Clear blue

9. nov 2022

Ahojte, poslednú MS som mala 26.9 čiže teraz som 6+2.. posledný styk sme mali 9.10 a clear blue mi ukazuje 2-3. Nieje to malo?? Nemalo by tam vyskočiť uz 3+? Mam za sebou 2 tehotenstva a to prve skončilo MA tak mam obavy aby sa to neopakovalo 😔
Ďakujem

marfa333
9. nov 2022

Na jednej strane - spermia, ktorá oplodnila vajíčko mohla v tebe byt dlhšie a oplodnit neskôr, a na druhej strane neviem, ci by som zrovna verila tomu, co píše test 🙂 najlepšie ti povie gynekológ 🙂

autor
9. nov 2022

@marfa333 gynekológ ma objednal až 8.12 co budem už v 11 týždni takže vôbec neviem ci je všetko ok 😏

marfa333
9. nov 2022

Hlavne kľud a oddychuj 🙂 pokiaľ nešpiníš, nekrvácaš a nemáš bolesti malo by byť všetko ok 🙂 moje prvé tehotenstvo sa skončilo potratom a všetko sa začalo obyčajným špinenim (nevravím, že špinenie hneď znamená potrat, mam kamošky čo na začiatku tehotenstva špinili a dopadlo im všetko v najlepšom poriadku) Teraz mam doma už vyše ročného fešaka 🙂 takže hlavu hore, šetri sa a nestresuj 🙂

sandra_kul
9. nov 2022

Myslím, že je všetko ok. Len to treba riadne sledovať🙂 Hlavne no stress ako píše pani nado mnou, treba myslieť pozitívne vo všetkom.

nikolienka28
10. jan 2023

Ako si nakoniec dopadla?

autor
11. jan 2023

@nikolienka28 na prd, v 8tt som začala krvácať a odišlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre