• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako budete silvestrovať s detičkami?

21. decembra 2011 
Ahojte mamičky. Zaujímalo by ma ako budete silvestrovať so svojimi ratolesťami. My si totiž sušíme s manželom hlavu čo tu budeme robiť zavretí v paneláku, zatiaľ sme ani jeden silvester nestrávili doma.
26. dec 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, ja byvam s nasimi takze daky ten vyjazd by som si mohla aj dovolit, ale od kedy sa narodila mala tak spolu zalahneme a o pol noci ak sa preberem jej dam pusinku a buvame dalej.... :wink:
26. dec 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak takto nejako to vidím aj u nás, len s tým rozdielom, že o polnoci ešte určite nebudeme buvinkať - ja som totižto taká nočná sova. :slight_smile:
26. dec 2007 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia 225 to je tak nadherne napisane :dizzy_face: :dizzy_face: my budeme mat par kamaratov u nas v dome a o 20hod veceru zemiacky a gril a raclete syr a cervene vino a pomali kecat a kecat a potom pred domom ohnostroj.ale robit raclete syr je tak krasne ked si s partiou :wink: .
27. dec 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sojky.
mirka, mna zaujal ten syr. to je aky??
27. dec 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....nas tatko v praci :frowning2: 5 minut po polnoci si odbehne k nam otvorime rychle sampanske,popozerame ohnostroj...este stihne dat pusinku nasmu malemu v postielke a uz uteka naspet :cry: .....uz treti rok rovnaky scenar....
27. dec 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetluska to je svajciarska specialita taky gril a teflonove panvicky je to krasne v obyvacke na stole.uvaria sa zemiaky a da sa roztopit ten syr na gril a potom sa doslova vyleje na zemiacky a papa sa to s malymi uhorkami a kukurickou ,cibulkou je to super milujem to :dizzy_face: svajciarske syry su trosku smradlave :grinning: ale emental co je u nas sa neda ani porovnat.je krasne ak rodinka sadne alebo susedia za stol a pomalicky jedia raclete a klebetia :wink: :wink:
27. dec 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, dakujem za vysvetlenie. znie to fakt super. mam rada zemiaky a syry tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: . inak smradlave syry su dobrotka. olomoucke mam strasne rada. s takym cerstvym rozkom...manm :grinning: .
27. dec 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska...si prvy clovek ktoreho"poznam" :grinning: ze ma rad olomoucke syrecky....ako to chuti...syry mam velmi rada, ale na ten nemam odvahu....alebo velmi citlivy nos :grinning:
27. dec 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napriklad je tu este aj fondue syr to je zasa taka nadoba a tam sa da syr a pod nadobou sa zapali kahanec a ak je roytopeny omaca sa tam chlebik alebo bageta.ale tento druh syra smrdi obzvlast a ked sa to je v restike tak to je sila ten smrad :grinning: raz som bola tehotna a ta vona ma dohnala az na toaletu zvracat a museli sme ist prec,lebo som mala tvar bielu ako fasada restiky :grinning: .
27. dec 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka,zijes v nemecku? :wink:
27. dec 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antonia, neviem popisat tu chut, ale je to faaajne. jedine kedy mi to vadi - ale nie pre chut a vonu - je vtedy, ked si ho da moj muzik na horucu hrianku a rozotrie. vyzera to ako mokvava chrasta a to je uz nad moje sily :grinning: :grinning: :grinning: .
27. dec 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka :slight_smile:. my si s muzikom robievame obcas fondue doma, ale to je ine ako pises. my mame ten danciakov recept, kde pomiesas syry, slaninku, kukuricu a ine gebuzinky spolu, nafrcas to do vypitvaneho bochnika chleba a das zapiect..je to dlubkajda, ale je to faaaaaaaaaajne :slight_smile:.
27. dec 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mokvava chrasta :grinning: to bolo dobre :grinning: .my zijeme vo svajciarsku.
27. dec 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: svetluska...prirovnania mas uzasne...prave ma presla chut o ochutnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked to tak vazne vyzera :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my pojdeme kuknut moju maminu okolo 15:00-18:00 a zvysok vecera budeme doma kukat TV, nic zaujimave :unamused: , len som zvedava ci sa maly nezobudi na ohnostroj a petardy :angry:
27. dec 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna inak dost irituju tie delobuchy a rachot. ani nie tak ten o polnoci, ako skvor mladez par dni pred a par dni po silvestri...deturence este nemame, ale mame havkaca a pre nasu Gulku je to stres nenormalny.a verim, ze pre drvivu vacsinu havkacov....
27. dec 2007 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my budeme tiež prvý rok doma. pozvala som moju mamu, lebo je na Silvenstra sama (otec je pracovne v zahraničí a sestra na horách), takže rozmýšlame, že ak by bol malý dobrý, tak by sme na hoďku vybehli do mesta, pozrieť nejaký koncert. ale trošku sa toho obávam. no, ale o polnoci by sme určite už boli doma. nechcem nechať malého "samého", keď budú búchať pedardy a ohňostroje. :wink:
27. dec 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priateľova sesternica berie skoro dvojročnú dcérku s nami na chatu na Silvestra..
je sice troska prechorena,ale lekar povedal, ze zmena prostredia a cerstvy horsky vzduch jej len pomoze..
cmuk
27. dec 2007 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme inak minuleho silvestra tiez mali takeho 1,5 rocneho cvrcka s nami a bol uplne peceny vareny. boli sme na chate v slov. raji 6 dni a nic drobcovi nechybalo :grinning: .
27. dec 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my budeme mat papučovu kulturu,maly pojde bubat o osmej tak ako vzdy,a ja este uvidim,ved naco mam byt hore do polnoci,ked rano mam budicek,ved je to obycajna noc ako azda ina :wink:
27. dec 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazda ina :grinning: pardon
27. dec 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my toho roku robime detskeho silvestra, nakolko par kamosov s deckami ostalo doma. Takze o 8 je zraz a caka nas pekna party...o polnoci detske sampano a nejaky ten ohnostroj :grinning: ale moji su uz vacsi. Po minule roky sme boli u nasich na dome a tam krpci zurovali...oni su totiz riadni nespavci :wink:
27. dec 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co takto lyzovacka a k tomu aquapark? ak chcete vediet viac, napisem do IP :wink:
27. dec 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzana_t pošli info. Vďaka.
27. dec 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som Ti poslala IP :wink: myslim, ze pre rodiny s detmi je to priam idealne :dizzy_face:
27. dec 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vďaka čítala som, vyzerá to super, ale do silvestra to už asi nestihneme, ale veď nás ešte čakajú dlhé zimné večery tak hádam. pá a dík
27. dec 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, silvester uz je predany, ale hocikedy v zime alebo v lete, nech sa paci :wink:
27. dec 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvester s detickami zostane Silvester s detickami...co k tomu dodat.....opijeme sa s manzelom doma :grinning:
6. dec 2008 o 04:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pôjdem s deťmi na parkovisko, tam bude diskotéka a veľký ohňostroj. tam si aj pripijeme detským šampanským
ale keby počasie neprialo, tak budem doma v kľude spať. ja SIlvester veľmi nemusím. stále je to to isté každý rok.
6. dec 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok