• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kojenie z jedného prsníka. Ako dlho trvá, kým sa mliečko odstaví?

1. augusta 2014 
kamarádka kojila do dvou let a celou dobu jen z jednoho prsu, v druhém se jí nedělalo mléko vůbec. no co si pamatuju, tak mlíčko se přestává tvořit cca po měsíci "nepoužívání", ale asi je to různé
20. nov 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkas31 Asi už píšu pozdě, ale tvoje mléko z druhého prsu není slabé, takto je to v pořádku. Doufám, že už se bradavka zahojila a malý nemá hlad. Pokud je ještě problém, klidně napiš.
20. nov 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelap bradavka sa zahojila, ale mlieko sa mi z neho stratilo, takze aj tak musime maleho hladosa dokrmovat...:slight_smile:
21. nov 2012 o 10:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkas31 jé to je mi líto, zkoušela jsi ještě přikládat? Poptám se, zda se to dá obnovit, už vůbec nic neteče?
30. nov 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelap trska, ale fakt len par kvapiek...
5. dec 2012 o 17:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja som kojila od malej 2rokov do 3,5r z jedneho prsnika z dovodu ranky na prsniku a dalo sa mlieko mam stale a neviem ako sa ho zbavit. .... :D
30. máj 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inhalator86 a ake Ti zostali prsia? ja tiez uz teraz kojim len z jedneho, celkovo ho maly preferoval, lebo bolo aj vacsie, a vacsie je doteraz, len ma trochu desi, ze ta asymetria zostane aj po odstaveni. :angry: :wink:
1. aug 2014 o 12:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja som kojila len z jedného prsníka viac ako rok, malý sa proste z ľavého odstavil sám a už chcel len pravý ... mliečka sa vytváralo dosť takže mi to nevadilo, len to vyzeralo smiešne lebo jeden som mala naliatý a druhý splasnutý :slight_smile: Začni postupne, napr. raz z toho čo chceš prestať a dva krát z toho druhého a zvyšuj frekvencie, telo si zvykne a v tohom čo budeš kojiť menej sa bude vyrábať menej a menej mliečka a v druhom naopak :slight_smile:

Držím palce :slight_smile:
1. aug 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok