Dlhé vlasy počas leta

26. júl 2023

Baby aky účes máte na dlhe vlasy cez leto v domácnosti keď vam zavadzaju?
Mám problém ze stale si vlasy dávam len do drdola a už mam po rokoch polámané ako chemlon
Aký je najlepší spôsob? Aby ostali zdravé
Ďakujem

tamtamka26
26. júl 2023

zapínam so štipcom.

viestta
26. júl 2023

Zapliest a spravit drdol. Polamane nie su z drdola

vondolina
26. júl 2023

presne ako hovori viestta, z ucesu sa ti vlasy nelamu, chyba im nejaka vyziva. ja mam podchvilou vlasy v drdole, vo vrkoci a kadejako a dolamane nie su.

zenulkaaa
26. júl 2023

Zapletam cop. Vlasy nezavadzaju. Ale ja som zvyknuta aj na rozpustene, casto sa pristihnem ze tak chodim a nevadia mi

jaskolka
26. júl 2023

Keď sa ti lámu a "chemlonia" tak to nie je z účesu. Ja mam vlasy do pása, a celé roky (robota a teraz deti) ich nosím bud vo vrkoci alebo vypnuté dohora a v štipci. A sú stále husté, aj po pôrode. Ale je pravda, že u nás to je aj genetika, všetky ženy (babka, mama, tety, sestra) máme husté a zdravé vlasy.
Čiže skôr sa zameraj na výživu vlasov, alebo celkovo svoju výživu.

surama
26. júl 2023

Tiez davam do drdola a nemam ich vobec polamane. Pouzivaj kefu z prirodnych stetin, zbytocne vlasy nezehli, nedavaj blond peroxid a budes v poho.

simca06022011
26. júl 2023

zapliest alebo klasicky nizky vrkoc. Vlasy sa u niektorych ludi lamu aj ked mas stale rozpustene, ak ich mas ako chemlon, uvazovala by som o ostrihani, osetrovani, inej kozmetike

autor
26. júl 2023

Ďakujem baby za rady. Ja si vlasy nefarbim nezehlim vôbec občas fén. Ono to vuzera tak že ked si robim teda ten drdol ala 💩 tak presne tam kde mam gumku vzdy mam take akoby posekane vlasy a potom su dokrutene a take preschnute konce ..neviem to dobre opísať..fakt to takto nosím aj 10rokov stále. Skúsim nejakú výživu a skúsim ten štipec/vrkoč

viestta
26. júl 2023

Oschnute konce ostrihat, kupit nejaky olej na konceky, rozcesavat opatrne a aj treba vediet vybrat gumku, do ktorej sa vlasy nezachytavaju. A na noc treba vlasy zapletat aby sa v spanku neuzlili

autor
26. júl 2023

@viestta 🙂 diky. Tie saténové gumky sú dobré? ...no ja tie vlasy som mala skoro nonstop a teda hlavne v noci a doma v drdoli stale . Skúsim zapletat do vrkoča

viestta
26. júl 2023

Satenove su fajn, treba si na nich zvyknut, lebo sa niekedy smykaju

autor
26. júl 2023

@viestta ♥️🙂

janka_266
26. júl 2023

Satenove gumicky, tiež som ich objavila nedávno a konečne vlasy vyzerajú normálne aj po rozpustení 😃len treba asi dobre vybrať,
Moje sa nešmykaju vôbec 😃

autor
26. júl 2023

@janka_266 no ja som to dnes objavila 😁 tak uvidíme ...zapletas? A do toho davas saténovu?

janka_266
26. júl 2023

Nie, len vycesem vysoko, hlavne na noc a len jemne stiahnem

daniela2202
26. júl 2023

Štipec... neťahá a ani ho necítim, vlasy netrpia

barborka2708
26. júl 2023

100% hodvábna gumička, odkedy ich používam vlasy mam kvalitnejšie , vobec nemám polámané konce a to nosim skoro stále drdol. Len tie gumky musia byť naozaj z kvalitného hodvábu.

autor
26. júl 2023

@barborka2708 no už mám objednané saténové uvidíme 😊 vďaka.. snáď nejaký rozdiel v tom bude