About you - neprevzatie balíka

7. jan 2022

Baby, chcem sa opýtať, objednala som si za dva tyzdne 3 balíky z ay na postu. Dnes si ich idem vyzdvihnúť ale rozhodla som sa, že jednu vec už nechcem. Je možné, že vyberiem len dva balíky a tretí nepreberiem? Alebo ho musím prebrať? Dakujem

johnnyboi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. jan 2022

@johnnyboi Dakujem veľmi pekne. Mna napadlo aby na mna pani nekricala, že musím vybrať

romea
7. jan 2022

Kričať na teba nebude, ale uvedomte si žienky, že to poštovné stojí peniaze, firma to musí zaplatiť, niekto spracúva vašu objednávku, niekto to báli, niekto to musí doručiť k vám. Lepšie je zrušiť objednávku keď viete že niečo uz nechcete, alebo ste si to rozmysleli

janai1
7. jan 2022

Akože nie je lepšie zachovať sa ako dospelá osoba a prebrať všetky balíky a potom ten jeden vrátiť ak ho nechceš? Budete to rýchlejšie vrámci vrátenia peňazí a hlavne nebudeš vyzerať ako hlupaňa čo nevie prebrať balík

johnnyboi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romea
7. jan 2022

@johnnyboi pozri platí sa dvojité poštovné lebo pošta to do firmy nedoruci znova zadarmo, druhá vec balík sa toľko prepravou aj poškodzuje a treba si vážiť robotu druhych

romea
7. jan 2022

@johnnyboi a druhe je keď ma nato objektívne dôvody že ho nemôže prebrať a nie ze ona si na poslednú chvíľku z myslela ze ho nechce

romea
7. jan 2022

@romea a po tretie keď to spraví dva krát tej firme bloknu ju

johnnyboi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romea
7. jan 2022

@johnnyboi hihi nepracujem na poste neboj a firmy blokujú viem to, a keď už nejde ti o peniaze a robotu iných,pre ktorých je to dem9tivujuce keď vidia, že sa im vrátil balík na ktorom sa oni narobili (nie všetko je o orachoch) tak pre zamestnancov je taky človek hlupák ktorý z neobjektívnych dôvodov nepreberiete balik, hold to je ta moderná doba každí hľadí len na seba, ale nejdem sa rozpisovať načo aj

janai1
7. jan 2022

@johnnyboi wau, ty si neskutočne divný človek 🤣 čo príspevok to väčšia hlúposť...

monka105
7. jan 2022

@johnnyboi Neviem, z môjho pohľadu je hlúpe objednať si vec, ktorú vlastne vôbec neviem, či chcem, niekto si dá námahu, aby mi ju pobalil, poslal na poštu, zaplatil poštovné a ja si zrazu zmyslím, že danú vec nechcem a nepreberiem a odosielateľ zaplatí za mňa poštovné dvakrát. 🤷🏻‍♀️ Ja v tom vidím princíp, nie to, či nejaká konkrétna spoločnosť skrachuje kvôli dvojitému poštovnému alebo nie. Je to celkom neseriózne. A ešte keď do 14 dní môže odstúpiť od kúpnej zmluvy a poslať im danú vec späť. Aspoň toľko úcty voči cudzej práci by som preukázala, že by som danú vec prebrala a následne vrátila.

romea
7. jan 2022

@monka105 presne moja reč, potom sa aj na toho zákazníka inak pozera

johnnyboi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romea
7. jan 2022

@johnnyboi ja neriešim postu konkrétne ale všeobecne neprevzatie balíka, vieš napríklad na poste robia za pár drobných, ucitelky a vychovávateľky tiež nezarobia moc, robia to zväčša pre vnútorné uspokojenie takých profesii je veľa, nie každý ide cez mŕtvoly za eurami, ty vôbec nemáš účtu k práci druhých o to tu ide

johnnyboi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
johnnyboi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
johnnyboi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monka105
7. jan 2022

@johnnyboi ja preukazujem úctu každému, koho stretnem bezohľadu na to, či ju aj on preukazuje mne. Ty sa ju nauč teda preukazovať aspoň na internete.

zuzubb007
7. jan 2022

Nieco si objednam a medzitym to nechcem, za mna dost arogancia, preberiem ten balik a vratim, ale s tym je robota vsak? Ale tie zeny co to balia a posielaju sa narobia kvoli madam co to potom neprevezmu ja by som davala za to pokuty a dalsie objednavky zablokovat

romea
7. jan 2022

@zuzubb007 ved to ľudia sú pohodlný a sebecký, maju klapky na ociach

zuzubb007
7. jan 2022

@romea presne ta sebeckost nema hranic ☹

johnnyboi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
johnnyboi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monka105
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monka105
7. jan 2022

@johnnyboi Aj som ti odpísala, aj som si povedala, že to je s tebou strata času. Kľudne sa tu odfiltruj na takejto chu*ovine, keď sa ti po tom už uľaví. 🤷🏻‍♀️

zuzubb007
7. jan 2022

@johnnyboi toho sa neboj platba vopred by to vyriesila, vychcanych ludi je teda dost

ninusa4
7. jan 2022