Prechádzky v obchodnom centre

micka2013
27. jan 2013

moja mala miluje prechadzky v obchodnom centre 🙂 🙂

evulilik
27. jan 2013

V chripkovom období priam ideálne ! Veľa ľudí klíma, neonky a hluk. Pokiaľ nemusíš ani nechoď . 😉

awika
27. jan 2013

Pokiaľ sa dá,obchadzame ich oblúkom.A nielen v chripkovom období 🙂

nanyka
27. jan 2013

😀 slovenská kultúra 😀

sue
27. jan 2013

Nechápem, nerozumiem tomu, ako slovenské rodiny radšej chodievajú na prechádzky do obchodných centier. Vôbec nerozumiem ako sa vôbec dá spojiť slovo prechádzka a obchodné centrum...

kacena4
27. jan 2013

@micka2013 @sue myslim, ze mala miluje prechadzky a mamina obchodne centrum nie??? 😀 😀 😀 😉 😉

horana
27. jan 2013

Deti toto kopiruju po rodicoch, ak vidi ze rodicia uprimne preferuju prechadzky po prirode na kazdeho pocasia, zacnu to mat radi aj oni, a ked vidia ze mama sa najlepsie citi v OC, no tak to ""preberu" 😀

adri2211
27. jan 2013

ja OC najradsej bez malej.

alenka600
27. jan 2013

@kacena4 myslim, ze si uplne najlepsie vystihla podstatu 😀

sue
27. jan 2013

@kacena4 tiež si myslím.
Ale nechcem, aby sa to zvrhlo na hádku a útočenie.
Len nerozumiem, ako dospelá, inteligentná žena, matka dokáže napísať, že chodí s dcérkou na prechádzky do nákupných centier. Jasné, u nás je teraz obdobie konzumu aké nebolo nikdy, takže ľudia sú oblbnutí a hltajú všetko čo im je predkladané aj s navijakom... ale je mi to ľúto...

nice202
27. jan 2013

@micka2013 nic si z toho nerob, ked tu na teba utocia. Ja s malou obcas tiez idem do nakupneho centra. Milujem take matky, co by tam nikdy nesli, neradi chodia a neviem co este, nadavaju na tie druhe. Aj tu jedna taka chodi, fuj nakupne centra, pliaga ludstva, kdesi som citala tie jej vyroky. nikdy by to svojmu decku neurobila, aby tam slo a neviem co este. No a hadajte kde som ju stretavam aj s dcerkou? v nakupnom centre....

stardust
27. jan 2013

@micka2013 pocula si? Hybaj s kocikom a nosickou v tomto snehu a kose aspon na Devinsku Kobylu 😀 😀

jajamalka
27. jan 2013

baby, mne to nedá. Samé Matky roka. A potom kde sú tie mamičky s deťmi, o ktoré v žiadnom OC nemám núdzu. 😉

raza
27. jan 2013

babule, veď je to len nastrčená téma.. provokácia, ten, kto ju napísal, dobre vie, že tu budú maminky zastávať 2 názory a horlivo ich obhajovať 😉 snáď sa nenecháte vytočiť v krásnu nedeľu 😉

evulilik
27. jan 2013

@jajamalka ja sama idem s dcérou ale len keď ozaj niečo potrebujem a nemam ju u koho nechať. Nie na prechádzku len sa poobzerať ! 😉

sissy27
27. jan 2013

@micka2013 ja by som chcela vedieť, ako 4-mesačné dieťa, ktoré väčšinu dňa a hlavne prechádzok prespí, dáva najavo svoju radosť z nákupných centier 😀 😀 😀 isto si vie aj vybrať,ktoré sa mu viac páči a kam by dnes chcelo ísť 😀 myslím, že tomu drobcovi je to šuma fuk, veď ani nesedí, tak keď už aj náhodou niečo vidí, tak akurát tak strop toho nákupného centra, ale nevadí, hlavne že ste obe zdravé 😎

