Mám 14 rokov a mám celulitídu

1anonym2
28. júl 2015

Ahoj,mám len 14 a mám strašnú celulitídu ☹....Nenávidím sa
Som vysoká a netrpím obezitou kilá sú v poriadku.Všetky moje kamarátky nemajú problém si dať legíny ja áno lebo moje pozadie vyzerá úplne ináč 😢 😢 neviem čo mám s tým robiť cvičila som pravidelne pol roka dodržiavala som pitný režim a nezmenilo sa nič 😒
Hanbím sa ísť s kamarátkami na plaváreň je to strašné.Ak máte nejaké rady poprosím o ne🙂 Je so mnou niečo zle 😲 ?

zdena12345
28. júl 2015

hold, genetika je svina. neboj, je takých viac...

sheila72
28. júl 2015

Treba si zvoliť vodný typ nohavičiek a hneď bude zadok ináč opticky pôsobiť.

mamulienka30
28. júl 2015

@1anonym2 vysoka, stihla, pekna kocka riesi par tukovych podkoznych vackov... koncentruj sa na svoje pozitiva, neutapaj sa v negativach... kazda druha zena ma celulitidu, viac-menej ale ma... genetika je veru potvora... cvicenie je super... vies ked sa to tak vezme do buducna, chlapom je taky detail vacsinou uplne suma fuk... a nikdy prosim ta nehovor, ze sa kvoli takej hovadine nenavidis...

hrjanka
28. júl 2015

moja rocna dcera ma celulitidu, dufam, ze nebude mat o par rokov tiez taketo zbytocne mindraky...ak sa v leginach necitis dobre, tak si oblec nieco ine, v com sa citis fajn. Krasa nie je o handrach, ale o vnutornom pocite - ked sa budes citit dobre, bude to na tebe aj vidno 🙂

steinarka
28. júl 2015

@1anonym2 polrocne cvicenie je na nic 🙂 tam su potrebne roky driny.. a casto je to aj o genetike

ivca88
28. júl 2015

rybka zmier sa s tym....
Kazda mame nieco co nasebe neznasame ...
Bud rada ze ta boh obdaril ako takou krasou (fotku nevidim tak neviem )...a len tu celulitidu si neodpustil 😉
Kolke zeny neznasaju svoje prsia .... vlasy ... krive nohy....atd ...

Ja poznam babu so znamienkom cez pol tvare ....a zvykla si ... 🙂 nic ine jej neostavalo....len sa s tym zmierit ...
A ked sa s tym zmieris ....a zacnes sa mat rada taka aka si..,.tak.aj okolie ta zacne vnimat krajsie 😉
charizma robi divy ! 😉

PS: leginy su otrasne ,... ani ti nenos 😀

moniciak
28. júl 2015

Ahoj, skús inú stránku, táto je najmä o materstve, inde ti pomôžu určite skôr 🙂

eri150
28. júl 2015

@1anonym2 neboj, tie tvoje kamosky za 5-10rokov tiez budú mať celulu, estrogen zaúraduje skôr ci neskôr, ma ju každá viac ci menej. Ked som bola na dovolenke, tak som ocumovala ľudí na pláži a veru môžem povedať, ze každá jedna, či mladá, ci stará, chuda, štíhla, tucna, každá ju mala 🙂

lauricka
28. júl 2015

@1anonym2 nie, nie je to strasne. Vyberaj si vhodne oblecenie a vhodne plavky. A na leginy dlhsie tricka, ak ti to vadi. Okrem toho, vypasovane zadky v leginach v kratkych trickach vacsinou vyzeraju nic moc aj bez celulitidy.

dotka04
28. júl 2015

@1anonym2 ja som v 14 už mala celulitídu, aj strie, ale ja som mala aj kilá navyše a tiež som sa nenávidela. A z dnešného pohľadu? Jedine to posledné - nenávisť k sebe samej - to bola chyba 😝 Kilá som časom zhodila, celulitídu má už teraz (cca po 10 rokoch) snáď 90% mojich kamarátok a známych a strie sa časom zo škaredých tmavomodrých stiahli na jemnučkozlaté a keď sa teraz pozriem na kupku okolo seba, vidím to na kope žien v oveľa horšom stave a v oveľa mladšom veku 😉 A vieš čo je na tom najlepšie? Neriešia, lebo dobre vedia, že nie je čo riešiť. Ži zdravo, zdravo sa stravuj, staraj sa o seba, ale hlavne: Maj sa rada!!! Napíšem ti to proste a sproste zároveň 😀 : kopa nie celkom esteticky vyzerajúcich žien si nájde skôr alebo presne v takom istom čase frajera/priateľa/partnera než tiež cicušky s dokonalou pleťou, postavou a lesklými vlasmi v štýlovom oblečení. Lebo ako nám sa páčia rôzne typy, chlapom tiež a poviem ti úprimne, oni veľakrát vec neriešia koľko máš kg a či máš celulitídu alebo pleť s akné. Proste chcú mať vedľa seba človeka, s ktorým im je super, ktorého majú radi ale ktorý zároveň má rád sám seba. Lebo dievča bez sebavedomia nie je sexi ani bez tej celulitídy 😉 Zajtra si obeč plavky a bež šťastne a hrdo na kupko, my ostatné pracujúce ti budeme len závidieť 😀

erienka
28. júl 2015

@1anonym2 skus niekolkokrat tyzdenne cvicit Jillian Michaels - killer buns and thighs. Najdes to na youtube. Ak vytrvas, urcite uvidis vysledok

lkajp
28. júl 2015

mojka ja som mala pomaranče na zadku snad od 13tich. tiež som bola hrozne smutna. trčali mi rebra aj bedra akurat zadok som mala gulaty, v nohaviaciach pevnom materialy pekny a sexi no ked som šla na plaž alebo tak tak som sa strašne hanbila. potom som si prešla fazičkami ako nekonečne kardio cvičenia hladovanie a podobne hluposti.... dnes robim fitness trenerku zadok mam gulaty ale pekny cisty sval bez pomaranča. takže moja rada: Drepy drepy drepy (neboj sa ist postupne aj do vacsich váh, kombinuj je 100000sposobov ako drepovat s vahami aj bez...) vypady, lahni si na chrbat skrč nohy a dvihaj panvu(obmena je že dáš plecia na lavičku závažie na panvu nohy v pravom uhle a dvíhaš) zanožovanie.... Skús pre začiatok najst dobrého trenera ktorý ta cvicit naučí. a potom to pojde aj bez ak sa ti to zda financne narocne ale pre začiatok ti ukáže cviky a techniku co je velmi doležité. držím palce kočka

lkajp
28. júl 2015

PS: ak velmi túžiš nosit legíny hned zvol pevnejšie materiály co zadok stiahnu na oko spevnia. vies najst aj take co mozes dat do skoly mesta aj na volny cas ako tieto https://www.google.sk/search?q=reebok+easytone+...

standu
28. júl 2015

ja ju mam asi od dvanastich...do 15tich som aktivne sportovala, ci schudnem, ci priberiem neviem sa jej zbavit, raz som ju nemala 🙂 v prvom tehotenstve 😉 netrap sa, vyzdvihni co je na tebe pekne, a neobzeraj zadok v zrkadle, nepomozes si 😀 😀

kiki68
29. júl 2015

celulitida je podla toho co som sa docitala hlavne prejavom toho,ze zle funguju uzliny a vobec ten lymfaticky system,co by mal telo cistit. Cize tam bude podla vsetkeho pes zakopany a tam treba nieco robit. Vraj su na to dobre masaze pri ktorych sa ten lymfaticky system stimuluje postupne,aby sa odstranovali toxiny z tela a potom ide dole aj tato pomarancova koza. Jasne,ze celulitida nesuvisi velmi s vahou a sportovanim, nieco to tomu pomoze,ale asi bude kluc prave v tomto.
Nie je dovod sa pre nu nenavidiet, cez leginy asi nic vidiet nebude, tak si daj cez ne dlhe tricko a ked mas inak dobru postavu tak sa netrap. Strie tie co su v puberte casom vyblednu,mne tiez pekne vybledli. V tehotenstve aj tak budu cakat dalsie. Vraj je na strie dobry bi-oil. To by som skusila aj na tu celulitidu to mastit. Ja oblubujem na telo aj kokosovy olej. Hlavne nehadz flintu do zita, ja som zistila,ze chlapi ani netusia ze nejaku celulitidu mame 😀 pokial ich na to neupozornis tym,ze si zacnes rukou zhrnat kozu a ukazovat ze pozri sa co tu preboha mam.
Este jedna rada na zaver, kupuj si pancuchy ktore podporuju mikrocirkulaciu, predavaju sa take, su rovnako pekne vzhladovo, len dokazu aj podporit to,aby sa nase nohy tak neunavili a boli krajsie.

ebi88
26. aug 2015

celulitida znacne suvisi aj so sportom, svaly treba prekrvovat spevnovat, ale treba vediet cvicit... ako pisala pani/slecna vyssie , drepy vypady a s vahami , citit zataz, ist nad svoje limity nie "kym vladzem" ako sa vravi, ked uz mevladzem tak este dva drepy vzdy dam a potom este jeden dam, a podobne, vysledky sa dostavia. mne pomaha inak aj striedava sprcha teplou a studeniu vodou a masaz od spodu smerom hore ale silnejsia , ja vyslovene tlacim. obmedzit sladene napoje, sladkosti celkovo , radsej nahradit ovocim, dobre precistuju napr lesne pody , cim menej sediet, hybat sa.. je to narocne ale clovek si zvykne a da sa to. ak nie uplne tak aspon znacne . kremy vyslovene proti celulitide neodporucam citala som vela ze sa to po case zvykne este viac zhorsit

ajdika
26. aug 2015

Moja dcéra má pomaly 14 a tiež má, celulitídu ani tak nie, ale strie sa jej robia a veľké, bordové ☹ Vždy bola štíhla, v puberte prudšie pribrala (ale nie je tučná, postavu má v pohode)... kúpila som jej bi-oil a celkom aj zaberá. Horšie je,že jej jedna vybledne a druhá sa spraví, hoci už viac ani nepribrala, skôr schudla. Tiež ju to veľmi trápi ☹

katche
26. aug 2015

Joooj, takych ako ty je...ja som v tvojom veku mala celulitidu aj strie. Narazovo som vyrastla, pribrala a zasa rychlo schudla. Moja sestra ma extremne stihlu postavu (186/59)a celulitida sa jej teda nevyhla...ak to chces zmiernit, kasli na drahe kremy, na nete nejdes lacne recepty na domaci masazny píling, masiruj si problemove partie hocijakym telovym mliekom, posilni stehna a zadok, vyluc zo stravy sprostosti ako sladkosti, fast foody a podobne, sladke napoje, pi radsej vodu a nesladeny caj...hormony a genetika robia svoje

gladys_07
26. aug 2015
illyria
26. aug 2015

no a vidis, ze to trapi kazdu 🙂 tak pokoj, usmev, lebo chlapov to vazne az tak nezaujima ako to my riesime 🙂

ebi88
27. aug 2015

@ajdika chudata dospievajuce slecny, nic nie je stratene, odkazujem, treba sa v lete poopalovat oni sa stratia casom, splynu s pokozkou, mne ich takmer nevidno po lete 🙂 treba hydratovat pokozku natierat sa telovym mliekom . casom sa to upravi, teraz rastie, je to normalne, a muzi to maju tiez, moj chlap nie take a to je sportovec 🙂 vo fitku to tiez vidim aj na zenach aj na chlapoch a to su svalovci, len oni toto vobec neriesia, vlastne nikto to neriesi len sam ten co nad tym zbytcpcne uvazuje, nech na to nemysli, snad jej to pomoze vediet, myslim ze celulitida je o inom tam vela spravi aj nezdravy sposob zivota, za to si clovek nesie aj nejakunzodpovednost, ale strie myslim su ina vec, co ked rychlo podrastie alebo pod vplyvom hormonov rychlompriberie schudne, tomje normalne