Ktorý sprchový gél je váš najobľúbenejší?

27. máj 2023

Ahojte, mozno sprosta otazka, ale pre inspiraciu, ktory sprchovaci gej je vas najoblubenejsi? A ktory sampon? Antiperspirant?

U mna zatial vedie dove - anti stress, dixi - cajovnikovy, a rexona fialovy.

Dookola stale tieto. 🤦🏻‍♀️😅

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mizu89
27. máj 2023

Sprchové gély si kupujem v DM balea.tie pekne voňajú.potom Dermacol ale len niektoré.momentslne mám granátové jablko a dobrá je ešte aj dyňa.sampony kupujem proti vypadávaniu vlasov -striedam a antiperspiranty používam momentálne guličku z DM alverde(asi citrón alebo sensitiv) a deo dave protect &care

h2
27. máj 2023

😂 Super preklep: sprchovací gej 😁

muchotrafka298
27. máj 2023

Sprchove peny od Rituals. Sampony od Loreal a antiperspirant v lete mi zabera jediny a to je Rexona Maximum Protection.

reddflowerlife
27. máj 2023

Mam rada sprchove kremy, sprchove mlieka.. napr nivea creme care.. na vlasy mam vsetko od colorwow alebo moroccanoil. Dezodorant nivea black and white tuhý

katkine_terapie
27. máj 2023

Sprchový gel: Bioderma sprchovy olej, Sampon: Hask arganovy (objavila som ho v UK, ale myslim, ze sa da kupit aj u nas), Antiperspirant: Rexona Maximum Protection

zmrzlinka2021
27. máj 2023

Šampón z Yves rocher.

Sprchový gél vôbec nepoužívam.

lilienkah
27. máj 2023

Sprchovy gel: lactovit urea
Šampón: balea med
Antiperspirant: dove original 🙈 stále dookola

viera27
27. máj 2023

Sprchace u mna jedine Rituals,pripadne Lush. Sampony tuhe,Soaphoria. A antiperspirant Borotalco.

viestta
27. máj 2023

Sprchovaci olej Balea
Sampon Shauma fialovy
Deodorant sensitive od akejkolvek znacky, antiperspiranty nepouzivam

simca06022011
27. máj 2023

Sprchovacich mam kopu oblubenych, kopu. napr. Barnangen. Sampon rozne cistiace, potom HIF, a Bioxsine, Klorane.. ale to streidam uz menej, lebo rutina je, jeden sampon vydzri pol roka cize neminiem viac :DD Detodoranty DOVE maximum protection a 0% , striedam ako potrebujem.

queen_mary
27. máj 2023

Sprchac z bodyshopu, rituals, sephora
Sampon: revitalash, loreal proffesionel, kerastase
Deodorant: eucerin

marcellka32
27. máj 2023

Pena rituals, kneipp sprchové krémy
Šampón Dove
Antiperspirant Dove uhorka

marcellka32
27. máj 2023

@viestta aký je ten balea olej? Napeni po kontakte s vodou?

simsalabim
27. máj 2023

Mam velmi suchu pokozku, tak na striedacku tieto dva sprchace

Sampon Revlon Unique One

bibi33
27. máj 2023

sampon l'oréal professionnel
sprchac v zime lactovit kivi alebo broskyna, v lete bernangen berry boost
antiperspirant rexona maximum

slavomira236
27. máj 2023

Sampon dixi sprchovy som kupovala balea z dm no tie vonaju len ked si ho clovek dava. Teraz beriem detom dixi detsky sprchovy ten vonia krasne aj na tele ho citit

poslednepogo
27. máj 2023

Dove

bazarik456
27. máj 2023

Šampón Dixi žihľavový, konečne nemám po 1 dni mastné vlasy. Sprej Borotalco, sprcháč hocijaký veľký a lacný.

domkakvet
27. máj 2023

Sprchovaci pouzivam najcastejsie Dove, ten je najlepsi a sampon Yves Rocher, deodorant tiez Dove.

basska_b
27. máj 2023

Sprchové gély z Manufaktury sa mi páčia, škoda že prestali robit tu mätu (mozno maju len vypadok..) So samponom sa stale trochu hladam, tak vyskusam aj tie vase tipy.. a deodorant taky roll-on Nivea

caroline_
27. máj 2023

Tuhé mydlo zo soaphorie vanilkové, a tuhý šampón tiež zo soaphorie. Deodorant z DMky od Wild, tiez kokosovo vanilkový :D

brendaa
27. máj 2023

Tento pôvodný sprcháč bol u mňa donedávna "závislosť" , prebalili, urobili vegan verziu a už nekupujem... Inak dlhé roky som verná značke Nivea konkrétne care tiež už ho trocha za tie roky pozmenili... Gulicku nivea care...a môžem iba túto.... Šampón z Avonu s arganivým olejom...

mima1608
27. máj 2023

Väčšinou kupujem Balea, pekne voňajú a aj manželovi sa pánske zapáčili (dovtedy používal iba Old Spice). Inak sem-tam si zvyknem kúpiť aj Dove, najlepší je kokosový alebo aj olivový.

elisabella
27. máj 2023

Sprchovy - Dove triple moisturising, antiperspirant - Rexona cotton dry, sampony obmienam

lope_lope10
27. máj 2023

Podla mna najlepšie sprchace sú Palmolive, ale tie kremove
Antiperspirant jedine modra Dove gulicka, iný nekúpim
A šampóny striedam

ivana11155
27. máj 2023

Sprchové gély striedam rôzne znacky a vône a potom sa ku nim vraciam, tam neviem mať stále ten istý sprchac furt dokola. Šampón stále ten istý tuhý od Ponio a dezodorant stále ten istý prírodný od Sante.

angeli121212
27. máj 2023

Ahoj ja používam šampón tiež dixi čajovník ale aj ten brezový je fajn a ešte od manufactura broskyňový, sprchové gély no vždy iný aktuálne od pupy ružový, yves rocher broskyňa aníz ale aj do nanufactury a deodorant tak to je uplne hocijaký len nech má sviežu alebo jemnú vôňu

viestta
27. máj 2023

@marcellka32 ano, napeni a pokozka po nom ostava vlacna aj bez teloveho mlieka

petronellla87
27. máj 2023

Ja mam rada radu s kozim mliekom od Ziaja, samoon a sprchac😊