafie.

rovnako ides aj ako dospely k zubarovi, a on ti zubky neosetruje cisto organicky.
rovnako ides trebars k ociarovi a do oka ti nekvapnu nic cisto bio-eko.
ides k doktorovi, ked kasles a denne si potom davkujes kvapky, alebo tabletky (teoreticky ale pripustam, ze do nemocnice uz nechodis a davas prednost obkladom a homeopatikam. nic proti.)

a to vsetko pre teba robi ta "prekliata" nenavidena farmamafia, aby si zil, bol zdravy a mohol sirit svoju nenavist voci farmamafii.

nielen ze velakrat jednas paradoxne, ale si chodiaci paradox.
nenavidis na smrt to, za cim nakoniec pojdes po kolenach, ked budes citit, zeby si mohol umriet (staci obycajna apendicitida, ktoru homeopatika nezvladnu). a budes pocitat minuty, kym pride sanitka, aby ta doviezla do narucia farmamafie (vtedy budes dokonca dufat v jej vsemocnost) a ty si mohol dalej zit a farmamafiu na smrt nenavidiet a sirit o nej svoju pravdu.

uz si niekedy nad tym premyslal?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
8. aug 2017

@peter952 nedal si akceptovatelnu vzorku.

Su porobene rozne. Ale ty ich neuznavas (pokial nie su vysledky priaznive pre antiv. Vtedy je pre teba akceptovatelna vzorka aj okolo 400 deti. Taku si uz raz poukazal.)
Akakolvek ina studia - budes ju spochybnovat.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adsumus
8. aug 2017

@peter952 ak niekto platí studiu, znamená, že je predvarená? takže celá veda je na nič, každy robí len studie aby klamal iných? a tvoje dieťa ako a kto bude liečiť ked nedajboh schytá záškrt, tetanus?

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivusik159
18. aug 2017

Chcela som sa opýtať na nejaké vedlajsie príznaky ktoré vybehli U dcérky, ale zas tu nájdem akurát samých tupcov, čo len svojimi primitívnymi hádkami za#jebu celú plochu. Chdp

misela5450
25. okt 2017

Ahoj kocky chcem sa vas opytat aku mate skusenost s rotarixom ci ho mam dat malej alebo nie. Dakujem

aristka
25. okt 2017

@ivusik159 tie vedlajsie ucinky su ake ...a kto ti ich zdiagnostikoval.

jarka34
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
25. nov 2018

@peter952 nechapem, co stale obiehas stare temy.
A u teba sa asi nic nevstrebava do krvi. Proste ty si z ineho druhu. Tak si tu (u)odchylku straz.
Obidve tie (u)odchylky.