Dojčenie a kŕmenie z fľaše

kikula21
15. okt 2022

Ahojte podla vas ked raz denne vecer mu dám z flase
na dokrmenie odmietne prsnik? Ma uz mesiac ma dudel a niekedy strajkuje ze nevie chytit musím chytiť bradavku a tak , niekedy to trva chvíľu ze place ale papa pekne potom.

malinoismum
15. okt 2022

@kikula21 Z fľašky mu to pôjde ľahšie a môže sa veru stat a aj je to veľmi pravdepodobne, že postupne ti teda prsník úplne odmietne. Radšej buď trpezlivá a keď, ako pises - nakoniec pekne chyti a papa… Tak ostan na ciciku 🫶🏼☝🏼❤️🌷

kikula21
autor
15. okt 2022

@malinoismum tak mu dam radšej zo striekacky lebo aj po nakojeni az moc placka niekedy

minesasubu
15. okt 2022

Ja davam kazdy den raz denne z flase ale MM (kvoli vitaminu D dávam vigantol) moje odasaté , Malý ma 3 mesiace skoro a posledných pár dní sa začal jedovať predtým ako mu idem dať prsník (ale len lavy) place odtahuje sa taha a ptm pusti cca 2-3 kruti hlavou ale potom sa pekne prisaje a papa , dnes u nás bola kamoska a jej dcéra to začala tiež robiť ja osobne si myslím že ak to začal robiť len teraz tak je to fáza (nemám naštudovaní ten štrajk v kojení ešte) ak pekne papal doteraz a po tej scene papa tiez tak by som to nejak neriešila , náš má tiež dudel dokonca prve dni doma som mu dávala flašku aj 3-4 krát denne moje odsaté nakoľko sme čakali na termín na orl kvôli uzdičke cca dva týždne sme čakali

minesasubu
15. okt 2022

Jaj a že plače po nakojení to aj náš - dôvody sú bud si potrebuje odgrgnúť to uplne vrieska alebo ze mu zoberiem prsník kedze uz vidim ze netahá len dudluje 🙂 strčím cumel a je klud

malinoismum
15. okt 2022

@kikula21
@minesasubu Poslala som Vám pozvánky do skupinky.
Sú tam super baby a určite poradia viac ako ja a sú veľmi milé ❤️🫠🙏🏽

kikula21
autor
15. okt 2022

@minesasubu odgrgnut si nemyslim lebo pri kojeni väčšinou odgrgne sam uz pekne na boku ked ho mam ležmo

minesasubu
15. okt 2022

@kikula21 tak ked si pekne grgne to je fajn 🙂 my s tým občas bojujeme
skús mu po nakojení ked budes vidieť ze netahá ale len dudluje dat hned cumel a uvidíš či bude plakať

kikula21
autor
15. okt 2022

@minesasubu zvykol a ked sa s nim prechadzam v rukach tak zvykne niekedy zaspat tak

minesasubu
15. okt 2022

@kikula21 oki🙂 a odpoved na tvoju otázku myslis nadokrmenie UM mu chces dávať ? Podla mna si flaskou nepokazíš kojenie my máme tu anikolikovú a to mu tecie pomaly a su aj také flasky specialne co su tazke ako prsník cize ak chces mozes dávať z tej

kikula21
autor
15. okt 2022

@minesasubu ano UM tiez mam antikolikovu avent , hovorí sa ze ked mu dam tak odmietne zemu ide ľahšie z fľaše 🙈 a to by bolo vzdy len razdenne trebars aj pokupani