Mali ste problém s otehotnením počas kojenia?

dominikak
5. apr 2016

Mame jedného synceka ma 13 mesiacov. Stále kojim a rada by som este kojila. Menštruáciu som dostala v jeho 8 mesiaci s je pravidelná. Chceli by sme druhé babo ale stále nič.a to sme chceli a nedávali si pozor od narodenia. Intenzívnejšie od toho 8mesiaca. Myslite si že za to môže kojenie? Ake mate skúsenosti? Syncek sa postastil rýchlo do dvoch mesiacov. Ďakujem za vaše skusenosti a príbehy 🙂

evittam
5. apr 2016

@dominikak Nemyslím si, že za to môže kojenie...máš pravidelnú menštruáciu-čiže pravidelnú ovuláciu. 😉

sardinka335
5. apr 2016

Mozno máš anovulačne cykly...meraj si bazalku, kup si ovulačne testy a zistiš či vobec mas ovulaciu...kludne za to moze aj kojenie - inak su tie hormony nastavene. ALe ja by som išla najprv cestou merania teplot a zistovania či vobec mam priznaky plodnosti, len menštruácia sama o sebe nestačí.

dominikak
autor
7. apr 2016

Ďakujem...🙂

zapka21
15. apr 2016

Ja som popri dojceni 1. dcerky otehotnela s druhou (starsia mala v tom case 17 mesiacov). a z vlastnej skusenosti - netreba sa s druhym babom velmi ponahlat, treba si poriadne vychutnat prve dietatko, potom uz fakt nebude nic ako predtym 🙂 😀

sabiq
21. apr 2016

Da sa otehotnieť počas dojčenia a nemám ešte menštruáciu?