Pridajte sa: Podporná skupina pre ženy túžiace po dieťati v Košiciach
Ahojte 🤍
Už dlhšie nosím v srdci myšlienku vytvoriť bezpečný priestor pre ženy a páry, ktoré čakajú na dieťa (sama som tou zenou).
Miesto bez posudzovania. Bez nevyžiadaných rád. Bez viet typu „nemysli na to a príde to“.
Len priestor pre zdieľanie, podporu, nádej a vzájomné pochopenie.
Ak si na podobnej ceste, vedz, že nie si sama. 🌿
Aj keď je doba online tak rada by som mala osobne stretnutia len tak pri kávičke, koláčiku a ďalej uvidíme ako to pôjde.
Budem rada, ak sa ozveš správou alebo komenatrom 😊miesto stretnutia su Kosice (blizsie info by sme sa dohodli 🙂 ) .Aj keby nás bolo len 3, tak verím ze to bude fajn a bude to mať zmysel.
Zase? Uz vcera si rovnaku diskusiu pridala, ktora ako vidim je zmazana bud tebou alebo adminmi. Navyse staci si precitat podmienky s ktorymi si suhlasila pri registracii a prispevky sa nemaju duplikovat na stenu a zaroven aj do fora.
@anonym_22cfdb ospravedlňujem sa ak som porušila podmienky, som tu nova a nemám skúsenosti s týmto fórom- učím sa. Ale ďakujem za upozornenie a prajem pekný deň 🙂
Dar dieťaťa? Dar? Množiť sa vedia aj baktérie, aj rastliny, aj rakovinové bunky dokonca. Nie je to žiaden dar, len funkcia ľudského tela.
Dar dieťaťa? Dar? Množiť sa vedia aj baktérie, aj rastliny, aj rakovinové bunky dokonca. Nie je to žiaden dar, len funkcia ľudského tela.
@anonym_88ff21 suhlasim, je to napisane jemne ako sa ludovo povie "jehovisticky", ale berme ohlad na to, ze asi ide o rodiny/zeny, ktore sa mozno bezuspesne snazia nejaku dobu... verim a chapem, ze pre ne to darom ozaj je, tak majme trochu pochopenia a respektujme ich pohlad. Ide o citlivu temu a niekto sa kvoli tomu moze ozaj velmi trapit. Mier!

Zase? Uz vcera si rovnaku diskusiu pridala, ktora ako vidim je zmazana bud tebou alebo adminmi. Navyse staci si precitat podmienky s ktorymi si suhlasila pri registracii a prispevky sa nemaju duplikovat na stenu a zaroven aj do fora.