Diagnostická laparoskopia - Šaca

lia2502
11. aug 2022

Zdravím ženy. Potrebovala by som poradiť ohľadom tejto nemocnice. Uvažujem nad diagnostickou laparoskopiou na odporúčanie gynekológa a chcela by som vedieť, či je táto operácia spoplatnená alebo ci sú nejaké poplatky okolo tejto operácie. V prípade ak áno, aká je cena prosím vás?

taktotedanie
11. aug 2022

Je to sukromna nemocnica, zadarmo to nebude urcite, plati sa hned pri vstupe manipulacny poplatok aby vas vysetrili, takisto za hospitalizaciu

lia2502
autor
11. aug 2022

@taktotedanie áno viem ze je súkromná. Mam informáciu, ze majú podpísané zmluvy s poisťovňami a preto ma zaujíma ako to je ohľadom operácii. Co je spoplatnené a co nie

e1i
11. aug 2022

@lia2502 treba pozriet cenník na stranke nemocnice, prip jednotlivých oddelení

zuzik307
11. aug 2022

@lia2502 aj ked je sukromna, vykony su normalne hradene poistovnami...

lia2502
autor
11. aug 2022

@e1i pozerala som už a nič smerodajne som nenašla

nikkya
11. aug 2022

Takéto zákroky by mali byť normálne hradene poisťovňami ,bola som tam na laparoskopii cysty a 2x pôrod a nič extra som neplatila. Pred vyšetrením sa iba kupuje lístok na recepcii (neviem teraz koľko to je ale do cca 2€ by to malo byť) a hospitalizácia sa platí len ak budeš chcieť nadštandard izbu ,obyčajna je zdarma.

macikovaiveta
12. aug 2022

@lia2502 bola som na operácii haluxov, platila som, ale len preto, že som si vybrala lekara na operaciu, inak sa neplatí . Myslím, že to tak bude aj na gynekolodii