S kým má Lucid dcérku?

ankare
25. júl 2019

Viem, že Lucka Sladeckova je slobodná matka, s kým má vlastné malú Lydku? Je ten chlap mediálne známy?

katren
25. júl 2019

@ankare toto myslis vazne? 😮

matuskova003
25. júl 2019

@ankare ty si z plusky alebo noveho nečasu ?

selest
25. júl 2019

Asi s otcom tej malej.. keby chceli aby sa to vedelo tak o tom asi vies

domka1205
25. júl 2019

@ankare s majiteľom Roses by Lucid, už sa volajú inak tie kyticky, keď ste taká zvedavá, dávnejšie to niekde spominala 😁 na instagrame ju sledujem dlho a viem že daaavno s ním dávala fotku z dubaja, takze sa netajila priateľom, ale už to všetko povymazavala
@ankare

dskjhfdlkdjhl
25. júl 2019

@ankare mas nedostatok klebiet, alebo sa bojis, ze ju ma s Tvojim muzom?

tenerifka
25. júl 2019

To kto su ti ludia?

dskjhfdlkdjhl
25. júl 2019

@tenerifka som rada, ze nie som jedina, co ich nepozna😀

natuska87
25. júl 2019

@dskjhfdlkdjhl Nepoznám ani ja! U nás doma sa k jej dieťaťu nehlási nikto...😅

ivi2891
25. júl 2019

A to je kto ?

dopolbokaodrata
25. júl 2019

@ankare neviem o tom, že by jej (alebo hocikoho iného) súkromný život spadal do všeobecného vzdelania. Skús si občas prečítať aj inú literatúru ako Nový čas, alebo hovadiny na fb. Ono to človeku ozaj rozšíri obzory viac, ako bezvýznamná informácia o niekom, kto bol pár krát v telke.

zajacik85
25. júl 2019

Preco ste ju zas tak zotreli, ci to mysli vazne a podobne? Normalne je zvedava. Ja ju tiez sledujem a neraz som sa zamyslela, kto je otec a hlavne po jej vyjadreni, ze uz v tehotenstve SA ONA SAMA ROZHODLA, ze bude slobodnou matkou ma posadla riadna zvedavost.. Ved pise volnu diskusiu do kategorie internetova vsehochut tak nemusi nikomu trhat zily takato normalna diskusia.

Inak pre tie co nevedia - je to najznamejsia vizazistka, zviditelnila sa v Nakupnych maniackach a dnes je vyhladavana hlavne nasimi slovenskymi celebritkami a aj napriek vytazenosti a faktu, ze je davno za vodou nezabuda aj na ,,bezne zakaznicky a ponuka aj kurzy a licenie zdarma. Ja jej fandim, je to prijemna a sikovna baba, tiez doteraz nechapem, ci ten chlap vopred odklepol len ,,darcovstvo spermii,, a otcovstvo neprizna lebo si to ona nezela ale viac do toho pichat nejdem, je to ich vec a ocividne su stastni tak ako su 🙂

rakahaka
25. júl 2019

Ty vole vsak je to normalna otazka :D praveze ludia co sleduju novy cas by to mali vediet :D
Vy ste zeny niekedy take dokonale, citajuce len vedecku literaturu, ja neviem co vy vobec na tomto prizemnom fore robite 😂😂😂
mna napriklad dlhodobo zaujima otec deti Ely a Matildy :D

katulik123
25. júl 2019

@rakahaka redaktor Tv joj, stačiť dať do Google s kým Vtedy farkasova chodila 🙂

katulik123
25. júl 2019

@rakahaka Juraj Hajdin 🙂

rakahaka
25. júl 2019

@katulik123 😳 ty jo, teraz si mi odhlaila niekolkorocnu zahadu 😂 diky

momoqui
25. júl 2019

@katulik123 to nie je ten ktoreho si teraz brala? Ja ju vobec nemusim a ani ma to nejak nezaujima len teda som myslela ze ona sa nedavno vydavala 🤔

inulienka29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanka12311
25. júl 2019

Prosím kto to je🤔?mám dojem že mi niečo zas ušlo😁

katulik123
25. júl 2019

@rakahaka nemáš za čo.😀 stačilo dat do Google riešili keďže sa rozišli, že komu pôjdu deti.😀

@momoqui áno nedávno, ale je to nevlastný otec (na instagrame sa volá, som macoch) tých dievčat a teraz s tormovou čakajú spoločné dieťa 😁

momoqui
25. júl 2019

@katulik123 aha no teda clovek sa tu dozvie aj co nechce ale dakujem za info 😀

lucka12399
25. júl 2019

Ja ta chapem minule som tiez rozmyslala nad tym😀 boze baby spytala sa uplne obycajnu otazku, co ju zaujímá a vy robite jak keby sa pytala na bohvieco ..

lucka12399
25. júl 2019

A akoze radsej taketo otazky ako ked tu daju baby jasne pozitivny tehotensky test a pytaju sa ci nevieme co to moze znamenat

janynyna
25. júl 2019

@natuska87 odpadla som

lucinka1988
25. júl 2019

@rakahaka úplne súhlasím, ja napr nerozumiem tomu, že tie, čo tu hovoria o tom, ako ma autorka citat odborne veci a nezaoberať sa blbostami, tak samé chodia na toto forum🤷‍♀️Ja napr musím tých nudnych odborných veci citat dosť, nakoľko si to vyzaduje moja praca, a MK je pre mna super odreagovanie sa, vždy prídem na úplne iné myšlienky a nemyslim, že som teraz nejako výrazne osprostela alebo mi niečo vazne ušlo, keď som sa dozvedela, kto je otcom tej malej 🤷‍♀️

pallacinka29
25. júl 2019

@ivi2891 ja som tuto pani stretla pred 2 rokmi na Kolibe. Co tam ta stvarala, ako sa fotila - v kociku mala dieta, no ako cvicena opica - nohy dvihala - asi to dala na IG (ktory nemam ani mat nebudem) 😂🙏🏻😂

ankare
autor
25. júl 2019

Ďakujem, baby. 😊
A nechápem, na čo reagujú tie, ktorým táto debata vadí. Dá sa to odignorovat a rollovať nižšie. 😉 Venujte svoj drahocenný čas zmysluplným činnostiam. Napr. čítaním odbornej literatúry. 😜

lenkastar
28. jan 2021

@ankare toto ma tiež zaujíma 😎

ankare
autor
28. jan 2021

@lenkastar čítaj vyššie,jedna kočka dala aj fotku toho pána. 🙂

dadus_ka
7. mar 2022

Ja si neviem pomoct ale mne hrozne jej dcera pripomina dceru Mariana Koperniecha plastického chirurga 😂 a podoba sa mi na neho 🙈

liusa82
7. mar 2022

@dskjhfdlkdjhl presne.Ešte tak vedieť kto je Lucka Sládečková😀 mne je to už normalne smiešne trošku sa mihnneš v telke alebo na nete už si celébrita 😀 ale fakt neviem kde ju zaradiť