Kto ovláda WhatsApp?

21. máj 2023

Dobrý deň,
Chcela by som sa spýtať dve veci..existujú také niečo na whaatpe ako nejaké skúpiny napr zoznamka alebo tak a ak hej ako ich nájsť ?
Ďalšia vec. Chcem aby som pre jeden kontakt bola akože "tam nie som* čiže keď mi napíše tak sa mu tomu kon taktu ukáže jedna fajocka (že som totálne offline )bez iternetu
Ale ja budem zvesela online . No on má tam neuvidí online plus ak mi napíše tak jemu sa vysvieti jedna fajocka a nie dve ...ako to spraviť ?existuje takáto cesta ?
Bez toho aby som si dotyčného musela zablokovať samozrejme. Ďakujem

drake122
21. máj 2023

Nie a nie... zoznamka tam nie je, a jednu fajočku pre individuum bez blokovania sa nedá dosiahnuť. V nastavenich sa dá spraviť, že ostatným nebude ukazovať, kedy si bola online a kedy nie, ale to platí pre všetky kontakty.

simona20201309
21. máj 2023

Raz z toho vyrasties 🙂
Ale ver tomu, že chlap toto absolútne nerieši, čo sme my ženy schopne prespekulovat
Ty s tým zabijes kopu času a chlap sa.nad nejakou jednou fajockou ani nepozastavi....
Oni rozmýšľajú oveľa jednoduchšie ako my zeny - proste inak

hipuska
22. máj 2023

To druhé sa sa dá. V nastaveniach si iba vyber...okrem

ariola
22. máj 2023

Ano, presne tak, ako pise kocka vyssie.
To druhe sa ciastocne da, mozes pred konkretnou osobou (a aj viacerymi kontaktami) schovat svoju fotku, alebo to, kedy si bola naposledy online a aj to, ze si aktualne online.
Avsak, aj v tomto pripade nastaveni, ked posle spravu, tak tam budu dve fajocky. Docielit, aby nechodili od kontaktu spravy a teda sa mu ukaze len jedna fajka je v pripade, ze ho uplne bloknes.

autor
22. máj 2023

Aaaahhh takže to nejde..jedine že ho bloknem..ale keď ho bloknem on to uvidí že je bloknuty ?
Lenže zas keď ho odbloknem tak neuvidím ame správy mi napísal za ten čas

tamtamka26
22. máj 2023

neuvidí, že je bloknutý.. teda, kým nepochopí, že 1 fajka znamená bloknutý. lebo tým, že ho blokneš, jeho správy nebudú doručené....

paola881
23. máj 2023

Ty ho aj chceš zablokovať ale zároveň si zvedavá na správy ktoré by ti napísal 😁jaaaj my ženy sme veľmi zvláštne stvorenia 😅 tým bloknutim ho chceš akože “ vytrestať “? Na chlapov to moc neplatí ale 🫠 daj sa tak že neuvidi či si si prečítala správy ( že nebudú modré fajočky 🙂) a budeš aj ty vedieť čo písal ak náhodou a on si bude myslieť že nečítaš správy 😂

autor
23. máj 2023

@paola881 ale toto práve ja nechcem,
nechcem dve fajocky, ani precitane ani neprecitane, chcem sa javit, ze tam vobec nie som nechodim, nemam pristup na wjhatp (internet!), chapes ? ale zaroven ja tam si budem zvesela chatovat ale hlavne nech on si mysli, ze ja tam nie som,cize jedna fajka...
neda sa to zvladnut inak, nez zablokovanim?
@tamtamka26 vsak prave ze jeho spravy nebudu dorucene, ja to tak nechcem ......

tamtamka26
23. máj 2023

odstráň ho z kontaktov, kašli na jeho správy aj na neho celého... to je asi to naj, čo môžeš urobiť.