Maminy z Košíc

iivkaa1
28. feb 2012

Aojte su tu nejake maminky z kosic,ktore by rady nasli pre seba a svoje deti nove priatelstva??? Lebo ja by som bola veeelmi rada 🙂 Dakujem Ivka

karinv
2. mar 2012

Dobrý deň, okrem návštevy materských centier doporučujem navštíviť aktivity ktoré sa uskutočňujú vo Výmenníkoch. Na Terase sú tri, a v najbližšej dobe by mali byť sprístupnené pre verejnosť aj na sídlisku Furča a Jazero.
Organizujú sa tu prednášky, kurzy, dielne pre verejnosť aj v doobedňajších hodinách. Neviem odkiaľ z KE ste, ale zaujímavé tipy na podujatia nájdete aj v novinách jednotlivých MČ: Staromešťan, Jazerčan, Teraščan, Furčan. Na týchto podujatiach určite stretnete mamičky s deťmi a nadviažete pekné priateľstvá 🙂
Pekné dni.
Karin V.

danculik
9. mar 2012

@iivkaa1 ahoj odkial z KE si?

luy
9. mar 2012

@karinv dobrý,kde sa na Jazere otvára nové materské centrum?

danculik
9. mar 2012

@luy ...nikde to tam je uz dobre dlho...myslim ze sa vola haliganda

luy
9. mar 2012

@danculik ano o Haligande viem ,pýtam sa či nevie o novom?

iivkaa1
autor
9. mar 2012

@danculik no som z tahanoviec ale byvam pri Tomasikovej a ty?

danculik
9. mar 2012

@iivkaa1 ...aha...tak ja som z jazera🙂...

danculik
9. mar 2012

@luy ..a ma tu byt nieco nove?

luy
9. mar 2012

@danculik som tak počula tak sa pýtam či nevie niečo

iivkaa1
autor
9. mar 2012

ale ved to nevadi, ci ? 🙂

iivkaa1
autor
9. mar 2012

@karinv tak ja som zo severu pri OD Beta 🙂 ale asi nieco take treba skusit 🙂

karinv
11. mar 2012

Byvam v starom meste ale dielen robim v priestoroch na Terase. Ja viem ze dochazdat na dielne je naroncne s detickami, ale chodi na dielne aj mamicka z dvoma detmi z KVP 🙂 Najbliszie podujatie mame z OZ Quattre Paters -17.3. 2012 a dielnu od 17:30 22.3. 2012.
Doporucujem sledovat mestsku stranku:
a projekt SPOTS a stránky Vymennik tam su zaujimave pdujatia pre vsetkych Kosicanov.
O tom ze sa spustaju dalsie vymenniky hovorilia manazerka projektu na jednej prezentacii ktorej som sa zucastnila.
http://www.spots.sk/vymennik-terasa-prvy-kultur...

karinv
23. mar 2012

Ospravedlnujem sa.