Ktorý program v TV je momentálne váš najobľúbenejší?

kim2028
9. máj 2022

Ahojte, zaujímalo by ma, že čo v TV v súčasnosti pozeráte? Máte nejaké obľúbené seriály alebo relácie? Koľko pozeráte to? Čítal som prieskum, že ľudia sledujú vraj TV v priemere 2,6 hodiny za týždeň. Cítim sa vadný, lebo pozerám okolo 25 hodín za týždeň. Tak 3-4 hodiny denne a neviem si pomôcť. Nevidí sa mi to veľa...

viestta
9. máj 2022

@kim2028 akýkoľvek dokumentárny,, z nich najviac v tejto dobe Gardeners World od BBC, medzi tým jedny jedine správy.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kim2028
autor
9. máj 2022

@viestta Tak ja pozerám veľa toho:
Šport
Dva a pol chlapa
Susedia
Hranica

kim2028
autor
9. máj 2022

@cocolino234 Veď to mi je jasné, že je hlúposť v dnešnej dobe, že by ľudia pozerali 20 minút za týždeň TV. :D Tiež si myslím, že mnoho sa nepriznalo ľudí... Bol som prekvapený, že 2 hodky denne pozerá 3% ľudí. :D Tak zaujalo ma to... Vzorka bola robená na 1000 ľuďoch...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kim2028
autor
9. máj 2022

Jj éra Netflixu, HBO max.. :D Ten článok bol na živé.sk pred pár dňami napísaný... To mi sedí, čo píšeš. Píšeš rozumne...

endzi83
9. máj 2022

@kim2028 doma žiadne programy, máme net.

nely1704
9. máj 2022

@kim2028 odporúčam nemať tv , ja cca 15 rokov bez TV 🙂

kim2028
autor
9. máj 2022

@nely1704 To nejde. :D Milujem šport futbal, hokej, hádzaná... Do toho pár seriálov pozriem...

mia7222
9. máj 2022

@kim2028
Ja pozerám každý týždeň vo štvrtok šípky na šport 2 premiér lige, pridáš sa?

simsalabim
9. máj 2022

@viestta Gardener’s world hlce moj chlap 🌿🌱🌷

yoxinka
9. máj 2022

@kim2028
Telku sme zrušili, nekukali sme nič. Máme HBO Max a Apple TV a tam podľa nálady. Ale taká naša klasika, Priatelia! To môžeme donemoty, hocikedy dookola, furt 🤪!

nikayla
9. máj 2022

My len dokumenty, hlavne cestopisy, šport a hudobné stanice, aj to len niekedy 🤷 Serialy, filmy ani správy nepozeráme.

elizabet173
9. máj 2022

@kim2028
@cocolino234 sú ľudia, ktorí TV nezapnú aj týždeň, mne sa to bežne stáva. Pozerám dokumentárne filmy, občas šport a to je asi tak všetko. Takže niekto pozerá 3 hodiny denne, niekto 3 hodiny za mesiac.

larazivago
9. máj 2022

@kim2028 jedine, čo pozerám počas týždňa, je Sluha národa. Keď to skončí, vrátim sa ku knihám.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nairia
9. máj 2022

tv stanice posledne roky pozerame minimalne, ked tak netflix/hbo max... nemame na to moc casu odkedy je dieta, tak telku zapiname az vecer na cca 2h. inak pravidelne z ponuky duel, co ja viem a dobre vediet, na chalupe a nove byvanie. vsetko sledujeme z archivu, takze nastastie si to mozme rozvrhnut na cely tyzden.

euka210
9. máj 2022

@kim2028 ja ti to vypriemerujem tym, ze telku skoro vobec nepozeram 😁...jedine, ze sa pridam k manzelovi ci pozrieme s detmi rozpravku.
Ja skor net 2h ako Tv.

nikoletta1712
9. máj 2022

@kim2028 V nedeľu boli dva týždne, čo som nezapla televízor…
Takže si myslím, že tráviš veľmi veľa času pred telkou…

kim2028
autor
10. máj 2022

@nikoletta1712 Nemyslím si to aj tak. Myslím si, že existujú aj aktívnejší užívatelia. Veď 3 hodiny na šport nie je nič a sú ľudia, ktorí pozerajú 5-6 zápasov len cez víkend. Poznám takých. Keď napr. hokej ide z priameho prenosu v TV tak 2,5 hodiny, futbal ide zhruba 1 hodinu 50 minút.... Počas MS v hokeji budem pozerať možno 6,5-9 hodín (3-5 zápasov denne) denne+nejaký ten seriál. Ja chcem vidieť skoro všetko, čo sa stane na tých MS a budem si to užívať. To bude veľa... :D

kim2028
autor
10. máj 2022

@elizabet173 V niečom má pravdu. Napr. sledovanosť hovorí niečo iné. Síce neviem, že či je reálne na základe 1200 ľudí tvrdiť, že daný program sledujú milióny ľudí. Možné to je, že vedia si to zistiť aj reálne. Ja sa obávam, že keď príde nová Markíza Krimi tak budem pozerať už 5-6 hodín... Ja osobne viem, čo pozerať stále, ale nechcem byť za TV viac ako 3-4 hodiny. Výnimočné časy nerátam...

