Gynekológ s ultrazvukom v ordinácii - Košice

7. dec 2020

Ahojte, potrebovala by som zmeniť gynekológa. Momentálne chodím k MUDr. Sovovej, avšak nie som spokojná s jej prístupom. Mám (momentálne v pokojnom štádiu) PCO a nie je ochotná to so mnou riešiť nijak, okrem predpísania antikoncepcie. Mávam však príšerné vedľajšie účinky. Nedávno mi ju neochotne zmenila tretíkrát a rozhadzovala rukami, čo si o sebe myslím, že už mi nemá viac čo predpísať. Hoci cysty už nemám, núti ma brať ju ďalej, že iné riešenie neexistuje (čomu neverím) a ja nechcem byť doživotne na antikoncepcii.. Preto hľadám niekoho, kto bude so mnou problém riešiť komplexnejšie, hlavne s ľudským pristupom. Ultrazvuk v ordinácii a objednávanie na čas výhodou...

casavina
7. dec 2020

Ahoj...mám ten istý problém ak nevadí pripnem sa..

andreakg
7. dec 2020

Skús MUDr.Linkesch, vojenská nemocnica, nájdeš na nete Dermagyn

casavina
7. dec 2020

Ešte napíšem že mám 36r. a som bezdetná, popravde bola som u Linkesha aj u Knopa a ani jeden moje pco neriešil 🙁

021188
7. dec 2020

Ahoj, neskusala si vedla Adama? Vraj je co sa pristupu tyka lepsi, comu aj celkom verim, o Sovovej mam horsiu mienku aj ja, hoc som sa este neodhodlala od nej odijst...

cakankaa
7. dec 2020

MUDr.Janovsky, strieda sa v ordinácii s MUDr.Linkeschom vo vojenskej nemocnici. Objednať sa môžeš na stránke Dermagyn, prípadne volať, písať.

sunny15
7. dec 2020

@casavina skús dr.Hajdu,kamoška má pco a celkom jej pomohla

45alenka29
7. dec 2020

Dr. Hajdu super doktorka, veľmi milá a ústretová...