Trhanie osmičiek v Košiciach na Bačíkovej 7

monci222
4. júl 2023

Dobrý deň,
Trhali tam niekomu ôsme zuby? Nikde inde som nedostala skorší termín a príšerne to boli. Tak len chcem vedieť aké máte s nimi skúsenosti a koľko vás to stálo?

shewinka
4. júl 2023

@monci222 101 eur

monci222
autor
4. júl 2023

@shewinka a inak bolo vsetko poriadku? Ktory zubar vas mal na starosti?

gabka123123
4. júl 2023

Ja mám lepšie skúsenosti s pohotovosťou v starej nemocnici. Ked mi trhali na bacikovej, šla som tam na odporučenie. Trhal mi tam zub pravdepodobne študent, triasli sa mu ruky... Nevedel vytiahnuť Skoro som odpadla, dosť platila a schytala ešte aj zápal. Záleží na koho natrafis, no... v starej ani som nevedela ako a osmička bola von. A milý doktor...

taktotedanie
4. júl 2023

Ja som bola, trhal dr jenca mladsi

monci222
autor
4. júl 2023

@gabka123123
Dakujem za nazor.. Isla som do starej ale dali mi termin az na 11.6 co neni daleko ale ja uz sa trapim od soboty s nimi a dost vazne a zrazu z dvoch dolnych treba vybrat vsetky a este nebol velmi prijemny doktor.. asi je to vzdy o tom na ktoreho doktora clovek narazi 😏

monci222
autor
4. júl 2023

@taktotedanie a aky bol? Prebehlp vsetko v poriadku?

taktotedanie
4. júl 2023

@monci222 vtipny a rychly :D max spokojna

diaalex
4. júl 2023

@monci222 Implantcenter odporúčam, dostala som termín na nasledujúci deň 🙂

monci222
autor
4. júl 2023

@diaalex a kolko to tam stalo? A ktory doktor to bol?

diaalex
4. júl 2023

@monci222 urobili mi rentgen najskôr a tak mi vytrhol zub. Platila som 100€, dostala som lieky proti bolesti na pár dní, večer mi písali ako sa cítim, napísali mi aj nasledujúci deň, keby som mala nejaké problémy mala som im zavolať hoci aj o 1nej ráno lekár by prišiel bez problémov, keďže to bolo vrámci starostlivosti. Kontrolu som mala o týždeň a robil mi to dr. Štrba. Personál bol neskutočne milí, po vytrhnutí si ma vonku ešte posadil lekár, čakal či som v poriadku a keď si bol istý až tak ma pustil domov.
Nikde inde som takýto prístup nezažila, bola som nadmieru prekvapená a spokojná 🙂

laurikalalinka
4. júl 2023

@monci222 nikdy na Bačikovej,v novej nemocnici 5 poschodie v ambulantnej časti,platíš len za anestéziu,nič iné,jedna anestézia 2,50 €

monci222
autor
4. júl 2023

@laurikalalinka preco nikdy na bacikovej boli ste tam?

laurikalalinka
5. júl 2023

@monci222 Áno,báli sa mi vytrhnúť osmičku,za správu som zaplatila 7 eur za pohotovosť 2 eurá

monci222
autor
5. júl 2023

@laurikalalinka tak na pohotovosti u nich ani mne to nechceli robit povedali ze sa musim objednat ale ze mi daju rychlejsi termin

laurikalalinka
5. júl 2023

@monci222 no mne sa báli vytrhnúť,nevedeli ci sa im to podarí,a v novej nemocnici som mala za 5 sekúnd zub vonku,noo to čo z neho ostalo

zuzkapap
7. júl 2023

Ja som bola na bacikovej u takého stareho doktora, vyzerá že to tam mal pod palcom... Prístup otras, peňazí kopu ale musím uznať že urobil to výborne (viem to porovnať, lebo mi 4x trhali osmičku a jedine od neho to neskončilo so zapalom potom...)

vcielka45
11. júl 2023

@gabka123123 koľko ste platila ja tam chodím lenže raz mi trhal jeden si posmešky zo mňa robil platila som vtedy 60€

gabka123123
12. júl 2023

@vcielka45 asi tak nejak, to už bolo x rokov dozadu...

monci222
autor
13. júl 2023

@vcielka45
ja som bola v pondelok mne robil pan zubar Lukac a prebehlo to v poriadku bol celkom mily a citlivy a platila som pomaly 100 eur ale cisto za trhanie je cena 80 eur lebo mne robil 3D rontgen