Uživilo by sa detské opatrovateľské centrum v Ilave?

cudo
10. máj 2012

Ahoj, uvazujem o otvoreni sukromneho opatrovatelskeho centra v Ilave pre deti od 1-5 rokov. Na zaciatok uvazujem tak o 2-4 detoch neskor tak do 10 ale na to uz budem potrebovat posilu. Chcem vyucovat anglictinu a suplovat chybajuce domacke prostredie. Nebudem vykonavat cinnost priamo v RD ale v priestoroch ktore su sucastou domu ale maju vlastny vstup, socialne zariadenie a kuchynku...poprosim akekolvek postrehy. Dakujem

kaselka
10. máj 2012

Myslím, že uživilo, nakoľko aj v IL je dosť malých detí vo veku do 5r (myslím len na Sihoti okolo 35). Neviem, či na to bude postačovať súčasné štátne zariadenie a obávam sa, že bude problém umiestniť tam deti . V DCA sú už 2 detské jasle Macko a Julinka. Macko je vraj super viem, že ľudia si ich chvália (sama tam asi dám dcérku). Julinka - neviem ani ich stránka a systém ma veľmi neoslovil. Samozrejme asi bude dôležitá aj cena, ale pokiaľ by to boli jasle, tak zatiaľ ich do 3r. tuším hradí štát do výšky asi 230 €.

martinafilova
3. sep 2012

Samozrejme, že by som i ja osobne prijala v Ilave zariadenie typu detské jasle!!

kamka_baranova
3. sep 2012

ja nie som sice ani z IL ani z okolia, ale myslim ze urcite ano v dnesnej dobe, chodte do toho, drzim paste!