kim2028
autor
10. máj 2022

@athom Tak vieš niekto musí platiť. Ja mám napr. rád šport. Len športové stanice nedostaneš. Musíš brať celý balík. U mňa je to cca. 120 kanálov... :D Reklamy nevadia mi vôbec. Vtedy niečo urobím, ale odkedy 3-4 týždne mám už doma aj archív tak tie reklamy viem pretočiť...

nikoletta1712
10. máj 2022

@kim2028 Ja som ťa porovnala s mojim časom stráveným pri TV, tak preto si myslím, že je to veľa…
Ale po tomto príspevku asi mením názor🙂

kim2028
autor
10. máj 2022

@nikoletta1712 V pohode, ako som písal. Šport je veľký žrút času a dá sa pozerať len naživo. Hoci musím priznať, že pozerám cez týždeň aj záznamy z NHL a tie majú cca. 1,5 hodiny. Cez víkendy priame prenosy. 1-1,5 hodiny denne mám tie seriály. Ja nepozerám osobne z nich každú jednu časť z tých seriálov. Zase až taký nie som... Hranicu pozerám každú zatiaľ, ale tie ostatné ako kedy...

elizabet173
10. máj 2022

@kim2028 uvedom si, že v tej sledovanosti je zahrnuté aj to, že niekto má TV zapnutý celú sobotu, ale reálne ho sleduje možno dve hodiny, pretože odbehne dať bielizeň so pračky, vyvesiť ju, upiecť koláč, uvariť polievku, povysávať, pohádať sa s mužom a pod. Môj kamarát má pustený TV a pri tom niečo opravuje, zazvoní mu mobil, vypne na TV zvuk a uvedomí si to po hodine, že má ten zvuk vypnutý. Takže by som sa neutešovala tým, aký je čas priemernej sledovanosti, ale si uvedomila, či mi to sledovanie niečo dáva, alebo berie. Ak to pre mňa znamená nové poznatky, pekný zážitok, ok, ak ma to oberá o čas, ktorý môžem venovať sebe, priateľom, športu, umeniu....tak je to asi zlé

kim2028
autor
10. máj 2022

@elizabet173 Tak mne jednoznačne dáva. Mám rád tie športové zážitky a hlavne počas korona krízy. Napr. kedysi som chodil na každé jedno športové podujatie v meste. Máme futbal, ženskú hádzanú, či hokej. Kedysi bola aj mužská hádzaná. Tie seriály zabavia ma tiež. Sú také oddychové, že na ktoré dá sa pozerať... Tam radšej s mierou, lebo keby som pozeral všetko tak som pri TV 6-8 hodín denne. To by bolo už zle...

lopka1313
10. máj 2022

No napr. ja mam u seba cca 120 programov v cene netu, ale tv sa zapne len vtedy, ked pridu nasi a chcu nieco pozerat. Ja si pozriem max nejaky film z archivu, ale skor si ho stiahnem a pozriem bez reklam (alebo ich pretacania). Vsetko ostatne ide mimo mna. U priatela, kde teraz byvam, tv programy nemame, ale obcas pozera hokej, priamy prenos cez net.
Necudujem sa, ze vyslo, ze len 3 percenta pozeraju cez den 2 hodiny, z mojej bubliny a okolia pozera tv uz len vekova kategoria 50+. Vsetci ostatni su sami urcuju co kedy a ako pozeraju a neviazu sa na ziadne programy. Ani spravy v mojom okoli nepozera nik realne v tv, skor si precitame minutovy prehlad na nejakej stranke.

stary_ujco
10. máj 2022

Ziva panorama... Dobre sa pri tom zaspava

kim2028
autor
10. máj 2022

@lopka1313 Neviem no mne príde to máličko, že len 30 ľudí sa priznalo. Ja poznám v okolí vyše 20 ľudí, čo ťahajú v pohode min. v priemere tie 2 hodiny denne. :D Hoci športovo založení ľudia nebudú asi tá správna vzorka. Obklopujem sa ľuďmi, čo majú radi šport. Chodíme športovať spolu a sú moja krvná skupina. Občas preberáme zápasy v bare a vidia toho teda ešte viac ako ja. Ja nemám naj športovú ponuku, lebo bolo by to drahé. Ja mám len druhé husle, ale mne to stačí... Keď nejaký dobrý zápas tak idem pozrieť ku kamarátom...