Nakupovali ste už cez ZALANDO?

nicky221
5. júl 2021

Ahojte, pekný deň. Chcem sa len spýtať, či už niekto nakupoval cez tento eshop, majú tam krásne kúsky a normálne mám chuť nakúpiť, len neviem ako veľkostne a real veci zodpovedajú. Ďakujem 🙂

nomis35
5. júl 2021

@nicky221 Ja mám odtiaľ aj tričká nejaké doplnky a všetko je okey. Všetko zodpovedá.✌️😂

marcellka32
5. júl 2021

Aké značky sa oplatia odtiaľ?

petamich
5. júl 2021

nakupovala som uz viackrat a maximalna spokojnost 🙂 pri veciach maju napisane ci sedi velkost je vacsia alebo mensia orientujem sa podla toho a vsetko sadlo

mirage
5. júl 2021

@marcellka32 vies..toto je taka otazka-- kazda z nas ma iny vkus, co sa paci mne, nemusi sa tebe. Ja mam rada Gap, Vero Moda.

miirka123
5. júl 2021

@nicky221 ja som objednala a hneď aj ďalšie som objednala. Objednavala som detské vecicky a cena je tam zatiaľ nižšia ako na About you alebo v iných obchodoch za rovnaký tovar. Kvalitný tovar, rýchle dodanie spokojná som bola a vyber väčší ako na About you podľa mna aspon pre bábätka krajšie veci a tiež čo sa týka väčších veľkosti tiež oveľa väčší vyber ako na Aboutyou

andula1988
5. júl 2021

Aj ja som nakupila, co nesadlo som vratila a peniaze do tyzdna som mala na ucte ….. kazda znacka sedi inak

nicky221
autor
5. júl 2021

No ženy, tak objednala som si nejaké veci, tak uvidíme, dám vedieť 🙂 Ďakujem 😇😎

monqy
5. júl 2021

Ani objednávam a napríklad sandale od nich som mala pár krát obuté a remienok sa začal trhať ,tak hneď ak vrátili plnú sumu a aj sandale mi nechali . Ja som spokojná.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
googwife
28. nov 2021

Jasné topánky, oblečenie, doplnky. Ja som nemal nikdy problém ani z vrátením 😉

marekhorniak
12. apr 2022

@nicky221 ano kupoval su solventny reklamacia tiez v poriadku davam 100%

runcitka
7. feb 2023

@andula1988 mozem sa spýtať idem vrátiť tovar prvýkrát ako to funguje dam balík na postu a zaplatím poštovné a oni ho preplatiť ci ako keďže. A byt vrátenie zadarmo

maculik
7. feb 2023

@runcitka nemala si v baliku vratny listok a nalepku na balik? Zvyknu to posielat.
Ak nie, chod na svojom konte do objednavok, vyber, co chces vratit, a po potvrdeni ti poslu na mail nalepku 🙂

andula1988
7. feb 2023

@runcitka v konte zadas co chces vratit a vytlacis stitok ak ho nemas (byva k tovaru)
Zabalis a zanesies na postu, vypises len podaci listok a neplatis nic

liteluf
23. feb 2023

a majú tu pravé Jordany ?

andula1988
23. feb 2023

@liteluf a co tak si otvorit stranku a pozroet sa …. Ak maju tak budu prave

liteluf
23. feb 2023

@andula1988 ale ako to vies ze su 100 percent original ?

liteluf
23. feb 2023

a este cez internet sa nedá robiť legit check

lucygasp30
18. júl 2023

Ahojte, chcela som len povedať že v piatok večer som si objednala jedné topánky z eshopu Zalando no a veľmi som sa bála či mi budú sedieť veľkosťou lebo mám dosť malé nohy a nie všetky topánky mi sedia v tej veľkosti ktoré zvyčajne nosím. A dneska mi už došli. Strašne som sa tešila na ne a keď som ich otvorila vyskúšala tak som odpadla. Som veľmi spokojná s týmto nákupom, stránka je ľahko používateľná. Veci sa dajú ľahko objednať a za neuveriteľne krátku dobu sa aj doručia k vám domov.
Takže poslednými slovami by som len chcela povedať, že ten kto ešte neobjednával z tejto stránky tak ju odporúčam! (Veci si vždy objednávajte v tej veľkosti ktorú vždy nosíte)

andula1988
18. júl 2023

@lucygasp30 tak asi zalezi od znacky daneho produktu … zalando je len eshop co ponuka viac znaciek

ajana
21. nov 2023

Je to second hand alebo nie?

ailiba
21. nov 2023

@nicky221 ja som tiez kupovala. Nieco som aj vratila... Ale vsetko bez problemov.

andula1988
22. nov 2023

@ajana myslite zalando ? Urcite nieje second hand

marianna1971
3. dec 2023

Ja si.chcem.ugg čižmy objednať, no stále sa rozhodujem.....nemáte niektorá ugg čižmy zo zalanda?