• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako odstaviť 16 mesačného syna od nočného kojenia?

17. októbra 2016 
@pacesa nemas za co :slight_smile: a drzim palce
6. mar 2015 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mk78 tak noc bola celkom dobra a chcem sa opytat rano ste im dali potom mlieko a o kolkej? :slight_smile:
7. mar 2015 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pacesa tak super :slight_smile: kojila som ich az rano a o siestej najskor. aj sa este vstane, ze vstanu skor ale pred siestou mlieko nedostanu a uz si na to zvykli.
7. mar 2015 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mk78 aha, ok, ja som im dnes dala o pol 6, ale bola este tma tak nechcem aby to brali ako nočné dojcenie, zajtra skúsim dať neskor
7. mar 2015 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pacesa a kolkokrat v noci vstali? ja som si stanovila siestu hodinu ako najskorsiu kedze vstavaju medzi 6 a 7.
7. mar 2015 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mk78 moja asi 5 krát este a muzova do polnoci skoro stale a po polnoci už lepsie ( 3 krát asi) . Dnes sme ich uložili o takom čase ako včera a este hore neboli :slight_smile: a este sa chcem spýtať cez deň kojite ako? Denne kojenie by som nerada ukoncovala, predstavujem si to tak že ráno , pred obednym spánkom a pred večerným... Bude to stačiť? :slight_smile:
7. mar 2015 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mk78 ale prsia mám ako balóny...toto ste riešili ako?
7. mar 2015 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pacesa cez den som ich kojila pred oboma spankami - doobeda aj poobede - a potom az pred spanim. teraz uz odstavujem aj od denneho kojenia tak zatial sme dva dni bez doobedneho a ked to pojde dobre, o tyzden zrusim a poobedne a ostane len ranne a vecerne. no po prvej noci bez kojenia som prezliekala postelne lebo mi tak pretiekli prsia :slight_smile: trvalo este asi 4-5 dni kym sa mi dostali do normalu. nastastie sa nezapalili. ale keby si ich mala moc napnute, tak si radsje trosku odstriekaj nech neodstanes zapal
7. mar 2015 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mk78 a teraz už ti prespia celú noc? Držím aj ja palce tebe s tym denným kojenim. Moje este pýtali po poobednom zobudeni ale dala som im ovocnu výživu a v pohode, stačilo... Super je že je teraz už je vonku peknea dá s nimi byť veľa mimo dom a tam si predsa len menej spomenu. je super že si mozme takto poradit, resp. ty mne :slight_smile: vďaka :slight_smile:
7. mar 2015 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pacesa jj uz prespia. obcas sa sice zobudia, pomrnkaju alebo pokecaju ale vacsinou hned zaspia. iba ked sa rozplacu tak im dam cumlik, lebo si ho sami nevedia najst, a spia dalej. ale aj to je max raz za noc a aj to tak 1-2x do tyzdna. poradim rada. ver, ze ked sme sa do toho pustali tak okrem knih som sa pytala vsetkych naokolo :slight_smile: a kedze to fungovalo u inych tak sme sa do toho pustili aj my. a hned mam viac sil sa im venovat cez den :slight_smile:
7. mar 2015 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, potrebujem poradiť prosím, prečítala som si aj vaše príspevky, len veľa z vás nepíše aké staré deti máte. Takže, môj malý má 19mesiacov, kojím ho už len pri večernom zaspávaní a v noci ked sa zobudí, aj to len pocucká, ani mu nestihne mlieko ísť, myslím že je to tiež už o zvyku. Mám zdravotné problémy, preto by som ho chcela odstaviť, mlieko z flašky nechce (to pije len z hrnčeka, alebo po lyžičkách) takže jedine asi ten čajík.. Viete mi poradiť, čo najlepšie zabralo napríklad aj to, že ste išli do inej izby, a dieťa nechali s manželom, alebo ísť spať niekam inam,??fakt neviem, bojím sa toho strašne, lebo malý ked začne plakať tak reve poriadne.. Dakujem veľmi pekne za rady :slight_smile:
16. apr 2015 o 15:52  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anicka246 ahoj, podarilo sa nakoniec obmedzit to nocne kojenie? velmi vazne uvazujem o tom aj ja, tak ak budes mat cas, napis prosim ako sa vam darilo a ako to prebiehalo ... moja ma 20 mes. a je to zavislak od mliečka poriadny ... dakujem
29. sep 2015 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vikimilany Dcerka ma 2 roky a pred par mesiacmi som ju skusala odstavit od nocneho dojcenia,no vzdala som to.Hodinu sa prevalovala v noci v posteli a nie a nie zaspat,tak si hovorim,ze je mi toto treba?Ked ju nadojcim,trva to 10 minut a opat spi.Ale v poslednej dobe sa dojci ako novorodenec,tak chcem skusit ju aj cez den zabavat a ponukat vselijake jedlo a pitie,aby zabudla.
17. okt o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok