icon

Fenomen veľryby 52 Blue: Prečo je osamelá?

Dnes o 14:52

Poculi ste o velrybe 52 blue, ktora vydava zvuk 52 herzov a ine velryby ju nepocuju, lebo tie komunikuju na inej frekvencii? Co si o tomto celom myslite? Ako sa to mohlo stat?

avatar
stellarstar
Dnes o 14:56

Máš ty ale starosti 😁

anonym_50555a
Dnes o 15:28

a ja ze to je dalsia diskusia o unbeholfen ...

anonym_a3e66f
Dnes o 15:41
@anonym_50555a

a ja ze to je dalsia diskusia o unbeholfen ...

@anonym_50555a veď ten ma ďalšiu temu o ženách či uz vymazali?