Kam s deťmi v Trnave?

janka_pn
10. nov 2009

a co dake detske kutiky (dake krajsie, ciste) a podobne miestecka pre deti okolo roka a pol? nie som z TT, tak vas prosim o radu (byvame blizko, ale este sa tam nevyznam). dakujem 🙂

skolastika
18. jan 2014

budete taká láskavá - po 3. krát vás prosím o vymazanie!!!!!! 😠

aduskatt
18. jan 2014

.

slunco
18. jan 2014

...plagat som nerobila ja, chyba sa zistila az po jeho tlaci. Nemyslim si,ze ja hamba, ked sa niekto, nech je to ktokolvek zmyli, ak to neurobil s umyslom. Mylit sa je ludske.

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduskatt
18. jan 2014

@edita56 ano, je to tak ako pises
akokolvek, chyba na plagate je, pretoze tam malo byt spravne slovo ateliere-))))

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduskatt
18. jan 2014

@edita56 netreba mi to opakovat este raz a docela dobre zvladam, co je singular a lural...........s tym co si napisala suhlasim i, to je v pohode.....tak este raz🙂))) na plagate je pouzite cislo MNOZNE, teda ateliere🙂))

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduskatt
18. jan 2014

@edita56 no ved nic sa nestalo, mame pravdu obidve🙂)))

thecheeky
18. jan 2014

@edita56
@aduskatt

Nie, nie, nemáte pravdu. Nalistujte si to v Pravidlách slov. pravopisu... Je to slovo cudzieho pôvodu a takéto podstatné mená muž. rodu zakončené na -er (ateliér) sa v jednotnom čísle skloňujú podľa vzoru stroj (v ateliéri - v tom máte pravdu), ale v možnom čísle podľa vzoru dub (ateliéry). Teraz sa to už učí v 8. ročníku ZŠ. Keď sme chodili do školy my, vtedy sa to neučilo

thecheeky
18. jan 2014

Ak nemáte doma PSP a máte doma ôsmaka, pozrite si to. Nie všetko, čo nájdete na webe, je aj správne.

mimi21mimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka31
18. jan 2014

prosím neposielať žiadne oznamy.

thecheeky
18. jan 2014

@edita56 🙂 Prečo? Lebo to, čo je na webe, je automaticky pravda? Napíšte do jazykovedného ústavu svoje sťažnosti... Že aké sprostosti sú v PSP! Ach jaj, to vy si najprv overte fakty a potom sa tu púšťajte do diskusií 🙂

pidikoval
19. jan 2014

poprosim neoznačovať

blanuska1985
19. jan 2014

Dobrý večer, chcela by som Vás poprosiť o vyradenie z evidencie na zasielanie oznamov. Dakujem za pochopenie

lienka525
19. jan 2014

poprosim o vyradenie a nezasielat oznamy..dakujem

cert33
20. jan 2014

tiez poprosim o vyradenie a nezasielat oznamy...dik

maminka0066
24. jan 2014

Ballet

alenanr
14. feb 2014

Ahoj, pozri si všetky podujatia, ktoré sú dokonca s voľným vstupom. A ak aj vy o nejakých viete môžete ich tam pridať.
www.vstupvolny.sk Všetky podujatia sú tam zdarma. 🙂

haladejka
17. feb 2014

poprosim o vyradenie a nezasielat oznamy..dakujem!!!

michaela.g
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rodinnevikendy2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikaaa
19. mar 2014

Vsetkym mamickam a detickam!

V nedelu (23.03.2014) o 16.00 hod bude v detskom kutiku Rozpravka v OC Arkadia KRASNE babkove DIVADIELKO Janko Hrasko.

Pridte si pozriet krasnu rozpravocku 🙂
Plati sa iba vstup do kutika, divadielko je v cene 😉

zulda11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saska2208
29. máj 2014

Baby a to v TT a blizkom okoli nieje ziadna kaviaren kde je detske ihrisko vonku? Dakujem

bar12
8. jún 2014

Mamicky, ktore ste boli, ste na materskej, kam ste chodili na kupalisko s drobcami? Dakujem 🙂

aduskatt
8. jún 2014

@bar12 na lokotku