Alternatívne naklonený pediater - Košice

14. jún 2023

Ahojte,

hladame pediatra v Košiciach alebo okoli, ktory je aj alternativnejšie nakloneny a nepredpisuje hneď ATB na každe prechladnutie pomaly. No najdôležitejšia vec, hľadame niekoho, kto bude akceptovať, že nechcem dieťa dať očkovať, na základe vážnych negatívnych skúseností z minulosti….nechcem zachádzať do súkromných detailov. Poprosím bez blbých komentárov a nesúdiť, pokiaľ neviete o čo ide…Ako som čitala už v rôznych diskusiach našla som tu Košičanky ktoré nemajú očkované detičky. Ku komu s nimi prosím chodíte? Ďakujem 🙂

sui9
8. júl 2023

Ahoj, skúste sa nakontaktovať na pediatricku z Michaloviec a možno Vám poradí niekoho z Košíc. Mudr. Paľová +421905401994
Držím palce

autor
8. júl 2023

@sui9 dakujem veľmi veľmi pekne 🙂

lapersefona
8. júl 2023

To by aj mna zaujimalo

eeffka
8. júl 2023

Ja chodim k dr. Kissovej na tatransku, este ordinuje 1den, inokedy je tam dr.falisova tu tak nepoznam lebo deti mam uz velke. Kissova respektovala ze nechcem dat vybrat mandlr,hladali sme inu moznost, ockovanie som neriesila ale tym ze bola stara=skusena naozaj mala siroke spektrum, na 1pohlad odhadla sarlach ktory sa uz nevyskytoval a celkovo bola s trendmi

autor
10. júl 2023

@eeffka ďakujem krásne za odpoveď. Vyskúšam 🙏☺️