MUDr. Daniel Kelij - nemocnica Šaca Košice

bela30
16. feb 2021

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či máte niektorá skúsenosti s týmto lekárom pri pôrode. Zaujímalo by ma, ako sa vysporiadal s vašim pôrodom, či sa ho snažil urýchliť, či robí nerobí nástrihy hrádze aké má správanie atď. Proste celkovo vaše skúsenosti. Budem rada za každé info ;))

mell27
17. feb 2021

@bela30 to je môj kamoš😂 zlatý človek, verím, že aj ako lekár zodpovedný 🙂

diaalex
17. feb 2021

@bela30 daj sa do skupiny pôrodnica saca 🙂

daaankaaaa
17. feb 2021

@bela30 ja som ho mala v roku 2018 v noci pri prvom pôrode na prijíme...lekár veľmi milý ústretový všetko vysvetľoval čo bude robiť čo nastane...prepichoval mi plodovú vod... o 07:00 si lekári menia smeny prišiel za mnou a pýtal sa má či si prajem aby ostal ešte pri mojom pôrode povedala som nech ide kľudne domov...ak chceš viac info viac názorov pridaj sa do skupiny porodnica Košice-Šaca...v Šaci ani jeden lekár nerobí nástrih pokial si to okolnosti nevyžaduju napr. príliš veľké dieťa a dotrhala by si sa...nástrihom sa snažia vyhnúť

sandy84
20. feb 2021

Je mladý. Je super.Mala som ho pri pôrode, vie povzbudiť, prišiel za mnou x krát, ako sa mám. Vsetko komentoval,dopredu čo robí. Pýtal sa na môj názor. Určite by som ho chcela ešte raz.Je to taký doktorsky sympaťák.

bela30
autor
21. feb 2021

@sandy84 Dakujem vsetkym zienkam za info. Nakolko zvazujem jeho a este primara Dosedlu ale on mi pripada dost naladovy tak neviem...