horana
27. jan 2013

Nahodu, zas by som ich nedemonizovala, musim povedat ze v OC sa da nakupit casto vyhodnejsie a krajsie, kvalitnejsie veci nez cez net ci malych kramkoch. Casto tam su akcie a pod. a mozme si to skusit, primerat... Ja kupujem tak 1/2 na 1/2, net a OC a to len preto ze nemam kam zatial davat deti kym som v OC a fakt mi to tam pripada nezdrave to prostredie. Sama tam obcas ochoriem, ci ma rozboli hlava, takze napriek istej vyhodnosti sa snazim pohyb tam minimalizovat. Ked uz prebehnut rychlo overene stacie...Par krat som tam uz bola aj s detmi, ale vzdy hladam moznosti ako ich zavtedy upichnut dakde inde.
Akoze nic proti, ked si dieta naucime na OC, kazdemu ako vyhovuje. Ja na niektorych detoch tam vidim ze su tam ako doma, to skratka poznate. Vacsinou tu to take deticky co maju vyber tovarov este uplne niekde inde, ziju tym konzumom, vyberaju, skusaju, vacsinou obraz mamiciek, nekritizujem, preco nie?! kazdemu ako sa paci!...uz pomaly ledva co vedia chodit sa "zaucaju". Ale vacsina deti by som povedala ze je tam tak ci tak z nutnosti, lebo ich nemaju rodicia kam dat, no a ked nieco treba, uz je ten svet takyto, zas sa netvarme ze to neexistuje alebo ze sa tam neda dobre nakupit.
Napriek tomu - prechadzka aj po tej spominanej Devinskej Kobyle aj v zime to isti 😵 , aj ked chapem ze pre iste typy ludi nepredstavitelna vec 😀

anuska74
27. jan 2013

čistá provokácia, kto chce ide, ja idem tiež aj s deťmi, ale nie je to prechádzka to v žiadnom prípade, a deti a muž to vyriešili za mna ono to nemajú radi tak si pekne na 2-3 hodinky vybehnem sama už len v poslenom čase , pobehám pozriem a spokojná idem domov, ak idem kupovať bundu a boty to už musia ísť aj synovia.
Ja skôr obdivujem maminy, čo sú dokonale nastylované, akože nejdem ani ja ako čudo 😀 , ale v potpetkoch by som si netrúfla obehávať taký avion, proste niečo pohodlné, a hlavne ked si idem kupovať oblečenie, by ma v tej kabínke prekotilo, mne je tam teplo, proste stačí pohodlné tričko čo raz-dva vyzlečiem a ide sa.,

anuska74
27. jan 2013

čistá provokácia, kto chce ide, ja idem tiež aj s deťmi, ale nie je to prechádzka to v žiadnom prípade, a deti a muž to vyriešili za mna ono to nemajú radi tak si pekne na 2-3 hodinky vybehnem sama už len v poslenom čase , pobehám pozriem a spokojná idem domov, ak idem kupovať bundu a boty to už musia ísť aj synovia.
Ja skôr obdivujem maminy, čo sú dokonale nastylované, akože nejdem ani ja ako čudo 😀 , ale v potpetkoch by som si netrúfla obehávať taký avion, proste niečo pohodlné, a hlavne ked si idem kupovať oblečenie, by ma v tej kabínke prekotilo, mne je tam teplo, proste stačí pohodlné tričko čo raz-dva vyzlečiem a ide sa.,
@anuska74
a ešte si myslím, že každý si prejde tým ohurením s OC. dôležité pri tom neostať, ako pri pravidelnom trávení volného času

amouramour
27. jan 2013

@anuska74 tie opatky su prilis🙂ale mne sa pacia maminky ktore su pekne, upravene...moc sa mi nepacia rozgajdane smudly s mastnymi vlasmi, ten cas sa da najst, preto take maminy nechapem - ja sama som mala nespavca cez den🙂

inak k tym nakupnym centram nepovazujem za strasnu matku, ktora tam obcas zabehne za predpokladu, ze dieta chodi aj von na prechadzky🙂

gubcikova
27. jan 2013

môj svokor brával malú do OC a vždy prišla odtial soplavá tak má zákaz.raz do mesiaca tam ideme

kacena4
27. jan 2013

@sue po pravde my ked sa dostaneme do velkomesta kde su OC s detskymi kutikmi tiez sa tam radi zastavime, deti vyhrat na hrackach ake doma nemaju, ale prechadzka?? to nie je prechadzka ale navsteva detskeho kutika v OCaj to len prilezitostne ak fakt niekam idete a mame so sebou mensie deti
a este tak nadtym rozmyslam autorka napisala mala, ta ma tusim 4 mesiace tak to nie je o prechadzkach dietata ale skor mamicky. nic v zlom, ak sa nema s kym stretavat a ma potrebu byt medzi ludmi aj toto je jedna z moznosti, len pozor fakt na tie bacili v tomto obdobi, co to s takym chrustom spravi???

