WhatsApp - prečítanie si správ

12. okt 2023

Keď vidím, že dotyčný bol online, ale moje fajocky nie sú modré... Pritom viem, že moje správy čítal, znamená to, že len potiahol hore na mobile upozornenie a prečítal tak?

lusyf
12. okt 2023

Ano, tak to bude zrejme.

annadan
12. okt 2023

neviem, podľa mňa keď to upozornenie len potiahneš hore a neklikneš naň, tak ten druhý nemá šancu vidieť, že si to videla, to by už čo bolo. 😀

januska12323
12. okt 2023

Ako vieš, že to čítali?

gab1sol
12. okt 2023

Ak otvorím WhatsApp a tú konkrétnu správu si prečítam v appke, zmení sa to u odosielateľa, že som to prečítala. Ale ak mám na zamknutej ploche len upozornenie na správu a viem si to prečítať tak, tak dotyčný nevie, že som si to prečítala, ostáva to u neho označené ako neprečítané (skúšali sme to).

pleby
12. okt 2023

Dá sa nastaviť aj možnosť, kedy nebude informácia o prečítaní viditeľná. Čiže si vie nastaviť, že Ty nevidíš, že on prečítal ( "fajočky" nebudú modré).

autor
12. okt 2023

@gab1sol áno to ja viem. Ale že či mu bude svietiť že bol online medzitým. Lebo vieš správu pošlem o 11, on bol online 11:30 a ja to mám stále sivé. A myslím si, že to čítal, veď prečo by ma ignoroval. Že prečítal na upozornení, ale vlastne neviem prečo by mu WA písal že bol online, keď nebol.

autor
12. okt 2023

@pleby to viem. Ale to nastavené nemá, lebo neskôr mi zmodreju. 😀

pleby
12. okt 2023

Tak potom prečítal z lišty.

januska12323
12. okt 2023

Nemusí byť online aj keď to tak píše a môže aj ignorovať, aj to sa stáva.

simsalabim
12. okt 2023

Moze a nemusi byt online. Mne bezne pise, ze niekto bol naposledy online vcera, hoci som s nim pred 5 minutami cez whatsapp telefonovala...

oliolijanka
12. okt 2023

Ak on mal v ruke mobil a ty si pisala kratku spravu, tsk on si ju pri doruceni precita, hoci ju neotvori.
Ked chces, aby tvoje spravy cital, alebo bez otvorenia nevidel, musis poslat dlhu spravu alebo naraz viacero.

gab1sol
12. okt 2023

Môže byť, že bol online. Ja mám vo WhatsApp viac skupín. Každý deň čítam jednu skupinu (školskú - info od pani učiteľky). Prioritne idem len do tej skupiny. Takže som online. Ale mám tam aj skupiny, kde síce vidím, že niekto niečo napísal, ale nie vždy si tie správy prečítam. Takže som online v appke, ale správy nemám prečítané a teda aj odosielateľ ich vidí ako neprečítané.