Potencované vakcíny

domenique
17. feb 2014

Ahojte, čaka nas MMR ockovanie. Pred tymto ockovanim mam velky respekt, kedze ma dost vela neziaducich ucinkov. Ako prevenciu pred neziaducimi ucinkami, by som chcela pouzit pred ockovanim potencovanu vakcinu a nasledne by som chcela detoxikovat telo tiez touto potenc.vakcinou. Mate niekto skusenosti s tymito potenc. vakcinami? Dakujem

prevenar
19. feb 2014

@aristka haha ..tragikomedia 😵 ESTE nieco napis prosim ta, cele slovensko caka na tvoje IQ reakcie 😀

..sa pamatam ,ze babicke kotkodakali sliepky, ked boli hladne ..mozno sa skus poobzerat po nejakom zrne. cmuk 😅

aristka
19. feb 2014

@prevenar no neviem či by si takto komunikoval zoči voči ,ak by si musel informovať rodička o dg a liečbe a prognóze jeho dieťatka .....pretože by sa pýtal ...povedal by si mu.... kohút nekikiríkaj ....inak je to tvoja tragikomédia a ty si v hlavnej úlohe....a ešte niečo čo nevieš ..sliepky kotkodákajú ,keď znesú vajíčko a aktívne...

prevenar
19. feb 2014

@aristka heh, slzy tecu 😉 ..este nieco daj pls. 😀

mariosmykal
20. feb 2014

@prevenar @aristka Ahojte. Práve ste vyhrali trojmesačný zákaz prispievať do fóra. Opakovane na seba reagujete urážaním a neviete sa do diskusie zapojiť so záujmom pomáhať a rešpektovať druhú stranu. Verím, že trojmesačná doba bude dostatočná na to uvedomiť si, že svoj názor môžete len prezentovať, nie niekomu nútiť. Ak máte záujem urážať sa, prosím, robte tak prostredníctvom internej pošty. Vo fóre však už stačilo nevhodných príspevkov, ktoré s diskusiami nijako nesúvisia. Ďakujem.

Pekný deň prajem 🙂