icon

Pridajte sa: Podporná skupina pre ženy túžiace po dieťati v Košiciach

avatar
dar_dietata
22. jún 2026

Ahojte 🤍
Už dlhšie nosím v srdci myšlienku vytvoriť bezpečný priestor pre ženy a páry, ktoré čakajú na dieťa (sama som tou zenou).
Miesto bez posudzovania. Bez nevyžiadaných rád. Bez viet typu „nemysli na to a príde to“.
Len priestor pre zdieľanie, podporu, nádej a vzájomné pochopenie.
Ak si na podobnej ceste, vedz, že nie si sama. 🌿
Aj keď je doba online tak rada by som mala osobne stretnutia len tak pri kávičke, koláčiku a ďalej uvidíme ako to pôjde.
Budem rada, ak sa ozveš správou alebo komenatrom 😊miesto stretnutia su Kosice (blizsie info by sme sa dohodli 🙂 ) .Aj keby nás bolo len 3, tak verím ze to bude fajn a bude to mať zmysel.

anonym_22cfdb
22. jún 2026

Zase? Uz vcera si rovnaku diskusiu pridala, ktora ako vidim je zmazana bud tebou alebo adminmi. Navyse staci si precitat podmienky s ktorymi si suhlasila pri registracii a prispevky sa nemaju duplikovat na stenu a zaroven aj do fora.

avatar
dar_dietata
autor
22. jún 2026
@anonym_22cfdb

Zase? Uz vcera si rovnaku diskusiu pridala, ktora ako vidim je zmazana bud tebou alebo adminmi. Navyse staci si precitat podmienky s ktorymi si suhlasila pri registracii a prispevky sa nemaju duplikovat na stenu a zaroven aj do fora.

@anonym_22cfdb ospravedlňujem sa ak som porušila podmienky, som tu nova a nemám skúsenosti s týmto fórom- učím sa. Ale ďakujem za upozornenie a prajem pekný deň 🙂

anonym_88ff21
22. jún 2026

Dar dieťaťa? Dar? Množiť sa vedia aj baktérie, aj rastliny, aj rakovinové bunky dokonca. Nie je to žiaden dar, len funkcia ľudského tela.

anonym_ee82d3
22. jún 2026

@dar_dietata najdi si na fb skupinu ivf, tam su zeny odvsadial aj z kosic

anonym_df1513
23. jún 2026
@anonym_88ff21

Dar dieťaťa? Dar? Množiť sa vedia aj baktérie, aj rastliny, aj rakovinové bunky dokonca. Nie je to žiaden dar, len funkcia ľudského tela.

@anonym_88ff21 suhlasim, je to napisane jemne ako sa ludovo povie "jehovisticky", ale berme ohlad na to, ze asi ide o rodiny/zeny, ktore sa mozno bezuspesne snazia nejaku dobu... verim a chapem, ze pre ne to darom ozaj je, tak majme trochu pochopenia a respektujme ich pohlad. Ide o citlivu temu a niekto sa kvoli tomu moze ozaj velmi trapit. Mier!