Aký je najvhodnejší čajík pre 2 tyždňové bábo?

bibi16
26. okt 2011

maaminky aky je najlepsi cajik pre 2 tyzdnove babetko?dakujem

irriss
29. okt 2011

@barbora100
Takze by mela znit nase odpoved takto?
"Zadny"...
ale to mi prijde dost sucha odpoved..proto se snazil kazdy prispet tim, ze kdyz NE CAJ, tak co..tim jsme jenom zabranily tomu, aby se neotevrela dalsi diskuse..
typu:

"Kdyz ne caj, tak co?" 😉Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

janka_pn
29. okt 2011

@barbora100 ano je vhodny caj vo fakt horucavach a nie vychladeny, ale ano teply. vychladeny nema zmysel. a kolko dni v roku su u nas horucavy, ze treba davat caj? tak preco sa od smadu dava aj na jar? v zime? a je mozno vhodny pre starsie deti a dospelych, nie pre batolata. ale je to moj nazor, kazdeho vec, cim krmi svoje det. staci vlazna voda.

irriss
29. okt 2011

no nevim nevim, jestli bych si u tchyne na Sicilii ve 45°C horka ve stinu dala zrovna teply caj.
I moje babicka tvrdi, ze to pomuze, ale jsou horka a horka...
to bych se spalila zvenku i uvnitr 😀
ale souhlalsim s
@janka_pn Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

janka_pn
29. okt 2011

@irriss diky saxana, ale neviem to dekodovat 😉 😀 😀 😀 😀 😀

tanja61
29. okt 2011

ak kojis tak nic🙂 moj maly ma 8mesiacov a okrem materskeho mlieko neochutnal ani vodicku ale v pripade ze chces davat nejaky napoj tak jednoznacne len prevarenu vychladenu vodu 😉 pokial ma babo problem s prdikmi alebo kakanim tak vyskusaj feniklovy alebo harmancekovy ale asi len 4granulky tie caje su velmi sladke a kazia potom zubky a ak kojis neuc babo na flasku ono vlastne tak male babo okrem mieka nepotrebuje iny napoj 😉

janka_pn
29. okt 2011

a len mimo temu: moja kamoska davala od zaciatku svojmu dietatu jogurt, ale ochuteny. pytala som sa jej, ze preco??? a ona na to, ze on je po nej, ze by mu biele nechutili, lebo nechutia ani jej... 😀 😀 . tak mi to pride aj s cajmi a inymi potravinami.

barbora100
29. okt 2011

ok,samozrejme je to kazdeho vec,ako si babatko nauci.ja tiez netvrdim,ze si dam v horucave prave teply caj,ale viem cosi o tom a je dokazane,ze teply napoj je vhodny na uhasenie smadu a to nie len v teplach.to ci niekto nedava okrem kojeneckeho mliecka nic ine,alebo dava aj cosi naviac je iba jeho vec.ja som chcela len povedat,ze cajik je na smad dobry napoj.

@janka_pn a kludne moze byt aj vychladeny,alebo vlazny.caj je celkovo dobry od smadu...

janka_pn
29. okt 2011

@barbora100 stojim si za svojim a tvrdim, ze nie pre batolata. a nechapem, ze od smadu LEN caj, ako mnohe davaju.

barbora100
29. okt 2011

@janka_pn to,ze len caj,tak toho nazoru som neni ani ja,ale nech si kazdy robi ako uzna za vhodne🙂

digysa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
digysa
29. okt 2011

@janka_pn zbytocne sa tu dohadovat..... ak sa niekto opyta otazku ak je najvhodnejsi cajk pre 2-tyzdnove dieta, tak je jasne, ze matka je rozhodnuta ten caj dat ☹

irriss
29. okt 2011

@digysa
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

🤐 uz mlcim, jsem zrejme mimo tema 😉

hajanka
29. okt 2011

@digysa 😝 😝 😝 😝 😝 😝
🤐

ema72
29. okt 2011

ziadny, dieta do 3 mesiacov by nemalo prijimat ziadne vytazky z rastlin

bibi16
autor
29. okt 2011

Dygisa-neviem ci mu nedam zajtra na obed rezne z ryzou 😖 mozno mu zachuti alebo aj vivar,a ten caj nechcem na silu ja som sa len pitala mohla som????????????

beep
29. okt 2011

Viete co mile mamy nedavajte svojim detom voooooooooobec nic pit a ked vam maly skonci so zapalom obliciek v nemocnici ako sa stalo mojej znamej. Tak staci povedat ze nic ine nepil len mlieko cely den ...........

irriss
29. okt 2011

@bibi16
nic nevar...ja uz mam skoro navareno, mam osmazene plnene ryzove koule s mletym masem a k tomu Ti poslu kus dortu i se svickou...
Aspon zjistis chute... 😉 ale s tou svickou opatrne... 😀

p.s. s tim cajikem vazne jeste pockej..chapu, ze Ti prijde, ze ma zizen a beres to podle sebe...ale miminka maji opravdu v mlicku vsechno..(taky jsem tomu s prvnim ditetem v 18ti nechtela verit..) 😉

bibi16
autor
29. okt 2011

@irriss ok dakujem,vlastne dakujem vsetkyyyyyyym maminkam ktore sa zapojili a snazili sa my pomoct naozaj velke dakujem za pomoc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

stvura
29. okt 2011

@beep asi si necitala presne co mamicka napisala...2 tyzdnove dietatko a momentalne je mesiac oktober, takze nie su teploty 40+. Nepisala ci je dietatko dojcene alebo nie, no to je jedno, ako sme sa vacsinovo zhodli tak male dieta pije vylucne mliecko. Ja mam obe letne deti, obe plne dojcene (dcerka stale je dojcena) a pili mi vodu az dakedy okolo roka. Nevidim osobne problem svoje dieta dojcit aj kazdu polhodinku, takze nie je pricina preco by malo skoncit so zapalom obliciek, kedze tekutin obe mali urcite dostatok 😉

irriss
29. okt 2011

@stvura 😉 🙂

cmeliatko
29. okt 2011

slepaci vyvar - 2 tyzdnovemu babatku? to je tu niekto vazne ......?:(

careamell
29. okt 2011

vývar???pomarančový džús??? Dvojtýždňovému babatku?
Normálne nechápem...

hajanka
29. okt 2011

@cmeliatko
@careamell dievcata, citajte pozorne, aj dozadu, bolo to pisane samozrejme ironicky 😉

katrinka8
29. okt 2011

@cmeliatko @careamell - @digysa to myslela ako vtip, resp. chcela tym povedat, ze cajik takemu malemu babatku treba asi tolko ako one spominane pozivatiny 😉

careamell
29. okt 2011

@katrinka8 Fuuu...tak to mi odľahlo 🙂

cmeliatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrinka8
29. okt 2011

@cmeliatko - prepanajana kormorana, dufam, ze nie! 😀

digysa
29. okt 2011

😎

beep
Odpoveď bola odstránená
Zobraz