Metóda chudnutia poležiačky

2. jún 2023

Ahojte,
zaujíma ma, že či niekto vyskúšal túto metódu? Chudnutie poležiačky? Lebo recenzie majú fajn, ale chcem vedieť či to ozaj pomohlo.
Budem vďačná za každú radu.

viestta
2. jún 2023

Ako sa da chudnut bez kalorickeho deficitu?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanilkovazmrzka
2. jún 2023

@viestta vsak telo udrziavanim zivotnych funkcii spali najviac kalorii, takze ano, staci ked lezis a dychas… a nejes nic 😂

autor
2. jún 2023

Ja som ale nemyslela doma pred TV. V KE je klinika, ktorá sa tak volá. Ja len či niekto s ňou nemá skúsenosti.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanilkovazmrzka
2. jún 2023

@autorka kratkodobo ti moze pomoct hocijaka metoda na redukciu hmotnosti. Ale ak si chces natrvalo udrzat zdravu vahu a kondiciu, musis si v provom rade vytvorit navyk na nejaku fyzicku aktivitu, a venovat sa jej kontinualne. Plus samozrejme zoptimalizovat aj stravu.

Ale musim povedat, ze ma to zaujalo trosku, pozrela som si to :D posobi to na mna tak, ze na dotvarovanie to moze pomoct, ale fakt len ze nejake celulitidy to moze zjemnit a odstranit, a trochu zostihli, ale dovolim si pochybovat uz o tych min 5cm ako pisu v popise… takze clovek s 50kg nadvahy urcite tymto nedocieli zdrave bmi ;)

majamat
2. jún 2023

@elizabet173 no vsak mine na jedalnik a uz nema na potraviny 😀

majamat
2. jún 2023

inak je velmi zaujimave, ako sa zavadza.
napisu, ze chudnutie pomocou... v tomto pripade lezania ( neviem necitala som to, uplne ma to nezaujima ) a nakoniec sa z toho vykluje dieta, lebo ti napisu aj jedalnik a nechudnes pomocou lezania,a le pomocou tej diety, ktoru ti napisu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kp7333
2. jún 2023

Tak poleziacky schudnes na akomkolvek oddeleni hociktorej slovenskej nemocnice.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teki1
2. jún 2023

@viestta Odváž sa nahá pred spaním a ráno zas.Bude tam mínusovy rozdiel pár gramov.Takže ak počas dňa nezješ slona,večer bude váha rovnaká,do rána spánkom zase schudneš.

viestta
2. jún 2023

@teki1 to co pises je kaloricky deficit. Neprijmem kalorie, spotrebujem ich na udrzanie zivotnych funkcii.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
2. jún 2023

Ach jaaaj, tak po kavitaciach, baleni sa do folie, chudnucich kavach, vibrujucich vtakovinach na brucho a podobnych bludoch tu mame uz aj toto. A stale sa najdu ludia, ktori tymto smejdom veria.

mandzula
2. jún 2023

@teki1 tych par gramov bude akurat tak voda, co vypotis.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
2. jún 2023

@elizabet173 uz ked niekde vidim "zbavte sa tukovych buniek" a x kozmickych akoze odborne znejucich popisov a k tomu svajciarsky pristroj (akoze zaruka kvality), je mi mdlo. Mne sa velmi lubi moja kozmeticka, ktora ma v salone xyz "chudnucich" pristrojov a sama kazdy den drie vo fitku. Myslim, ze nic viac k tomu dodat ani netreba.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mary888999
2. jún 2023

Existuje metoda vsugerovania, .. ale je to len pomocna popri ozajstnom zmene životneho štylu.

berryvajt
2. jún 2023

Ahoj.Ja som dostala do daru min.rok 10 sedení-teda ležaní,super na celulitídu,na doformovanie pár cm...zhodnotila by som ako veľmi drahý relax asi tak...

oli18
2. jún 2023

@kp7333 😅