Driclor počas kojenia. Áno či nie?

veronika81
4. máj 2009

Ahojte,
používate niekto túto guličku proti poteniu? Ja som to používala pred tehotenstvom (super vec!), počas tehotenstva som radšej prestala.
Teraz neviem, či počas kojenia sa môže používať. V letáku nie je nič okolo toho písané, ale predsa len je to dosť silná chémia a neviem, či to nemôže uškodiť.
Máte s tým skúsenosti nejaké mamičky?
Ďakujem 😉

vesi
7. dec 2009

ja som ho kúpila normálne v lekárni... super vecička, stačí použiť 1-2 za mesiac, neverila som, že to bude fungovať, ale funguje 😀

bubba
4. feb 2010

driclor je uzasny 🙂 vdaka tejto diskusii som ho objavila!

monciky
19. feb 2010

Ahojte, aj ja som si Driclor kupila na zaklade citania v tejto diskusii. Vcera som ho prvykrat vyskusala a mam zmiesane pocity, lebo som dodrzala aj tu hodinu po osprchovani, podpazusie som mala uplne suche, po naneseni to bolo vpohode, ale akonahle som si obliekla pyzamovy vrch, tak jak keby mi to tam niekto zapalil, citila som kazde pohnutie, nevedela som sa dockat rana, zmyla som si to a mam take akokeby vypalene flaky, rano to palilo, teraz to trochu boli,
ale cuduj sa svete, cely den sa pozorujem a potenie nikde, o takomto case by som uz bola na obleceni prepotena ako slon, a teraz mam pod pazuchami sucho

baby, poradte, mam si to opat skusit, alebo pockat kym sa mi to vypalene zahoji? bojim sa, ze si uskodim.....

lea79
19. feb 2010

skus jeden den vynechať a potom skus znovu

domika007
19. feb 2010

suhlasim s leou, skus den vynechat a uvidis....a ma napadlo, neholila si si nahodou den predtym pripadne v ten same den podpazusie? 😅 😕

sakura77
19. feb 2010

ja som to robila zas tak ze vecer som sa osprsila a v noci ked som isla na wecko-ja chodim vzdy okolo tej 2-3 tak som si to natrela...lebo mne tiez ta hodina po osprchovani nestacila,stipalo to

monciky
19. feb 2010

praveze som postupovala podla pribaleneho letaku a podpazusie si neholim, ale depilujem a to som naposledy v nedelu, takze koza bola v poriadku, este som sa umyla klasickym mydlom, aby tam po zmyti nezostala nejaka stopa ako po sprchovom geli
vyskusam pockat, kym sa mi to nezahoji a potom skusim znovu, ono to fakt funguje, ziadna mapa a ani stopa po poteni, len keby to tak nevyzralo kozu☹

domika007
19. feb 2010

monciky - tak ja musim len suhlasit, ze driclor fakt zabera, ja som si ho nevedela vynachvalit, nejake extra stipanie alebo vyzrana koza sa u mna neprejavili, ale tak zavisi asi od cloveka 😒 ved skus pockat a uvidis ci pomohlo alebo nie 😉

ale zda sa mi, ze je este nejaka podobna nahrada dricloru, skusim vylovit v pamati 😀

domika007
19. feb 2010

spomenula som si resp. nasla som 😀 vola sa to Excipal Deo Forte - je to nieco podobne ako driclor

rajcina
19. feb 2010

ja som nikdy nedodrziavala tieto zasady ze hodinu po sprche alebo neholit
jednoducho som si ho dala hned po sprche alebo som podpazusie oholila a som tu nic sa vam nestane
trosku to svrbi ale da sa to vydrzat
nesla som podla letaku akurat prvy tyzden pouzivania pravidelne kazdy vecer teraz tak raz za 3 - 4 mesiace

domika007
19. feb 2010

rajcina - ale ako som uz spominala, u kazdeho je to individualne, tak mozno ty mas uplny inu kozu ako ma moncika...

