Odpružený športový kočík s veľkou strieškou

mia456
22. mar 2017

Ahojte damy, rozhodujem sa pre kupu sportoveho kocika a neviem sa odhodlat. Chcela by som hlavne velky, pohodlny, odpruzeny, tichy, s velkou strieskou a lahko skladatelny asi. Mam aj predvyber...
* Oyster Zero
* Britax b-motion plus
* Valco snap plus
* Petit & mars street
Za ktory by ste hlasovali ? 😀😉
Pripadne, ktory nie a preco?
Dakujem velmi pekne vopred, vase skusenosti su na nezaplatenie...

lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
momoqui
22. mar 2017

@mia456 ja by som sla do Oyster. Vyzera z nich najkvalitnejsi co sa tyka materialu, nema ho kazda druha mamicka na ulici 🙂 2. Miesto pre mna petite@mars (origos dizajn)

momoqui
22. mar 2017

@mis456 jedine minus vsetkych 4 je skladanie v zime (neviem ci nebudes musiet vylozit vzdy fusak von)

peppermint
22. mar 2017

Mám rovnaké nároky na výber športového kočíka. Skúšala som Oyster Zero a odpruženie je nula bodov. Podľa mňa nevhodný do terénu. Videla som na predajni aj P&M Street a tiež mi neprišiel veľmi terénny. U mňa vyhral Britax B-Motion 4 plus, aj keď nepatrí medzi najľahšie kočíky, zdá sa mi, že sa vyrovná najlepšie s akýmkoľvek povrchom z týchto troch. 🙂

lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fatima99
22. mar 2017

kamaratky maju zvacsa tie Britaxi a aj ch je celkovo vidno dost, takze si myslim, ze ten by bol asi taky naj ja si zatial kociare len pozeram este som nejak nevyberala ale viem ze by som chcela trojkolesovy, tie sa mi tak zatial najviac pacia

terka1607
22. mar 2017

Ja mám kočík x-lander pulse, je to verná kópia kočíku oyster 2 len o niečo lacnejšie, ale vyzerajú úplne rovnako. Chcela som aby mal nafukovacie kolesá, dal sa otočiť aj proti smeru jazdy, aby sa dal zložiť v celku a aby bol odpružený a toto bol snáď jediný 😀 Zasa je ťažší ako tie čo ste vymenovala, pre mňa top kočík, budem aj plakať, keď ho budem musieť dať preč, ale pre niekoho to môže byť totálne nevyhovujúci, záleží čo všetko chcete, aby kočík mal.

ancias
22. mar 2017

Plusko u motívom nemá nafukovacie ale gélové kolesa, nehrozí defekt, napriek tomu za mňa NIE, obrovský, nemotorny, odpruženie je len napísané ale žiadne tam nie je, strieska.je porovnateľná.s inými a nie je lacnejší ako oyster lebo so strieškou je cez 300€, zatiaľčo oyster má strechu už v cene

lusiandela
21. máj 2017

Oyster je pre mna topka ,priestranny...nohy poloho.do uplneho lahu dam...strecha 100bodov spratny a kolieska?!presla som aj Roháče a absolutna pohoda vobec mi nevadi ze niesu nafukovacie.Chodime casto na chatu na Huty(same skalky a zvládol aj Mlynky) je to desingovka😉
No kazdy hlada nieco ine🙂 musis sa sama rozhodnut podla toho co je u teba najdolezitejsie...kolieska...vaha...😉držím palce

mia456
autor
22. máj 2017

@lusiandela dakujem pekne, mozem sa spytat na skusenosti so skladanim? Uz som bola rozhodnuta ale toto ma zbrzdilo, ze sa sklapa vnutrom von. Bojim sa ze to hned bude spinave od auta...

lusiandela
22. máj 2017

@mia456 sklapa sa presne do vonka no ja mam uz v aute deku (starsiu) aby som ho nezaspinila aj ked v nom mam podlozku jasne ze nechcem aby bol hned špinavý,sklada sa lahko a ked mas v aute st.deku tak mas vyriesene no je pravda ze ak menis auta...alebo skladas casto moze to byt nevyhoda ja som to vyriesila takto🙂

mia456
autor
22. máj 2017

@lusiandela dakujem 😊

lusiandela
22. máj 2017

@mia456 jooj zamalinko vďačne🙂

simusska
22. máj 2017

@mia456 my mame bebetto nico. Odpruzenie super. Strieska sa da predlzit. Polohovanie noziciek aj chrbatika. Lahko sa sklada aj jed je o nieco tazsi

leishmania
22. máj 2017

anijeden z tychto... britax go next pozri

mia456
autor
28. máj 2017

Kocky dakujem vsetkym velmi pekne. Dnes som ukoncila moje trapenie 😀. Nakoniec som vyskusala vsetky kociky a na moje vlastne prekvapenie vyhral Britax. Tak uz je doma 😀

silviabn
26. júl 2017

@mia456 Ahoj,ja prave pozeram sportaky a mam rovnake poziadavky ako ty 🙂 ako si spokojna s Britax?A ktory presne typ mas?

mia456
autor
28. júl 2017

@silviabn ahoj, kupila som britax motion 4 plus. Som zatial veeelmi spokojna a aj maly si tam rochni. Jedinou nevyhodou je podla mna to skladanie. Sklada sa vnutrom von, cize uz mam zaspinenu zadnu stranu striesky od kolies. Inak ostatne vsetko ok.

veronikastrickova
28. júl 2017

Ja som mala Petite&Mars Easy, rozhodovala som sa medzi ním a Street. Za mňa obrovská spokojnosť. Strašne ľutujem, že som ho predala. Ja som veľmi spokojná so všetkým od tej značky. Super kvalita za veľmi dobrú cenu. 🙂