Hebe.com - skúsenosti

7. dec 2022

Máte prosím skúsenosti s touto firmou ? Lebo recenzie sú dobré aj zlé a neviem či objednať. Chcem objednať odtamaď kozmetiku - je to poľská. Len sa trošku obávam. Objednávali ste niekto ?

tayla
7. jún 2023
magdalena205
15. jún 2023

Ja mám so stránkou Hebe dobré skúsenosti .V piatok som objednala , včera balík dorazil, všetko prišlo v poriadku, určite objednám znova .

radleristka
15. jún 2023

Fest som si Hebe obľúbila , teraz sla už 4.objednavka . Krémy na tvár od Bioliq sú úžasné

katyt
26. jún 2023

Ja som objednala už asi šiesty krát, všetko prišlo do tých 2 dní od odoslania, poštovné nad 5 eur je zdarma, ešte aj dobierka zdarma čo už dnes nikto neponúka, všade je to spoplatnené. Ceny majú výborné, len niektoré produkty mi od nich chýbajú. Tie ich poľské výrobky hlavne značka Bielenda, ktorú som si celkom obľúbila sú často v akcii za pár eur. Ja som spokojná s touto stránkou.

dominica_mi
20. júl 2023

@katyt dobry deň. Pýtam sa rovno vás keďže ste objednávali viackrát. Neviete preco je u nich kozmetika aj o polovičku lacnejšia ako na iných stránkach? Napr nivea exofoliacny krem..inde stojí cez 8€ s u nich do 5€. Boli ste spokojná aj s kvalitou produktov? Nebude to ako ina nemenovaná stránka kde riedili produkty napr sampony?

tayla
20. júl 2023

@dominica_mi aká je tá nemenovaná stránka? Ešte som nepočula o takomto niečom...

katyt
20. júl 2023

@dominica_mi Dobrý deň, ja som bola zatiaľ veľmi spokojná, doručenie majú fakt rýchle, na to, že balíky idú z Poľska. Ja som si od nich však zatiaľ objednávala len ich kozmetiku Bielenda a prípadne Ziaja, čo sú poľské výrobky, preto ich majú lacnejšie a veľakrát ešte aj so zľavou. Veľakrát som si pozerala aj kozmetiku iných značiek ale tam sa mi zdajú byť ceny podobné ako u nás, pripadne aj drahšie, takže zatiaľ som iné značky nekupovala, akj keď by som sa toho nebála, že by to riedili. Oni majú v Poľsku aj kamenné predajne drogérie ako je u nás Teta, alebo 101 Drogéria. Treba vyskúšať, tiež som sa zo začiatku bála objednať, lebo recenzie boli všelijaké, ale za mňa sú super, hlavne výhoda je, že poštovné je zdarma pri objednávke nad 5 eur a je možnosť dobierky, tiež zdarma, lebo bála som sa tiež ci mi balík príde ak zaplatím dopredu, preto si volím zatiaľ len tú dobierku.

dominica_mi
22. júl 2023

@katyt Dakujem za odpoved 🙂

dejka77
24. aug 2023

Ja som pred niekolkymi dnami objednala a uz mam tovar. Pre istotu na dobierku.

mk1111111111
24. aug 2023

Aj ja objednavam u nich, vsetko ok

pusinka12
1. nov 2023

Ahojte!

chcela by som sa opýtať, platili ste nejaké colné poplatky?

tayla
1. nov 2023

@pusinka12 z Poľska? 🤣

pusinka12
1. nov 2023

@tayla pretože mi prišla SMS, že mi balík nebude možné doručiť, pokiaľ nezaplatím colné… som sa dobre začudovala 😆

tayla
1. nov 2023

@pusinka12 denne chodia také podvodné smsky a maily, ideálne neotvárať a v žiadnom prípade nevyplňovať "požadované" údaje...

nikkix
1. nov 2023

Ja som si objednávala konkrétne poľské šampóny, ich znacky a všetko ok. Nemôžem nič povedať. S produktmi som nadmieru spokojná a s priebehom objednávky tiež.

katyt
1. nov 2023

@pusinka12 to bol podvod, nesúvisí to s tým eshopom, mne chodia tiež také sms, ale treba ich ignorovať. V rámci EU neplatíš clo.

lenka2518
1. nov 2023

Baby , ja som objednala z hebe už dva víkendy dozadu a nič mi zatiaľ neprišlo 🙈 Písala som im ale odpoveď žiadna ? Mám čakať že to ešte príde ? 😁 asi nie ...🙈 Jediná dobrá vec ,že som to objednala na dobierku 🤣

katyt
2. nov 2023

@lenka2518 zvlastne, ja som urobila dve objednávky v nedeľu a práve ich kuriér priniesol.

kubkovamama
2. nov 2023

@lenka2518 skontroluj si údaje?Neviem,mne všetko chodí expresne a vždy na dobierku aj ja.

stanulienkat
2. nov 2023

@lenka2518 nemusíš sa báť, sú naozaj spoľahlivi. Nie to nejaká pofidérna stránka. Respektíve si zavolaj na infolinku, čo sa deje.

zara1357
2. nov 2023

@dominica_mi logicky by som povedala, ze su to vyrobky " prebalovane" - mozno po záruke original...
Žiaľ deju sa aj taketo veci..

lenka2518
4. nov 2023

@stanulienkat volala som vo štvrtok malinkú poslať info čo sa deje a znovu nič 🙈 akože nestalo sa mi žeby som čakala na nejaký e-shop 3 týždne a vykašlú sa na mňa aj napriek tomu že som tam volala a písala už 2x 🤦🏼‍♀️ keby tam neboli výrobky v cene , v ktorej ich nikde nekúpim tak neváham a ruším objednávku🙈 ale takto by som bola rada keby to doriešili a tovar mi poslali .....ale môžem snívať zrejme 🤦🏼‍♀️😁

stanulienkat
4. nov 2023

@zara1357 nic nie je prebalovane. Kozmetika mnoha ani nema zarucnu dobu. Baba vyssie prehanala, ze su tam vyrobky za polovicne ceny. Ja som tam videla aj vyrobky drahsie ako sa daju kupit. Ale maju tam fajn akcie.
@lenka2518 je to cudne, lebo ja aj baby tu na Mk opakovane objednavali a do tyzdna tovar mali.

katyt
4. nov 2023

Presne ako pise @stanulienkat nie sú to prebalovane výrobky, niektoré veci sú lacnejšie ako u nás a niektoré aj drahšie, záleží od značky. Výhodné sú hlavne tie ich akcie, teraz majú napr.niektore výrobky ak kúpiš dva kusy, tak druhý je o 60% lacnejší a dni aplikácie, každý deň je v ponuke nejaký výrobok len za 1 cent, tak ja už idem 3× objednávať. Dokonca mi teraz poslali zľavový kód na 5 eur ako kompenzáciu za zrušenie objednávky z ich strany. Zatiaľ mi všetky objednávky prišli tak do dvoch dni po odoslaní, ešte skôr ako niektoré SK obchody.

dejka77
4. nov 2023

@lenka2518 Vykasli sa na tu objednavku a objednaj to iste znova. Je mozne, ze tu povodnu nikdy nevybavia.

lenka2518
5. nov 2023

@dejka77 ja by som to urobila, ale tie isté výrobky už stoja 2x toľko ako keď som ich objednávala teda sa mi už neplatia znova u nich objednať ...

dejka77
5. nov 2023

@lenka2518 Tak potom len pockat na nejake zlavy. Pred vianocami isto budu mat nejaky vypredaj alebo po.