**"Nanočipy vo vakcíne sú konšpiračným výmyslom najskôr nejakej antivakcinačnej loby. Načo by to bolo dobré, keď máme všetci mobilné telefóny a smartfóny. Nanočipy sú vhodné pre zvieratá, ktoré netelefonujú",** odpovedá virológ na konšpiračné teórie.

stefany2115
29. apr 2020

No musí v tom byť niečo poškodzujuce zdraviu keď sa lekari nechcu dať očkovať.Nemyslite???

nicol_kotian
29. apr 2020

@stefany2115 a to máš zas odkiaľ takúto "overenú informáciu", bože ľudia spamätajte sa, lebo niektoré bludy sa už nedajú čítať, normálne strácam chuť žiť, keď vidím, medzi akými jednoduchými ľuďmi žiť musím

kiwi3
29. apr 2020

este som nestretla lekara, co by sa nechcel dat ockovat...

evia13
29. apr 2020

Nech si každý z toho vezme kto chce, čo chce.

kiwi3
29. apr 2020

@evia13 pekny konspiratorsky spam zamerany na naivnejsich krestanov. vobec to nie je okate

00ivi00
29. apr 2020

Bože toto je téma do nekonečna.. Keby niečo aj v tých vakcínach bolo, tak lekárom to na nos nebudú vešať... A nech si verí každý na čo chce, aj tak si ešte väčšia polovica planéty nevidí ďalej od nosa a budú stáť v radoch aby ich na všetko opichali a zaočkovali, lebo bububu všetci umrete a strach je najlepší presvedčovací nástroj. A ako sa strašne budú ježiť a pajediť, keď si niekto dovolí náhodou vyjadriť iný názor a trošku nad tým všetkým aj porozmýšla..

kiwi3
29. apr 2020

@00ivi00 urcite si studovala biochemiu, epidemiologiu, virologiu alebo aspon medicinu, ze vies nad tym tak pekne porozmyslat. lepsie ako odbornici

00ivi00
29. apr 2020

@kiwi3 a ty si prvá čo tu vyskakuje na každého kto má iný názor... Každý sa snáď môže vyjadriť čo si myslí.. A nie neštudovala som žiadny taký odbor, ale čítam knihy, ktoré píšu odborníci, ľudia z fachu a tí ktorí sa s tým v realite možno aj stretli.... Možno keby začneš aj ty čítať trochu viac ako články na koníku tak "pekne nad tým porozmýšlaš"

kiwi3
29. apr 2020

@00ivi00 ja sa venujem len odbornej literature a vyskumom pri tejto teme, takze nie, dakujem. asi by si chcela aby ti polka rodiny pokapala na dnes trivialne choroby, inak si taky nazor neviem vysvetlit

00ivi00
29. apr 2020

@kiwi3 neviem síce o akom konkrétnom názore tu píšeš, ale myslím si že keďže mám imunitný systém a moja rodina tiež, tak by hneď na všetko nemuseli pokapať. A neviem prečo tu vyskakuješ na každého kto ma iný názor, veď ti nikto nebráni dať sa očkovať a čítať výskumy k tejto téme 👌🏻

kiwi3
29. apr 2020

@00ivi00 cize v casoch cierneho moru, kiahni, tubery napriklad ludia nemali imunitny system... to sa rozvinulo az neskor u cloveka. ja nevyskakujem, ja diskutujem, asi mam moc casu, lebo je mi jasne, ze to nema zmysel. s ludmi, ktorych ocipovali vesmirni jasteri.

00ivi00
29. apr 2020

@kiwi3 fuha ty musíš žiť s veľmi zaujímavými ľuďmi

stefany2115
29. apr 2020

@nicol_kotian no pisalo sa o tom.A ty kde máš istotu že to očkovanie je v poriadku?Nikto ti nekaže čítať.Nebolo to adresovane konkrétne na tvoju osobu.Pekny deň

nicol_kotian
29. apr 2020

@stefany2115 a kde, prosím, sa o tom písalo? Kde? Vieš, tu ide o to, že niektorí ľudia si neuvedomujú, čo spôsobia, keď vypustia hlúposť... niečo, čo si ja vymyslím teraz doma na kolene a začnem to šíriť - a mnohí tomu uveria - toto ma desí, akí sú ľudia v tomto hlúpi, že si nič neoveria, ale veria hneď prvej blbosti, ktorú niekde počuli 🙄

stefany2115
29. apr 2020

@nicol_kotian tak na modrom koníku to nebolo.Treba čítať aj iné stranky, popripade noviny.Veď nikto ti nebrani sa dať napichať premňa zamňa aj denne po cely svoj život.Každý ma pravo sa vyjadriť aj o sebe rozhodovať,no keď to bude nahodou nariadenie dať sa očkovať nieje to prinajmenšom bezcharakternosť riadiť ľudi ako nejaké opice v ZOO?Asi hej.

nicol_kotian
29. apr 2020

@stefany2115 ja sa ťa slušne pýtam KDE sa o tom písalo - z tvojej odpovede mi je jasné, že nemáš páru, lebo je to hlúposť, ktorá sa nepísala nikde, keby áno - dáš normálne odkaz. Ty sa kľudne nedaj pichať, ja vždy budem tvrdiť len "o jedného menej" no fens. Mrzí ma len to, že ovplyvňuješ takýmito nepravdami iných ľudí, ktorí na to doplatia 🙂

stefany2115
30. apr 2020

@nicol_kotian ja ti slušne odpovedam bol o tom članok na internete tam som to čítala.A už keď ide o že si nedám pichnúť vakcinu,tak nebudem sama.Dosť ľudí to komentovalo "o taketo svinstvo nemáme záujem."To či sa ty dáš napichať je tvoja vec tak nech ťa netrapi kto to neurobí.Každy má právo vyjadriť svoj názor a sa slobodne rozhodnúť.A bezcharakternosťou je ak sa snažíš si dokázať ako je dobré dať sa napichať,pritom keďže ešte ani nieje liek tak nevieš či to je to až tak dobre.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre