Je kozmetika Avon kvalitná?

26. aug 2022

Je kozmetika Avon kvalitná? Máte skúsenosti?

bessie12
26. aug 2022

Ja som spokojna s Avonom. Pouzivam ju uz roky.

ms_green
26. aug 2022

Podľa toho čo. Ja mám rada od Avonu všeobecne veci do vane. Napríklad peny majú litrové za absolútne bezkonkurenčnú cenu. Tak isto niektoré voňavky od nich mi veľmi sadli.
Čo sa týka dekoratívnej kozmetiky tak za mňa nič moc. Minimálne na mastnejšiu a problematickú pleť sú tie produkty nedostatočné. Zároveň mám pocit, že tá dekoratívka nie je ani nejak ultra "lacná". Neviem, možno som nemala šťastie na produkty ale to, čo som vyskúšala (mejkap, paletka na tvár, očné tiene, linka) tak za menej peňazí nájdem 100x lepšiu službu v drogériových značkách.

vanda323
26. aug 2022

Ja milujem od Avonu telové mlieka... Encanto a Maxima to je asi tak všetko

ninusa221
26. aug 2022

Ja používam len pomadu na obočko a na fúzy taky krem z avonu inak nic moc..

cocolino234
26. aug 2022

Dekoratívna kozmetika totálna hrôza, podľa mňa veľká nekvalita ale pre nenáročných možno. A čo sa týka telovej kozmetiky, tak za tú cenu v pohode kvalita, len nemám rada tú želé konzistenciu ich produktov a tak tu nenakupujem vôbec. 🙂

ddaassuullaa
26. aug 2022

Ja som za dlhe roky skusala toho dost, nic som nemala potrebu kupit znova. Co som dostala vone, skoncili na wc. Niekomu mozno vyhovuju, mne nie. Tusim uz par balea vyrobkov z DM skor kupim opakovane ako avon

marca12
26. aug 2022

Jedine,co mi sedi je ten kakaovy krem na telo,niektore parfemy maju pekne,ostatne taky hlavybol. V rodine s tym jedna robi,tak na sviatky dostavam darceky z avonu,no sama od seba by som si nic nekupila okrem toho,co som spominala,ze mi vyhovuje.

ivana11155
26. aug 2022

Jedine jeden krem na ruky na veeelmi suchu pokozku objednavam opakovane, ten naozaj funguje. Dekorativka hroza, suhlasim s babami hore a ked som aj nieco ine skusala, nikdy ma to neoslovilo tak aby som to kupila opakovane.

ckatka
26. aug 2022

Záleží....ako co...
Roky sme kupovali napríklad laky na nechty a peny do Kúpeľa...alebo peelingy...
Už som dlho neobjednavala priznám sa...veľmi redukujeme kozmetiku....

liusa82
26. aug 2022

Ja mám tiež rada Avon.Aj som sa doň zaregistrovala.Volakedy som objednávala len cez známu ale tá mi všetko nepoukazovala že sú tam aj iné akcie a ponuky ako len v katalogu.Nakoniec to dopadlo tak že teraz mám toho plnú skriňu na chodbe😀 a kvalita podla mňa je to taká klasická drogérková kozmetika.Niečo ti sadne niečo nie ako aj všade

cyberk
26. aug 2022

ked som nevedela, co to je kvalita, tak aj to bolo dobre :D teraz by som o tieto pseudoznacky avon/oriflame a pod... ani nezavadila

petulka2021
26. aug 2022

Ruže, sampony pre mňa hrozne,
ale krémy na telo, ruky, nohy sú super, aj oblečenie od nich je super. Tak 50na50 za mňa, ale nájdem si tam veci, ktoré mi vyhovujú 🙏🏽

nikanika97
26. aug 2022

Ja som od základnej školy Avon milovala, lebo som roky nepoznala nič lepšie a nič iné a preto to bolo jediné, čoho som mala plnú izbu. Potom som spoznala iné, kvalitnejsie značky a teraz najmä prírodnu kozmetiku. V zásade, na vlasy z Avonu nedám už nič, hoci krásne vonia, ale efekt urobí na pár umytí, potom sú tie vlasy zaťažené chémiou a silikónmi. Z módy veľmi nič. Jedna špirála mi od nich istý čas sedela inak nič. Parfémy sa mi ešte páčia. Niektoré sú výnimočné a najmä nie moc silné. Parfém mi okolie vždy chválilo. A ešte zopár odtienov rúžov mi krásne sadli

diaszoky
26. aug 2022

Nie vonavky slabe ruze zmolkuju otrass

mandzula
26. aug 2022

Na sprchace a intimne mydla nedam dopustit, no cokolvek, co ide na tvar, mi nevyhovuje. Mama si zas chvali mejkapy a spiraly.

