Očkovanie v piatich rokoch života. Dať či nedať?

xlucia
24. sep 2011

ktore ste dali toto ockovanie, a ake boli reakcie dietata. ?
kolko ste ho nechali doma po ockovani?
tie, ktore ste odmietli, aka bola reakcia dr. a aky ste na to mali dovod?

zuziii21
31. máj 2017

@alexandramaria viem, ze zvykne rucka ocerveniet aj opuchnut, no nam ocervenelo a opuchlo miesto po tbc ockovani. Nerobim bububu no toto nie je az tak bezne ako pises. Ale dakujem za reakciu.

alexandramaria
31. máj 2017

@zuziii21 ak máš obavy, behni s malou k dr. Nech na to pozrie, veď nato tam je.

zuziii21
31. máj 2017

@alexandramaria bola som, vraj sa stym nestretla. Poslala nas na plucne. Len som chcela vediet ci sa niekto stretol s podobnou reakciou. Snad to nebude nic vazne. Ale aj tak mam strach, ze preco reaguje stare ockovanie.

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arcadia
15. aug 2017

@prevenar waw, poklona doktorke, že takto verejne vystúpila i pod hrozbou hany z vlastných radov. Kiež by takých odvážlivcov bolo viac...

xlucia
autor
15. aug 2017

@ludka140281 si zlata , ale tema je stara niekolko rokov

ludka140281
15. aug 2017

@xlucia nevadí,ale očkovacia látka je stále tá ista

prevenar
16. aug 2017

@arcadia ..no je to narocne ..kto chce vyjst s pravdou von ako lekar, musi mat dopredu pripraveny iny zdroj prijmu , lebo u nich samozrejme automaticky "konci" ..co je dost narocne . ^^

vsetky informacie o rizikach ockovania su zhrnute v tejto skupine - https://www.modrykonik.sk/group/1799/

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prevenar
1. sep 2017

@xlucia 2011 😀 ..myslim ,ze od vtedy si presla dlhu cestu 😉

dai
1. sep 2017

@peter952 a tvoja je aka? Tebe kolko platia za tvoju aktivitu na vsetkych antiocko forach?🙂 rovnaka otazka pre prevebara? To ze mate krasny business so sladenou vodou je myslim kazdemu jasne🙂

xlucia
autor
2. sep 2017

🙂 si pis...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka_gynekolog
18. okt 2021

@xlucia ja mám s očkovaním veľmi zlú skúsenosť. mám 3 deti a chlapec začal mať po očkovaní epilepsiu, bolo to síce skôr (nie po preočkovaní), ale aj tak by som sa už nedala nahovoriť. celý príbeh si môžeš dočítať tu. https://www.pracujnaslovensku.sk/l/je-ockovanie...

martinka_gynekolog
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mircalla
18. okt 2021

@martinka_gynekolog Sama v tom clanku pises, ze to su len dohady a nemozes to dokazat....dost mimo, cely tento blog. Ziadne data, odkazy, statistiky, len tvoj sukromny nazor. Nic viac.