Oplatí sa investovať do botoxu?

scarletka34
3. apr 2023

Ahojte žienky. Dnes som bola na klinike poradiť sa. Veľmi túžim po väčších perach. A tak mi povedala ze ak by mi mohla poradiť tak by som mala najskôr investovať na botox okololo oči a niečo do brady a cca 430€ zo zľavou teraz majú zľavy. Neviem ci sa to oplatí investovať keď to treba riesit po čase znova. Alebo investovať len do tých pier. Aký máte na to názor co ste do toho investovali....

viellik
4. apr 2023

Ak to nie je nejaký veľký zásah, ktorý ti doslova zmení celú tvár tak prečo nie. Ono je hlavné dobre investovať do človeka, ktorý ti to spraví. Ako keď už tak si priplatiť, aby bol výsledok dobrý

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzubb007
4. apr 2023

@falbala132 mozem sa spytat na tu vrasku hnevu? Tiez mam s tym problem? Ako casto chodis? A ostanu modriny alebo daco, ze vidno aplikaciu? Som pocula, ze nemozes spat na cele potom, lebo ja to mam z toho ze zapichnute dokrcene celo vo vankusi inac ako na bruchu nezaspim 😉

falbala132
4. apr 2023

@zuzubb007 bola som len tento jediny raz, vydrzalo to 6 mesiacov a nemam potrebu to opakovat, lebo sa fakt uz vobec nemracim. nemala som modriny ani nic a nemozes lezat iba 4 hodiny po zakroku.

monillia
4. apr 2023

@zuzana9415 oveľa viac škodlivín človek prijme v iných podobách (jedlo ,lieky) ,vedela si ,že botox sa používa aj na medicinske ucely( nadmerné potenie,ľudia po porážke)A sú to ich peniaze, prečo ťa trápi na čo ľudia míňajú svoje peniaze.Inak botox ma pichnuty toľko ludi ,že ani nemáš šajnu vedieť, že ho majú, napríklad prezidentka vo vráske hnevu

monillia
4. apr 2023

@zuzubb007 modriny sa môžu vyskytnut, je to veľmi individualne, ležať a predklanat sa nemôže len pár hodín po zákroku, pár dní, necvicit, nesaunovat,neopalovst, inak môžeš všetko aj spať na bruchu.

ali08
4. apr 2023

Veľmi záleží od človeka.mam známu ktorá si dala pichnúť pery hneď sa jej to vstrebalo bola nahnevaná,skúsila inde za vyššiu sumu a to isté,
Ja mam rok pichnute pery kysel.a stále to vidno,čelo mi pichli botox a už to není vidno, dvojitu bradu som si dala urobiť ale strašne to bolelo a nepomohlo,potom som bola na laseri s bradou ale malo by sa isť častejšie len som potom nemohla.no možno skúsim tento rok.
Kamoška si dala čelo a ako som písala vyššie až kyselinou jej tu vrasku vyplnilo, botox není na hlboké vrásky (preto by mal byť aj lacnejší ale zjavne keďže ľudia nevedia ceny tak si pýtajú skoro rovnako.)kyselina je drahšia aspoň teda tam kde ja chodim

scarletka34
autor
4. apr 2023

@sono2 Véd to ze sa mi neda investovať do toho každé 3mes a po tých plnsich perach túžim. Tak preto som na vaham co spraviť

scarletka34
autor
4. apr 2023

@sorayaardente tiež rozmýšľam ze si dám len pery lebo myslím ze zvyšok sú výhodene peniaze lebo nemám na to aby som chodila každé 3mes na dopichnutie a davala minimálne 300€. Bohužiaľ mladšie už nebudeme🙈

