• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte tipy na jednodňové výlety na východnom Slovensku?

21. októbra 2016 
ahojte poradte mi pekny ranc zo zvieratkami na celom slovensku..?
10. júl 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
8. aug 2013 o 10:53 • voor_hees
odporucam ranc v Brzotine, vola sa myslim Konsky dvor, super ubytko, krasne izby, dobra kuchyna, vsetko na terase, decka tam maju co robit. Popritom navstivit Gombasecku jaskynu.
26. aug 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam sa chzstáte vo štvrtok 29.8. ?sľúbila som deťom výlet,ale netuším kam,má pršať podľa predpovede
27. aug 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam sa chzstáte vo štvrtok 29.8. sľúbila som deťom výlet,ale netuším kam,má pršať podľa predpovede
27. aug 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. aug 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nové tipy?
28. máj 2015 o 11:26  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa tento rok opäť chystáme na biokúpalisko do Sniny, je tak nádherne a až smiešne ceny sa mi zdajú oproti ostatným kúpaliskam. Minulý rok sme boli na jedno poobedie,ale vyhnala nás búrka, tak sme si to tam veľmi nestihli užiť. Tento rok by sme radi aj niekde prespali, tak uvidíme. Ak má niekto typ na pekné ubytko s malými deťmi (oplotenie, ihrisko a tak) uvítam info :wink:
30. máj 2015 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanne6 ahoj, zohnali ste to ubytko? privítala by som tip, na nete som nič nenašla, v´daka
19. júl 2015 o 15:55  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@citronius ešte sme tam neboli, ale mne na nete ukázalo pár ubytovaní na súkromí a kemp pri kupalisku :wink:
19. júl 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skvelý typ na jednodňový výlet sú opálové bane pri Prešove. http://slovakiaopal.sk/ :grinning: :slight_smile: Vonku grilovačka a v bani skvelé osvieženie. Sprievodca v bani je neskutočne milý a vtipný človek :wink:
25. nov 2015 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, také jednoduché a pekné napríklad na hrad na Šariši, keď je pekne naozaj pekný výhľad a nenáročné, na spiši napríklad v Slovenskom raji kláštorisko alebo tomašovnsý výhad. Ten TOmašovský z čingova je úplne nenáročná prechádzka, na to Kláštorisko podľa toho odkiaľ. To už musia byť deti trochu staršie aby si dávali pozor na rebríkoch ak sa ide z Podlesku. Inak je to krásne :slight_smile:
26. nov 2015 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám akciu napr. v skanzene,kde sa dajú uvidieť priadky,páračky,zabíjačka,ľudové zvyky a remeslá,existuje také niečo niekde?
21. okt 2016 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok