Odmietnutie očkovania u MUDr. Strončekovej. Máte skúsenosť?

justinka27
1. máj 2015

Prosim vas najdu sa tu nejake maminky ,ktore odmietli ockovanie pri Mudr.Stroncekovej?
Aka bola jej reakcia,nebol problem,nemuseli ste si hladat noveho pediatra?
Dakujem

katy2
1. máj 2015

Odmietnut mas vzdy pravo.... Otazkou je, ci odmietnutie je ta spravna cesta.... A co sa tyka konkretnej dr., najlepsie to zistis v prislusnej skupine daneho mesta....

lolonka
1. máj 2015

ahoj....ona je za očkovanie...takže s tebou asi súhlasiť nebude...ale rešpektovať asi áno

prevenar
2. máj 2015

mozes sa spytat aj v nasej skupine https://www.modrykonik.sk/group/1799/ temer 3000 clenov, vzdy bude nieco vediet 🙂

zita19
3. máj 2015

@prevenar bez reklamy na svoju skupinu by to neslo??

aristka
3. máj 2015

potrebuje naberať ovečky ide leto,treba na dovolenku....inak mne je až zahadne ,veď dany nick je určite v jeho skupinach,potrebujú ju asi spropagovať....

kofoluska
5. máj 2015

Ako Ti poradil @prevenar - skus tu skupinu a opytaj sa na doktorku, urcite tam bude niekto, kto s nou ma realnu skusenost. Navyse ak by Ta nahlasila na RUVZ, vieme Ti tam poradit aj s tym, ako dalej, na co sa pripravit a podobne.
@aristka som netusila, ze propagaciou nejakej skupiny sa daju na MK zarobit peniaze na dovolenku. Asi zacnem byt aktivnejsia, po mimoriadnej splatke hypoteky nam na nu totiz asi neostane 😀 😀 😀

majobea
5. máj 2015

...že reklama na skupinu......to o čom to je??

959touareg
5. máj 2015

arista, pre boha. ty na akom matrosi ficis???vidim, ze ti nerobi dobre. zniz davku, alebo zmen dilera..na aku dvl potrebuje ovecky...ved on nie je ani lekar, ani lekarnik, ani nikto z farma firmy. ti potrebuju ovecky na to, aby bolo na dvl, aby bolo na zariadenie domu, na vylety, na finanacne hotovosti....
ako moze niekto, ako prevenar mat ziskk , vyhody z ludi? ved on je ako mnozstvo inych ludi proti ockovaniu, uzivaniu humusov, skodlivych liekoch atb do tela...ved z neho by veru nemala osoh ziadna farma-firma. on by ich ako aj ja hnal svinskym krokom prec. a to, co robi robi z vlastneho presvedcenia a najma zadarmo....
nejak to mas pomylene, nemyslis?
tento tvoj komentar posun tym, ktori aj z teba maju na tie dvl pokial ockujes deti, seba, pchas do tela chemicke lieky a chodis do lekarne castejsie ako na klavir.

marionmarion
5. máj 2015

@aristka 😀 😀 fakt si ma pobavila 😀