sono2
4. apr 2023

@scarletka34 jasne.
To je potom o ničom keď nebudeš pokračovať.
Len si vyber fakt Dr čo sa vyzná a ja mam aktuálne ten rusky štýl 0,5ml a vyzerá to veľmi prirodzene.
Len trvá fakt do 3 týždňov kým sa to úplne uľahne, zmäkne. Trosku aj zmenší. A rovnako ako botox prvá dávka skôr vstrebe. Čiže normálne do pol roka sa zvykne pichnúť ešte raz a potom je rok pokoj. Neviem ako sa odvážiš. Ja by som naraz 1 ml nedala. Ako veľkostne by som pristala väčšie ale fakt o trošku to docielime na druhýkrát.
Ja som mala aj dosť veľké dve modriny. A teda bolesť to je riadna 😂😂

sono2
4. apr 2023

Napríklad

sono2
4. apr 2023

@sorayaardente tak potom nechápem ako môžeš napísať ze sú výhodené peniaze.
Ja osobne by som už mala mega prehlbene vrásky na čele aj očiach. Nemám žiadne a to ma 40
Všetko niečo stojí. A načo prispievaš? To tiež nepochopím. Nemáš evidentne šajnu

sono2
4. apr 2023

@zuzubb007 nemôžeš 4 hodiny po zákroku ležať potom úplne obyčajne 2 dni žiadne slnko aktivity
Cvičíš mračiš sa. Už druhý deň vidíš začiatky na 4 deň skoro celkový efekt
Modriny po botoxe nie!
Po kyseline aspoň u mňa

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sono2
4. apr 2023

@ali08 záleží koľko ml si dala kamarátka.
To je taka blbá situácia, mne 0,5ml fakt vidno mala som tenkú vrchnu peru.
Jasne že za 3,4 mesiace to bude iné. Píšem pôjdem opäť ale že to nebolo vidno je zvláštne.
Rovnako botox. Hlavne sú jednotky ak ti rozpicha 20 jednotiek ktoré majú ist do jednej zóny a ona ti to dá kade tade samozrejme že po mesiaci bude efekt nulový plus možno ani nebude celkový a nerovnomerny. Ja som si raz nechala dat jednu dávku na dve zóny a bolo to super, lebo som chcela čiastočne vrasky. Ono chápeš, keď je to poriadne urobene tie oči sú v lete zvláštne.
Ale viac to nerobím. Ma to krátky efekt a treba potom čakať.
Nikto ti skôr ako o 3 mesiace botox nepichne.
Aspoň nie rovnaký dr.

sono2
4. apr 2023

Kočky veď choďte kázať inde.
Nerozumiem že vás to baví

sono2
4. apr 2023

@zuzana9415 drahé krémy so sľubnými výsledkami sú strata peňazí.

lilianka28
4. apr 2023

@sono2 tu nemá význam niečo vysvetľovať, že je rozdiel zákrok a zákrok a že aj "napichane" môže vyzerať prirodzene.
Ale však chcela by som vedieť dokedy vydržia za krémikoch.

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monillia
4. apr 2023

@zuzana9415 sa divim, že s názorom, že žene sa netreba maľovať ani podstupovat skrášlenie si zástanca kvalitného krému a neodporucas len vodu a modrú indulonu

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sono2
4. apr 2023

@monillia 😂😂😂😂 to si dobre napísala
@zuzana9415 tak, je pekne a pekne. Možno my by sme hneď videli čo zlepšiť 😁😁

Tak ja mam kočky aktuálne po botoxe a veru mne ta indulona v mojom prípade stačí 🤣

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sono2
4. apr 2023

@zuzana9415 výsledok vidíš najskôr o štyri dni.
Dávať to tu nebudem to by si musela vidieť viac fotiek aby si videla zmenu nie len tu momentálnu ale celkovo

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sono2
4. apr 2023

@zuzana9415 sorry ale si na hlavu.
Ja som maximálne prirodzená žena.
A že nechcem mať vejare kolo oči a z čela harmoniku na tom neni nič zle.

monillia
4. apr 2023

@zuzana9415 len problém je v tom ,že toto nie je len botox,ty pridaj foto ako si prirodzene krásna bez maľovania,farebenia vlasov atd

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz