Koľko času strávite na telefóne?

5. aug 2023

Ahojte mamičky, aj nemamičky aj muži😁 Zaujíma ma koľko hodín denne strávite na telefóne? Ja to mam v mobile nastavené tak že mi to sleduje čas a niekedy som prekvapená😳preto ma zaujíma ako sú na tom iný ľudia. Ja napr. vačšinou až 7 hodín🤔ale s toho tak 3-4 hodiny pustím seriál ako také pozadie a upratujem čiže sa nepozerám do telefónu iba počúvam alebo zo hodinku počúvam hudbu napr. pri behu.

mamamasama
5. aug 2023

V zavislosti od toho, ci sledujem aj seriály, alebo ci je na koňovi zaujimava diskusia 😅

tosomja
5. aug 2023

Ráno keď volám s manželom. Potom trošku na internete keď dávam deti spať, potom zase poobede volám s manželom a večer buď pozerám niečo na Voyo, alebo píšem na WhatsApp. Asi tak 2 hodiny denne, nepočítam do toho Voyo. Včera som pozerala jeden film 3 hodiny. Ale deti už spali.

o__o
5. aug 2023

Ja vela, uplna zavislacka som a to pocuvanie hudby a citanie knih neratam

micusa2222
5. aug 2023

ako stíhaš domácnosť, keď si 7 hodín na telefóne ?

ninka297
5. aug 2023

hodinku denne..niekedy som bola zavislak, ale odinstalovala som si vsetky aplikacie, soc. siete a hry a radsej si zoberiem do ruky knihu, ked mam cas..vsimla som si, ze cim viac som bola na telefone, tym viac som ho potrebovala a bola som viac nervozna..fakt netuzim po tom, aby sa mobil stal mojim najlepsim kamaratom..vsak rozhodnutia robime my, nie veci za nas

lavender94
5. aug 2023

Ja mám niekedy aj 12 hodín, keď som doma. Ale 90% času sú to seriály, hudba, podcasty a YouTube, takže reálne do neho pozerám 1-2 hodiny

tenerifka
5. aug 2023

na mobile velmi malo, ale na pc dost....mozno ak sa to spocita, tak aj 2 h., a to neriesim pracovne zalezitosti, ale citam fora, clanky, MK....

tenerifka
5. aug 2023

ale teda deti mam uz dospele, mam kopec casu, pri pc mi napr.najviac chuti jest😎

sense
5. aug 2023

Veľa... Ale koľko presne neviem

autor
5. aug 2023

@micusa2222 niesom mama😁nemám frajera a aj keby hej nebudem robiť všetko... A píšem že 4 hodiny s toho su serialy pri ktorých niečo robím, väčšinou v domácnosti... Čiže 4 hodiny upratujem a pri tom počúvam seriál, 3 hodiny som na telefone tak ze do neho pozerám

sante81
5. aug 2023

Keď nemáš rodinu , zaujma ma čo 4 hodiny upratuješ?

autor
5. aug 2023

@sante81 mam rodinu, bývam s bratom, mamou, otcom

koniarova
6. aug 2023

Veľa. Nerátam to. Stíham všetko okolo,tak je to úplne jedno.

dominikamacakova
6. aug 2023

Ja mám pri sebe telefón celý deň. Som na doma s deťmi, takže to je moje jediné spojenie so svetom. Ale ja som schopná napríklad upratovať a popri tom odpisovať. Ale to je čisto iba keď som doma a keď sa nehrám s deťmi. Večer keď deti zaspia tak pozerám všetky sociálne siete, videá, meme 😂🙈 Akože hanbím sa za to, ale som rada, že po štyroch rokoch doma s deťmi ešte žijem a toto je taký únik z reality

minenkak
6. aug 2023

Strašne veľa ak je mrzko von tak aj celý deň a to ešte sa hrám aj virtuálnu realitu, ale zas ak je pekne ani neviem kde mám mobil

johankaivanka
7. aug 2023

Ja som cca hod denne, pri 2 detoch nemam sancu...

modra_kolobezka
2. jan 2024

Pocas bezneho tyzdna je to 1,5 h, teraz cez sviatky mam volno a aj 2,5 h

minenkak
Autor odpoveď zmazal
Zobraz