Koncert veľkých kapiel s deťmi

15. dec 2022

Brali ste niekedy na koncert veľkých kapiel deti? Mám 7a 4 ročné. Prípadne videli ste také deti na koncerte? Jednalo by sa o koncert Depeche Mode v Bratislave, lístky samozrejme na sedenie. Organizátor odporúča až od 12 rokov.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babababka
15. dec 2022

V žiadnom prípade.

lenka.25
15. dec 2022

A čo by take deti z toho koncertu mali ? Určite by som deti v takom veku nezobrala na DM

veronikaszabova
15. dec 2022

No neviem si predstavit, co by z toho koncertu mali deti. A vy rodicia tiez.

miadi
15. dec 2022

Poznam jednu co si brala babo na pohodu no potom to lutovala a dalsi x sla bez .. este tak to 7r si viem predstavit hoci nie na depeche mode moje malej sa od 4r paci Queen ale teda na koncert by som deti nebrala ta hudba je moc nahlas im to nie je prijemne. Na koncerty som chodila v mexiku Coldplay Red hot chilli peppers. Ale deti som tam nevidela 😉radsej dajte k babke alebo cvakni baby sitter .

miadi
15. dec 2022

Jediny koncert kde bolo kopec deti bol Natalia Oreiro aka Divoky anjiel v pko 😂som mala 2o a bola som tam stara 🤣ale ona mala take vesele latino pesnicky deti tam trsali no depeche ? 4r ? To je taka depresivna hudba. Pokazis vecer detom aj sebe.

sense
15. dec 2022

Nevidela a nebrala by som take dieta na taky koncert

dadka128
15. dec 2022

Určite nie

beata_k
15. dec 2022

Ani ich nepustia.

andreatytler
15. dec 2022

Uvazujem co to mate za deti ze sa na taketo nieco pytate. To by vazne deti len tak sedeli a vy ste si to mohli uzivat bez toho aby ste kazdu minutu nieco riesili s detmi? Ja si to neviem ani predstavit, ale tak su vselijake deti.🙂

suzie7
30. apr 2023

Dobry den, my sme tiez uvazovali zobrat 3,5 rocneho, lebo depeche zboznuje, aj pri nich zaspava, ale presne sme si neboli isti, ci smie take male dieta ist. Ako ste to teda vyriesili, beriete deti?

autor
30. apr 2023

@suzie7 nie, nejdeme na koncert.

nikaj
15. jún 2023

Ide niekto na koncert do Budapešti alebo Prahy?