Farbenie vlasov v tehotenstve

kacicka1123
9. aug 2021

Ahojte ,som tehotná 7 mesiac ...a moje vlasy vyzerajú katastrofálne ...bola som v drogerke ,pýtala sa aj slečien a poradili mi klasiku farbiaci šampón,ten som pouzivala aj pred tehu a vydrzal max dva mesiace ale vlasy mi poskodil omnoho menej ako klasicke farby,je v poriadku si takto raz za cele tehu nafarbiť vlasy? :/ som zúfalá ...len sa už na tie vlasy nedá pozerať ...Uškodí to veľmi dieťatku?počujem že vela tehotných sa farbí a niektoré zas sú úplne proti ...

anile12
9. aug 2021

Celé tehotenstvo som si farbila vlasy 🤦‍♀️

luccija
9. aug 2021

@kacicka1123 pravdaže si zafarbi, alebo si daj melír podľa toho akú máš farbu

hederamonstera
9. aug 2021

@kacicka1123 v tom sa nevedia ani vedci zhodnut. Preto sa odporuca, ked uz farbit, tak po prvom trimestri.
Som na tom podobne. Uz som sice v druhom trimestri, ale aj tak sa bojim, predsa cez kozu sa vela toho dostane do tela. Ale chcem nejake tehotenske fotenie, tak predtym si tie moje sediny zafarbim😁

nelca84
9. aug 2021

tiež som si normálne farbila vlasy celé tehotenstvo. Fuu, to ako chodís 7 mesiacov? 😲

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
9. aug 2021

Vobec neriesim farbenie vlasov.. druhe tehotenstvo.. farbim pravidelne

petamich
9. aug 2021

farbila som si cele tehotenstvo, ono je to skor problem pre tehotnu kadernicku, ktora je cely den v tych vyparoch ako pre zakaznicku ;)

kacicka1123
autor
9. aug 2021

@nelca84 no ako strašiak s odrastami 😁😁už som to nevydržala sa na to pozerať 😃😃

ewiculik
9. aug 2021

To je take individualne. Vela sa riesi pri tehotenstve farbenie vlasov, davanie si umelych nechtov a neviem coho vsetkeho. Ak si chces nafarbit vlasy tak si myslim ze kludne mozes.

andy1985
9. aug 2021

Teraz v 8. Mesiaci som si dala robiť melír.

surama
9. aug 2021

@kacicka1123 Odporuca sa pouzit farbu bez amoniaku, ale inak pohoda, mozes. Ja farbim cele tehotenstvo, avsak napr. v 8. mesiaci mi sice dobre chytila, ale rychlo sa vymyla, takze budem farbit o chvilu zase. Vraj za to mozu hormony, ze nemusi dobre chytit.

mmbudiakova
9. aug 2021

Ahoj. Ja som počkala 3 prvé mesiace a potom som farbila vlasy bez amoniakovou farbou. Moja kaderníčka ich už používa roky a sú to vysoko kvalitné farby aj keď o niečo drahšie ako obyčajné. Nemáš sa čoho báť pokiaľ nájdeš naozaj dobrú odborníčku-níka a používa šetrné, kvalitné farby. Nič sa ti nestane, ani tvojmu dieťatku. Farbenie v tehotenstve sa neodporúča jedine z toho dôvodu, že vzhľadom na hormonálne zmeny ti môže farba čudne zreagovať.

marcelka321
9. aug 2021

Ja som momentálne na konci siedmeho mesiaca a farbim sa ako aj pred tehu 🙂 i keď pred pár mesiacmi mi farba chytila inak ako bolo zvykom, no nebolo to nič strašné :D pýtala som sa aj Dr na farbenie a odporučil farby bez amoniaku, podotkol však, že dnešné farby už nie sú také škodlivé ako kedysi. Všetko však treba s mierou 🙂

linda117
9. aug 2021

Ja som sa v prvom tehu radsej nefarbila vobec, teraz v druhom som si dala farbu az mesiac pred porodom a mala som respirator pocas toho ako som ju mala na hlave, nech to moc nevdychujem. Mozno blbost ale aspon som mala lepsi pocit :D

bambuliii
10. aug 2021

ja som si farbila v pohode 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre