Kedy začať brať senovku a benedikt?

15. dec 2021

Ahojte prosim o radu, som 6 ty den po pôrode cisarskym, mliecka mam malo odsavam cca 80 ml vcera sa mi podarilo 2 krat v tom istom mnozstve. Mam vitaminy benedikt a senovku a neviem ci uz mozem pomaly zacat uzivat kedze by som chcela mat viac mliecka, ma niektora podobnu skusenost? Co by pomohlo? Inac mala dnes pila len z praveho prsnika lavy je nanic vtiahnuty.

ivka27101
15. dec 2021

Kľudne si už daj Benedikt aj senovku a prikladaj hlavne dieťatko tak často ako môžes namiesto odsávania. A veľa vody treba piť, Hroznovu stavu, čierne pivo nealko.

autor
15. dec 2021

@ivka27101 dakujem velmi pekne 🙂

janka_266
15. dec 2021

Odsávanie neukáže koľko máte mlieka, a k senovka a Benedikta odporúčam vit. B a vineu 😃a treba najskôr prikladať na ten, odkiaľ sa zdá, že ide menej, mne to teda pomohlo.

domiklik
15. dec 2021

Môžeš to brat hneď... 3x denne po 3 tabletky z každého, áno je to veľa a budeš potom smrdiet ako seno ale túto informáciu mam od certifikovanej laktacnej poradkyne... Robila som to tak asi týždeň pokiaľ sa mi spustilo mlieko, potom môžeš prejsť na normálne dávkovanie... Ešte pomáha aj hroznova stava, ale mňa z toho naduvalo a samozrejme pestrá strava...

petamich
15. dec 2021

zacala som ich brat 2 dni po porode, hned ako ich manzel kupil a doniesol 🙂

autor
16. dec 2021

Dakujem baby velmi pekne 🙂