rajcina
19. feb 2010

ze hrosiu ? 😀

domika007
19. feb 2010

no to ja neviem 😀 😀

monciky
22. feb 2010

Ahojte,
tak som ho vyskusala vcera a reakcia v pohode, trosku to stipkalo, ale ziadne vypalene mapy

bubba
22. feb 2010

moja mama robi v lekarenskej firme a ke dosm jej povedala ze som si to kupila mi odporucila ze to treba nanasat vecer a rano poriadne vyumyvat podpazusie lebo to vraj obsahuje nejake ciastocky kovu ci co... a ze aj jej kolegine to skusali a zacali sa potit na inych miestach ako pod pazuchou a to napriklad na dlaniach a pod prsiami...nemate tieto skusenosti aj vy?lebo umna sa to tak neprejavilo vobec

domika007
22. feb 2010

bubba - u mna sa nic podobne neprejavilo, vecer som si ho naniesla, rano zmyla a potom som prezila cely den v suchu...a potenie sa neukazalo vobec nikde...takze v mojom pripade zabral na 100 % 😉

bubba
23. feb 2010

dakujem dominika ani umna sa neprejavili znamky potenia inde.ako dlhoho pouzivas?mozno ze to je az dlhodobejsi neziaduci efekt..

domika007
23. feb 2010

bubba - ja ho uz nepozivam, pouzivala som ho minule leto,zhruba mesiac, ale zase nie kazdy den, lebo to v podstate zastavilo to moje potenie uplne, takze uz som ho pouzivat nemusela 😉

fiona8
23. feb 2010

ja som to tiež skúšala , ale tak to začlo páliť a mala som pocit akoby my rezali pazuchy.....a pichali tam stovky ihiel bleee 😝 😝 🤐 😒

zornicka11
8. jún 2010

ahojte driclor som používala pred tehotenstvom,super vec.teraz kojím malého a neviem či ho môžem zase začať používať lebo potné žľazy pracujú na plno 🙂 🙂 🙂 poradte dakujem.

ziadnemenonechem
8. jún 2010

prosim va sa tento pripravok mozu pouzivat aj deti? lebo jedna moja znama (13rocna) si to kupila a chce to zacat pouzivat..lenze na letaku nebolo nic o tom ze to je zakazane tak prosim co najskor odpovedzte...dakujem 🙂

ziadnemenonechem
8. jún 2010

@rajcina ten excipial deo forte si nekupujte aj ja som to raz skusila ale ono to vobec nepomaha...asi tiez skusim tento driclor

zuzik.3
8. jún 2010

Holky a kupujete to normálně v lékárně? Na jiném fóru jsem četla, že byl stažen z prodeje....

luciana21
10. jún 2010

Ahojky..
já ho taky používala před těhu a úplně jsem na něj zapoměla..
ziadnemenonechem, no jestli ji je 13, tak to bych určitě nepoužívala, ono to obsahuje hliník a bůh ví, co by to s jejím vyvýjejícím tělíčkem udělalo..ono to není zrovna echt i pro dospělého, ale ten se s tím dokáže vyrovnal líp 😉
No a při kojení určitě nepoužívat!! 😉
Fiona, ona ta pokožka před použitím nesmí být oholená a okoupaná..já se vždycky umyla odpoledne a nanesla večer před spaním..aby to uschlo tak jsem měla ruky hore a v pohodě🙂

ziadnemenonechem
10. jún 2010

lenze ja som to uz ties vyskusala a som tiez "dieta"...ja sa bojim....myslite ze mi tomoc ublizi?lebo mam to prvykrat a chcela som nieco skusit lebo sa ako tiez viac potim....prosim powedze ze mi to neublizi ☹

luciana21
11. jún 2010

@ziadnemenonechem Určitě tě to nezabije 😉 já to používala asi rok v kuse a žádný problém nemám 😉

sophiejane
11. jún 2010

znám, používám a nedám na něj dopustit! i když štípe, musí se to vydržet, odměna je zaručená...ale pozor, nic přes něj neoblékejte, zničí vám to pyžamo! jedině nějaké staré triko na odpis...

sophiejane
11. jún 2010

po čase stačí už jen použít párkrát do měsíce...nevěřila jsem, ale funguje stoprocentně i ve vedrech

lauraa
13. jún 2010

poradi niekto kde kupim driclor... v lekarni nie je ,teda aspon u nas ☹

ziadnemenonechem
13. jún 2010

myslite si ze ak som to raz kvoli tomu ze som sa neskor umyla a ptoom to strasne bolelo ze som si to nedala...tak ze to nejako moze narusit...este to mam len prvych 5d ni