Plastika nosa v Košiciach

lula193
13. sep 2022

Prosím Vás pekne, viete mi poradiť lekára alebo kliniku v Košiciach, kde odvádzajú naozaj dobrú prácu v oblasti plastiky nosa? Veľmi ťažko sa mi dýcha kvôli krivým prepážkam a mám aj väčší a krivý nos pri koreni, takže zvažujem kompletnú plastiku nosa. Odhodlávam sa k tomu už roky a nie je to žiaden výmysel typu, že neviem čo so sebou. Recenzie sú všelijaké a ja naozaj neviem na koho sa mám obrátiť. Nepoznám vo svojom okolí ani nikoho, kto by na plastike nosa bol, aby som sa mohla poradiť. Rada by som absolvovala operáciu, ktorá by dopadla dobre hneď na prvýkrát. Ak by tu bol niekto, kto absolvoval to, čo chcem ja a podelil sa o skúsenosti a odporúčil kliniku, či doktora budem naozaj veľmi vďačná 🙏🏼

oliviakatka
13. sep 2022

Mňa operoval doktor Beneš - operuje v KE v nocnici aj na súkromnej klinike SOFYC v Prešove. Bola som v PO cca pred 6 rokmi a som maximálne spokojná.

lula193
autor
13. sep 2022

@oliviakatka Máš kompletnú operáciu nosa?

oliviakatka
13. sep 2022

@lula193 áno, špička mi trochu klesla ale tomu sa asi zabrániť nedá. Stále to vyzerá super. Odporúčam SOFYC kliniku ak ešte funguje. Veľmi príjemné prostredie, cítila som sa ako v hoteli (ostávala som na noc). Kontrolu a vyberanie stehov som už absolvovala u dr. Beneša v Košiciach

lula193
autor
13. sep 2022

@oliviakatka Doktora Beneša už neviem nájsť, podľa všetkého pôsobí už len v ČR a na SOFYC kliniku nie sú už veľmi dobré recenzie a že sa tam dosť pomenili doktori. Každopádne ďakujem veľmi pekne za odozvu 🙂

sidush
Odpoveď bola odstránená
Zobraz