10 mesačná dcérka sa pri kojení odtláča

daandra
20. feb 2015

AHojte, prosim vas, neviete mi poradit,ako docielit, aby sa mala prisavala aj na dvorec? ona aj ked ju nastavim, aby sa jej brada dotykala prsnika, odtlaci sa, aby bola prisata iba na bradavke, mna to potom boli a robia sa mi trhliny..Bola u mna laktacna, radila, ze postupne v polospanku, ale mala si trva na svojom sposobe : ) Ked ju pritom vyrusujem, tak sa odpoji ..asi je tak zvyknuta..ale potrebujem to upravit...dakujem

anetkaadamko
20. feb 2015

my to isté....................ale za 8 mesiacov som si zvykla.......občas keď normálne papá,tak už mi to príde divné.............ale to je asi deťmi......môj dokonca nechce ani pravý, iba ľavý

dadulajda
20. feb 2015

Ahoj, mas pravdu ze je to tak naucena.mysli si,ze tak sa to ma...preco si jej to skor neupravovala? Dojcenie by lalo vyhovovat obom,preto si myslim ze by sisi mala stat za svojim ked ta to takto boli.. asi len skusanim.ked ju co len trosku zaciitis,sprav Au! Nech sa mala vyrusi a trebars aj pusti.a naspat jej dat prso tak,ako potrebujes ty.aj inu polohu vyskusaj.mna maly odtlaca nohami do brucha a tiez smesa museli oducat..drzim palce