Čo vám naozaj zabralo na celulitídu?

1. máj 2024

Ahojte. Prosím vás o radu. Čo vám naozaj zabralo na celulitídu ? Pijem veľa vody, pijem len vodu. Cvičila som pol roka a nič. Ja už sa hanbím. Celý život som mala peknú postavu a teraz druhé tehotenstvo katastrofa. Poraďte prosím, ale čo vám reálne zabralo. Vyskúšala som kadejaké krémy. Ďakujem.

basulaak
1. máj 2024

Vraj maderoterapia je na toto skvela. Uz teraz maju salony co ju robia plno a vybookovane terminy. Kazda to chce do plaviek. Vygoogli si

hopsas
1. máj 2024

U mňa maderoterapia, úplne dokonale to funguje

autor
1. máj 2024

@hopsas vazne? A prosím ťa, koľkokrát si bola?

hopsas
1. máj 2024

Bola som na začiatku päťkrát, vždy raz do týždňa, teraz chodím raz mesačne a rozdiel je to naozaj viditeľný, muž si to všimol keď som bola tretíkrát, myslel si že som začala cvičiť

ankare
1. máj 2024

@hopsas a si štíhla?

hopsas
1. máj 2024

@ankare vždy som bola stihla ale tým že som necvicila som bola taká ochabnuta na stehnách a zadku a mala som celulitídu..teraz to zmizlo

ankare
1. máj 2024

@hopsas toto je niečo podobné? https://hbmediva.sk/služby/unison

hopsas
1. máj 2024

@ankare toto vôbec netuším čo je, madero je s takými valcekmi a ono ti tu celulitídu rozmasiruje..a madero je lacnejšie ako pozerám...jedno madero je u nás 25 eur

autor
1. máj 2024

@hopsas ďakujem za tip. Objednala som si valčeky a skúsim doma s nimi.

ankare
1. máj 2024

@hopsas a autorka, myslíte si, že keby tie valčeky objednám z netu a napr. mamina sa to naučí z videa, bude to mať podobný efekt,ako od proficky? Aj dáke oleje sú dôležité?

autor
1. máj 2024

@ankare určite nie, ale bohužiaľ som sama s dvoma deťmi a nemôžem si dovoliť dať 30€ za 50 min. Takto som kúpila za 30€ tie pomôcky a našla nejaké videá na YouTube. A z práce utekám rovno do škôlky po malého, tak nemám ani kedy ísť. Voľné mám len víkendy a to musím byť a deťmi, takže nemám priestor ísť niekam. A nie, ani rodičov nemám, aby mi postrážili. Nie každý má možnosti ako ty

hopsas
1. máj 2024

@ankare mala som pocit že oleje len kvôli pokožke aby to neskriabalo..inak efekt neviem aký by to tam iný malo mať

belaaaaaaaaa
7. máj 2024

Ahoj. Maderoterapia a olej od Weledy. A samozrejme, doma urobená nie je to čo v salóne. O tom je škoda diskutovať. A áno, chápem, že nie každý na to má. No k to má, určite je dobré aj zdravotne to vyskúšať.