Salón nekomunikuje

8. apr 2024

Ženy, mám ísť dnes na manikúru, salón nemá stránku webovú, iba FB a Instagram. Objednala som sa správou na FB, termín potvrdili. Dnes im píšem, čo to teda platí, písala som ráno, správu prečítali a neodpovedali. Dovolať sa tam nedá. Tak teraz neviem čo robiť, či tam ísť alebo nie? Nechcem aby ma po internete dávali ako nespoľahlivú zákazníčku.

saxana000
8. apr 2024

Ved mas potvrdeny termin tak normalne chod.

h2
8. apr 2024

Keď ti termín potvrdili, tak snáď platí, nie? Netreba sa uisťovať viacnásobne. Choď.

egonsk
8. apr 2024

vies, FB bol za inym ucelom stvoreny ako ho ty vyuzivas. To, ze si z toho niekto robi pofiderny biznis je uz len reakcia na naivitu a lenivost ludi.

katarinka289
8. apr 2024

Lebo oni nemaju ine na starosti ako kazdej zakaznicke 3x termin potvrdzovat 🤦‍♀️

thoughtfulweirdo
8. apr 2024

Nerozumiem, prečo by termín nemal platiť?

simca06022011
8. apr 2024

potvrdili ti termin, tak chod. AK nebude platit nebodaj, tak napis im krasnu recenziu.
INak napr. ja co chodim na kozemetiku, FB atd maju, ale to ma majitelka pod palcom a ona nie je stale v salone a neriesi toto co ty riesis... cize niekedy napise, niekedy nenapise. Ak nedvihaju, podla mna nemaju ani recepciu ani nic, proste robi... kazdy vie ze nic prijemnejsie nie je ako byt na procedurach nejakych a osôbka neustale odbieha s telefonom... cize mas potvrdene = ides.

lizatko1009
8. apr 2024

@katarinka289 presne tak, ja som z toho potvrdzovania niekedy chorá, ved ak by náhodou niečo, tak zavolám, ale mne sa bežne stáva, že v nedeľu potvrdzujú štvrtkový termín🫣

ibatanecnica
8. apr 2024

a to akože ti majú 3x potvrdiť 1 temín? Veď keď sa na niečom dohodnem a druhá strana to nezruší, tak termín platí.
Ja neviem čo je to teraz za modu. Veď slušnosť vraví, ak sa niekde nemôžem dostaviť, dám včas vedieť. Alebo ak sa niečo stane v salone, dajú vedieť oni. Inak všetko platí

purple_wolf
8. apr 2024

kolko nas 15???? ... ludia bezne nesedia od rana do vecera na internete ani s telefonom v ruke to si len sprosti a lenivi ludia myslia ako ty