Dá sa zbaviť pehov?

4. máj 2024

Ahojte. Vždy, keď je slnko pekne počasie, sa mi na tvári zvyraznia pehy, ale teraz som si všimla, že ich mám čím ďalej silnejšie .. da sa to zbavit ? Cez leto si makeup moc nedávam, takže či su nejaké kozmrtivke prípravky...
Pridavam aj fotku tvare stiahnutú z netu ako vyzerajú, len ja mám tmavé vlasy a tmavšiu takú olivovú pokožku

kofa77
4. máj 2024

ja som dost pehava, teda bola som, este viac ako na fotke. ale viac ako 20 rokov pouzivam spf a uz mam len take jemne, viditelne len velmi zblizka.

estellas
4. máj 2024

Teraz sú pehy v móde. Zahraničné influencerky si dokresľujú pehy. Teraz to robí tak že sa pri ličení dokresľujú pehy.
Už som videla že si niekto dal aj vytetovať pehy na tvár.

zena666
4. máj 2024

Spoluziacka sa ich zbavila kremovanim

kacena4
4. máj 2024

muz ma take pehy (viac) vobec to neriesime mne sa to paci. je to prirodzená krasa

egonsk
4. máj 2024

pehy su krasne, preco sa ich zeny zbavuju a skryvaju? 🥴☹️

vyrovnanaosoba
4. máj 2024

Ja mam tiež, aj na dekolte, nevadia mi.

zuzulka558
4. máj 2024

Moja staršia dcéra ich ma pekne cez nos po oči,, mladšia to isté,, mne sa to páči a aj staršej, na spolužiačkach sa smiala ze si ich dokreslovali fixkami lebo je to in

liusa82
4. máj 2024

neviem ja pehy nemám,ale možno nejaký laser by to spravil čo je aj proti pigmentáciám.Ale počítaj s viac sedeniami nie len s jedným no a aj s dobre vysokou pálkou🙂

akvi
4. máj 2024

@egonsk pretože id škôlky počúvajú posmešky 😔 Mňa kvôli peham šikanovali. Dnes som už chvalabohu zmierená s nimi

A na zosvetlenie mne zaručene pomohol hydrolat z bielej jedle a používanie spf. V zime mi ich už skoro vôbec nevidno. V lete je to blbé 🙄

hopsas
4. máj 2024

Pieh.

kofa77
4. máj 2024

mne sa uz pehy pacia, ako dietatu sa mi vysmievali-okakane vajce, to chces, no.
inak mam aj pehave plecia a dekolt, hlavne v lete.

oriesocek
4. máj 2024

Moja mladšia má vlasy do medena a pehy a je to také pekné, vyzerá sibalsky🙂 aj ja mám a mala som v detstve... nie výrazne ako rysavy ludia, ale vôbec som to neriešila...

janickacrazy
4. máj 2024

Pehy plné nehy. Sú pekné, aspoň si jedinečná.

fido69
4. máj 2024

Tej slečne na fotke pehy úžasne pristanú a je děsně sexi. Ak si na tom podobne, tak hlavne nič neodstraňuj a buď šťastná, že si krásna a jedinečná. Mal som priateľku zrzku a dodnes mi ju všetci závidia, pretože bola výnimočná úplne vo všetkom.

Víte, co říkal starý Berousek: Možná, že právě pro tuhle chvíli jsme přišli na svět... a "Kto neměl zrzavou, ten neví co je to láska." Tak si to zapamätaj a buď hrdá sama na seba
😉

egonsk
4. máj 2024

@fido69 kto mal jednou zrzku, z jinou nabyje si jiz drzku 😁

nadej1111
4. máj 2024

@zena666 akým kremom

nadej1111
4. máj 2024

@akvi aký hydrolat prosím ťa?

oli18
4. máj 2024

Mojej kamoske s pribudajucimi rokmi zmizli same.

akvi
4. máj 2024

@nadej1111 toto som si kúpila len tak na skúšku zo zvedavosti , nedávala som tomu nejaké extra šance, vyzeralo to podľa recenzií až neuveriteľne. Lenže ono to naozaj funguje 😀 Ja som si ju dala do rozprašovača a používala ako toner. Fakt mi viditeľne vybledli pehy. Dovolím si povedať, že tak o 50%. Najprv som si myslela, že aj nejaké iné veci z rutiny mi pomohli, lenže teraz po čase vidím, že to bolo fakt touto bielou jedlou.
https://www.inaessentials.sk/products/organicka...

sunshine_18
4. máj 2024

Ved pehy su krasne

nadej1111
5. máj 2024

@akvi ďakujem vyskúšam....na tvári mi nevadia ale na rukách jo