aela
27. jan 2013

o čom je táto tema, že 4-mesačné dieťa spokojne spí v nákupnom centre? keby si ju dala do saní a išla von, bude v nich rovnako spokojne spať a bude rada, ináč celá téma je čistá provokácia 😉

meinkonka
27. jan 2013

ja osobne som do nakupnych centier s malym nechodila, kym bol este maly, nezdalo sa mi to vhodne, zly vzduch, vela bacilov, sem tam ked nieco clovek surne potrebuje to hej, alebo idete nieco pozriet, popri tom na obedik, ale cielene ako na prechadzku to nie a ked uz bol trosku starsi, ze vedel chodit, tak to len tak narychlo na nejaky ten vlacik, auticko, to sa uz obcas vypytal aj sam 😀 .

andrejka1983
27. jan 2013

@micka2013 aj ja milujem prechádzky v obchodnom centre....bolo to moje prechodne bydlisko 😀 😀 ...až kým som sa nevydala na dedinu 🙄 ...ale tak verím že to sa ešte zmení 😀

aurorag
27. jan 2013

Jaaj, co by som tu ja niekedy dala za OC! obzvlast ked je mizerne pocasie a neda sa ist von.... deti su zvyknute na zahradu a vo vnutri sa nudia.... Obchody si mozete kludne aj zavriet, hlavne nech je otvoreny detsky kutik... mala to miluje, niekedy mi ani nechce vojst do obchodu a pyta sa len do detskeho kutika...
Ale, vazne v skutocnosti sa tam dostaneme tak 3x do roka, takze to nepovazujem za chore.... a ked chcem nakupovat, radsej idem sama...

fiffinkaa
27. jan 2013

ja ked chcem deťom spraviť radosť ideme do OC ale len do dm drogerky, zoberiem im baloniky / v dm su nafúkané a zadramo/ a máme zááážitok..Inak na nákupy len sama, ved to sa s deťmi nedá, ked si chcem niečo vyskúšať atď...a na prechádzky chodíme na čerstvý vzduch, ako inač..ale je pravda že moderné maminy sa chodia vytrčať po nákupných centrách, vyobliekajú seba aj decko ktoré švacnu do detského kútika, oni zatial popíjajú kávu a hrajú sa na dokonalosť...do takého špinavého kútika aké v OC sú, by som ja deti nedala..

alka221
27. jan 2013

cisto provokativna tema..skoda rozoberat, nech si kazdy robi co chce..co vas ostatnych do toho,ze sa prechadza po OC. 😝

sante81
27. jan 2013

dnes som bola v obchodnom centre asi po 2 rokoch, starsieho syna sme dali k svokre a 7 mes sa vozila s tatkom v aute, všetko prespala. za 20 min som musela stihnut nakupit vyskusat. a ono sa to aj dá 🙂 najblizsie nákupy vidím znovu tak o 2 roky.

karmelka77
27. jan 2013

Ked ti zacne chorlaviet asi s tym velmi rychlo skoncis:((( pri prvom som tiez hned ako sa dalo porode ze konecne vyleziem medzi ludi, spaval pekne vo vajicku v kociku a ja som mohla v klude nakupovat...casom to kazdy pochopi...teraz idem nakupovat len ked je maly s niekym doma, uz ho neberiem po obchodoch ani nahou a je to tak prenho lepsie a pre mna tiez🙂)))

osemsmerovka
27. jan 2013

@jajamalka a prečo musí vždy v každej téme nazývať niekto niekoho supermatkamiy?????????? 😠 .....toto zasa mne neda,sorry....a áno,je to čisto provokačná otázka..toho si je zakladatelka určite vedomá 😝