Išli by ste na koncert v 20. týždni tehotenstva?

3. jan 2024

Baby sli by ste v 20.tt na koncert v tomto obdobi teraz? Pred Vianocami som nonstop pocuvali ako je kazdy v okoli chory, teraz to sice ustalo, ale predpokladam, ze stale je vela ludi co sa neciti dobre. Ide o koncert kde je vypredana hala cca 8500 miest, listky mame na sedenie. Vdaka.

zmrzlinka2021
3. jan 2024

O aký typ koncertu ide? Ak vázna hudba, tak áno.

lucia13022023
3. jan 2024

Jasne ze išla. V 20tt mi bolo najlepšie za celé tehotenstvo, to som ani nevdela ze som tehotná, brucho malé, čiže kľudne. Ja som tak bola na svatbe a bolo super.
Ak sa bojíš chorôb, ochorieť sa dá hocikde. Obchod, MHD...

hsara99
3. jan 2024

Pokiaľ sa ty cítiš dobre, tak určite šla. Ochorieť môžeš hocikde, kľudne aj len na nákupe v potravinách.

janinah
3. jan 2024

Nešla...v obchode či MHD sa len mihnes.nesediš dve hodiny vedľa človeka.ktory môže byť infekčný.

beata_k
3. jan 2024

Nie. Dieta vsetko pocuje x hodin bez moznosti odist. A plus dav ludi, kde je isto niekto chory.

minenkak
3. jan 2024

Jasné

majlo1234
3. jan 2024

Mas uz dieta? Ak nie, kludne chod, ked ochories, vylezis😂pokial mas, nesla by som, neriskovala by som dalsiu chorobu v mojom pripade

deti95060810
3. jan 2024

áno išla...

kiki68
3. jan 2024

Jasne, ked nemas problemy tak preco nie

x_mery_x
3. jan 2024

Jasne, ked budes sediet tak ta aspon nikto nebuchne, tiez som.bola, ked som cakala prveho, odvtedy sme nikde neboli :/

vkatush
3. jan 2024

Ja som bola v nejakom cca 22tt na festival, hneď pod pódiom, niekoľko hodín. Poslednú kapelu som už sedela, to som nevládala, ale tak bolo už asi pol 2 ráno😁

Malý je zdravý a extrémne miluje hudbu, hudobné nástroje a tancovať. Nijak mu to neuškodilo. Ak sa cítiš dobre, bez problémov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre