Bolesť prsníkov pri odtekaní mlieka

fishynqa
2. jún 2020

Ahojte holky, stretli ste sa s takou vecou, ze ked zacne odtekat mlieko, samovolne, tak to citite skoro az ako bolest? Deje sa mi to uz par dni a neviem ci to je normalne alebo nie. Bradavky su v pohode, tym to nebude. Druha vec dnes od rana citim bolest najma v lavom ale trochu aj v pravom prse, v spodnej casti pod bradavkou, prsia ale nie su naliate, aspon sa mi nezdaju a ani ziadne hrcky som nenahmatala. Na chvilu pomohli studene obklady ale nie na dlho. Stalo sa to aj vam? Dost sa bojim zapalu ale tam je "predstupen" upchatie mliekovodu a teda nejaka hrcka, ci? Dakujem za prip. rady.

lucindav
2. jún 2020

@fishynqa ahoj, ano, mna to samovoľne vypudzovanie mlieka boli. Bolelo aj pri prvom dieťati aj teraz pri druhom. Niekedy boli viac, niekedy menej.. a stalo s mi aj zo 2x ze ma bolel prsník. Tiez zo spodu, a mala som tam taky velky červený horúci fľak. Ale prešlo to samo po par dňoch..tiez som sa bala zápalu ale nic take nastastie..

fishynqa
autor
2. jún 2020

@lucindav dakujem, tak to asi bude ok. Ten cerveny flak nemam, uvidim ako sa to bude vyvijat v noci a zajtra.