retep00
26. aug 2022

Z Avonu odporúčam dámske vône a telové mlieka, niektoré sú pekne intenzívne aj dlho vydržia a krásne voňajú. Z dekoratívnej kozmetiky niektoré rúže sú fajn, bronzer na tvár (také guličky) ten je skvelý, majú tam aj super lak na spevnenie nechtov 🙂 Make-upy, riasenky, tak tie sú podľa mňa len pre veľmi nenáročné žienky, ktoré sa často nelíčia, kvalita je slabá. 🙂 Čo sa týka sprcháčov, skvelá vôňa aj cena ale mňa osobne z nich zvyklo svrbieť telo. Celkovo som s avonom spokojná a nakupujem z neho často.

svadobcanka7
27. aug 2022

Ja robím 15 rokov s Avonom-ako čo…spokojna som s konturkami na pery, ceruzkou na obocie, semtam ocne tiene, lesky, makeup drahšia značka Luxe, potom Anew výrobky-odporucam na noc krem s kyselinou hyaluronovou(nočná maska), séra s retinolom tiež vyborne.. na intímnu hygienu roky používam už len gély od nich… kamarátky si chvália olejceky na vlasy, parfumy drahsie , nie toaletky… dá sa nájsť😉

autor
27. aug 2022

Ja som chcela vyskúšať sérum s vitamínom c, tiež majú sérum s retinolom a tak premýšľam nad kúpou. Ale neviem ako je to so zložením produktov.

bessie12
27. aug 2022

pouzivam to serum aj krem s vit. C. Zatial som spokojna. Budem si objednavat dalsie.

svadobcanka7
27. aug 2022

Serum s vitamínom C je “lepkave”-to mi viacej zákazníčok potvrdilo, ale vraj ma byt take…to by som radšej kvalitnejšiu znacku zvolila, ale to serum s retinolom, to používam len na noc a keď už nie je silne slnko, lebo môže reagovať, teda od jesene do jari, je fakt dobre,zjemni a vyhladí plet, ja si ho davam napr.len na čelo-tam kde najviac krcim, kvôli vraskam

sanika226
27. aug 2022

Ak myslis zlozenie ti odfotim na vzorke mozem ti ju aj poslat na vyskusanie 🙂

ejanjelik
28. aug 2022

Ja som dlho používala krém od anew,bola som spokojná. Ono záleží,či kozmetika sadne tebe. Dobre je vyskúšať vzorky.

liusa82
28. aug 2022

@cyberk tak odporuč ktorá je teda tá kvalitná kozmetika podla teba značky,nechám si poradiť.Pretože ja som poskúšala aj krémy od chanelu a to opakovane dlhšiu dobu a bohviečo mi to s pleťou teda nespravilo nejaký zázrak a to ju mám normálnu nič extra že by som ju s nejakými extra nedokonalosťami.Tak odvtedy dám radšej peniaz za nejakú tú procedúru bud výplň,botox do čela alebo laser a tam aspoň vidím nejaký výsledok ako za predražený krém ked obdobnú službu mi spraví aj ten z drahšej rady z Avonu

bulinka369
28. aug 2022

Ja som sa pred pár rokmi registrovala do Avonu. Chcela som vyskúšať niečo iné, nové. Majú veci, ktoré mám rada napr vône, planet spa kurkuma krém, masky, podkladova baza pod očné tiene či odlicovaci krém. V priebehu rokov som sa ale vedomosťami posunula ďalej a teda má mrzí zloženie produktov. Dali by sa vyrobiť bez zbytočných pridaných látok, alebo nahradiť ich niečím lepším, zdravším, ekologickejsim..takže teraz sa už lepšie orientujem v zlozeniach produktov. Všeobecne sa už nenechavam nachytat tým, že aké super veci niečo obsahuje. Keď si človek kukne zloženie, tu účinky látku nájde až po alkohole (nevhodné na pleťovú kozmetiku), konzervanty, detergenty...ropné produkty..atď. takže už pozerám zloženie všade. Takže ja odporúčam čítať zloženia a vyskúšať čo komu vyhovuje.

filipka250
28. aug 2022

Mne absolutne nevyhovuje.

simca06022011
28. aug 2022

😂 Podľa toho co sa povazuje za kvalitu. Za mna nie. Je to proste lacná mlm kozmetika, a kedze som bola aj avonlady a objednávali sme kadeco z tade (aj z oriflame, lr... atd), mna ziadny produkt neohuril z pleťovej kozmetiky. Ani jeden.

zuzka639
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexka89
4. sep 2022

Keď som chodila ešte do práce objednávala som si väčšinou guličky pod pazuchu, tie telové spreje Avon natural ,ruže,šablóny na obočie a na linku,na vlasy kozmetiku,sprej na efekt opálenej kože,voňavky som si až na materskej objednala od švagriny....a ja som bola vždy spokojna akurát tie spreje bolo viac x treba za deň aplikovať lebo rýchlo vyprchali